Top 10 Carbon Monoxide Detector – Protipožární detektory CO

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hekatron

#ad

Hekatron CO-Alarm KonexXt CO One

#ad
Hekatron #ad - Mohou vzniknout mimo jiné při provozu plynových kamen, kamen, klimatizačních zařízení, grilů, pelet, krbů, otevřených topenišť nebo vodních dýmek. Poruchy. Pro větší pohodlí: upozornění 30 dní před ukončením životnosti; snížená hlasitost při testovacím alarmu.

Rozsah dodávky: 1x hekatron hlásič oxidu uhelnatého vč. Navíc probíhá optická signalizace prostřednictvím 3 LED v případě alarmu resp. Dná výměna baterie: detektor dosahuje díky pevně zabudované 3V lithium-manganové baterii typickou životnost 10 let od prvního uvedení do provozu. Všechny informace na první pohled: displej ukazuje aktuálně naměřenou koncentraci CO ve vzduchu a stav hlásiče.

Pevně zabudované 3v baterie, rozměry: 112 x 110 x 31, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 5 mm. Nový konext co one od hekatron spolehlivě detekuje oxid uhelnatý a opticky a akusticky upozorňuje při nebezpečných koncentracích CO ve vzduchu. Flexibilní možnosti montáže: vhodné pro montáž na stěnu montážní materiál součástí dodávky nebo jako stojan na stůl díky integrované funkci stojanu.
ZnačkaHekatron #ad
VýrobceHekatron Vertriebs GmbH #ad
Výška2.76
Délka1.57
Hmotnost0.62
Šířka0.43
Číslo dílu31-6300003-01-01
Modelka31-6300003-01-01

2. Fire Angel

#ad

FireAngel FA6813-EUX10 FA6813 Kohlenmonoxidmelder & Alarm mit austauschbaren Batterien

#ad
Fire Angel #ad - Fortschrittlicher elektrochemischer Sensor erkennt gefährliche Mengen an Kohlenmonoxid CO in Ihrem Zuhause und warnt Sie mit einem klaren, lauten Alarm.

Geeignet für häuser in england und Wales, einschließlich Mietobjekte, nicht geeignet für schottische Häuser unter den neuen Vorschriften. Durch drücken der großen testtaste im falle einer Warnung bei niedrigem Batteriestand wird unsere Schlaf-Easy-Funktion aktiviert, die das Zwitschern bei schwacher Batterie für 8 Stunden zum Schweigen bringt. International products have separate terms, age ratings, including fit, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.
ZnačkaFire Angel #ad
VýrobceFireAngel #ad
Výška2.87
Délka4.72
Hmotnost0.31
Šířka1.42
Číslo díluFA6813-EUX10
ModelkaFA6813-EUX10

3. Kidde

#ad

Kidde 5CO LED detektor oxidu uhelnatého s desetiletou životností

#ad
Kidde #ad - Lze namontovat na stěnu nebo použít volně stojící – ideální na dovolenou nebo na cesty. Ivotnost alarmu 10 let, značka Kitemark a označení CE. Provoz na baterie 3 vyměnitelné AA baterie jsou součástí dodávky. Průběžné monitorování oxidu uhelnatého s hlasitým alarmem při detekci.
ZnačkaKidde #ad
VýrobceKidde #ad
Výška2.83
Délka4.96
Hmotnost0.25
Šířka1.38
Číslo dílu5CO
Modelka5CO

4. X-Sense

#ad

XC01-M, CO detektor se špičkovou pamětí, vyměnitelnou baterii, má digitální LCD displej, balení 1 ks, X-Sense Detektor oxidu uhelnatého funguje se základní stanicí SBS50

#ad
X-Sense #ad - Rozsáhlé pokrytí, zda jsou detektory spojeny se základní stanicí nebo bez ní, flexibilní síť: bez ohledu na to, je dosah rádiového přenosu až 500 m, takže je zajištěno stabilní spojení mezi zařízeními. Kromě toho lze přístroj připevnit na stěnu pomocí dodaného příslušenství.

Inteligentní rádiové spojení: jakmile zazní poplašný signál, tak i všechny hlásiče připojené k síti. Aplikace bohatá na funkce: k funkcím aplikace patří hodnoty co v reálném čase, záznam historie zařízení, varování při nízkém stavu baterie, graf koncentrace CO, ztlumení, push oznámení, poruchy funkce, běžní uživatelé atd. Hodnoty co v reálném čase: jakmile hodnoty co dosáhnou 100 ppm, okamžitě obdržíte varovné hlášení o potenciálních rizicích, abyste bez čekání na dlouhé reakční doby mohli okamžitě jednat. Tímto způsobem můžete detektory flexibilně instalovat a vytvořit svou síť podle potřeby.

Základní stanice nastavitelná 100 db a detektor 85 db vytvářejí takový signální tón, který zaručuje, spustí se současně jak základní stanice, že každý v domě může včas reagovat na nebezpečí. Při alarmech, když je nebezpečí odstraněno. Co hlásič s vyměnitelnou baterií: co hlásič obsahuje integrovaný senzor figaro-co, která funguje po dobu 5 let, který po dobu 10 let spolehlivě a průběžně určuje hodnoty CO. Když jste na cestách, nízkém stavu baterie, např.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška1.42
Délka6.3
Šířka2.76
Číslo díluXC01-M
ModelkaXC01-M

5. Ei Electronics

#ad

Svazek z rádiového detektoru kouře a Professional Ei208iDW hlásič oxidu uhelnatého, Ei Electronics Bezdrátový detektor kouře Ei650RF

#ad
Ei Electronics #ad - Výrobek 1: Žádné led blikání: bez rušivých akustických nebo vizuálních zobrazení v normálním provozním režimu je bezdrátový detektor kouře vhodný zejména pro použití v ložnici a dětském pokoji. Výrobek 2: pro každý požadavek: vedle soukromých obytných prostor je ei208idw schválen také pro obytné vozy a obytné vozy, jakož i pro sportovní čluny a je nezbytný zejména pro domy s krbovými kamny nebo plynovým vytápěním.

Výrobek 2: jednoduchÁ pouŽitÍ: díky lcd displeji pro zobrazení koncentrace co a pokynů k akci, pevně zabudované 10leté baterii a tlačítku pro testování/vypnutí zvuku je výstražný hlásič velmi uživatelsky přívětivý. Produkt 2: audiolink: přenášejte pomocí bezplatné aplikace audiolink český jazyk nelze zaručit pro načtení řady i hlásiče, zprávy o stavu a další relevantní informace přímo na Váš smartphone nebo tablet. Výrobek 2: volitelné rádiové propojení: detektor oxidu uhelnatého detekuje zvýšené koncentrace neviditelného jedu CO a chrání včas před nebezpečím – lze použít jak soběstačně, tak i v rádiovém síti.

Výrobek 1: zvýšená bezpečnost: detektor kouře s rádiovým modulem rozpozná požáry včas a v případě nebezpečí upozorní všechny propojené hlásiče současně – komplexní bezpečnost pro vás a vaši rodinu. Výrobek 1: značková kvalita: pro nejvyšší kvalitu a bezpečnost je každý z našich detektorů kouře podroben testu funkčnosti a před opuštěním továrny kalibrován na skutečný kouř. Výrobek 1: vítěz testu nadace - test: jako vícenásobný vítěz testu se můžete spolehnout na detektor kouře – díky ochraně proti falešnému poplachu a velkému tlačítku pro přepínání ztlumení se vyznačuje vysokou uživatelskou přívětivostí.
ZnačkaEi Electronics #ad

6. X-Sense

#ad

Intelligenter Kombinationsmelder, X-Sense WLAN-Rauch- und Kohlenmonoxidmelder mit austauschbarer Batterie, kompatibel mit der X-Sense Home Security-App, SC07-WX, 1 Stück

#ad
X-Sense #ad - Jahrzehntelange sicherheit mit präziser erkennung: dieser 2-in-1-melder kombiniert photoelektrische Rauch- und elektrochemische Figaro-CO-Sensoren und sorgt so für eine schnelle und genaue Erkennung mit einer Lebensdauer von 10 Jahren, sodass Sie ein Höchstmaß an Sicherheit und innere Ruhe haben.

Direkte 2, 4-ghz-wlan-netzwerk eine direkte verbindung zur x-sense home Security-App her, 4-GHz-WLAN-Verbindung: Der batteriebetriebene Rauch- und Kohlenmonoxidmelder stellt über das 2, keine Basisstation erforderlich. Bleiben sie mit umfassenden CO-Erkennungsdaten über die Sicherheit Ihres Zuhauses informiert. Gerätefreigabe: mit der x-sense home security-app können sie Ihre Geräte mühelos mit 12 Familienmitgliedern und Freunden teilen, sodass diese die Sicherheit Ihres Zuhauses überwachen und wichtige Alarme erhalten können.

Co-erkennungsverlauf immer zur hand: greifen sie mit der App von überall auf den CO-Konzentrationsverlauf Ihres Zuhauses zu. Co-alarmvorkehrung: sie erhalten in der app sofort einen Alarm, wenn der CO-Wert 100 ppm überschreitet, sodass Sie umgehend verzögerte Reaktion reagieren können. Bleiben sie mit sofortalarmen auf dem laufenden: behalten sie ihr Zuhause von überall aus im Auge und erhalten Sie über die X-Sense Home Security-App sofortige Push-Benachrichtigungen über Alarme, niedrigen Batteriestand, Fehler und mehr.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška1.97
Délka5.75
Šířka5.75
Číslo díluSC07-WX
ModelkaSC07-WX

7. CPVAN

#ad

CPVAN Hlásič oxidu uhelnatého

#ad
CPVAN #ad - Doporučení k instalaci namontujte tento co plynový detektor na místa, kde může vzniknout co. 10letý senzor tento elektrochemický co detektor rozpozná rychle a přesně koncentraci co. Lehký a kompaktní design činí tento detektor co velmi vhodný pro mobilní použití, zejména na cestách, při kempování se stanem, v autě nebo v obytném voze.

Přenosné a jednoduché po vyjmutí plastového papíru ze 2 alkalických baterií aa a jejich správného vložení se přístroj automaticky zapne. Koncentrace co je vyšší než 50 ppm: ukazuje aktuální koncentraci CO. Alarm zazní 4krát každých 5 sekund a červené světlo bliká. V pohotovostním režimu bliká zelené světlo každých 60 s pokud jste velmi citliví na světlo, neinstalujte jej do ložnice. Nebo jej můžete držet v blízkosti hořících materiálů, a pak počkat 5 až 10 sekund.

Pokud se tento hlásič nachází v normálním obytném prostředí s čistým vzduchem, je normální, že oxid uhelnatý zobrazuje pouze teplotu a vlhkost vzduchu. Kombinovaný 3 v 1 tento detektor co rozpozná nejen koncentraci co, ale také teplotu a vlhkost vzduchu. Pozor: jedná se o detektor oxidu uhelnatého CO, nikoli o detektor oxidu uhličitého CO2. Teststisknutím tlačítka můžete otestovat, jako je papír nebo cigarety, zda je detektor co správně alarm. Je certifikován podle en 50291 norma eu pro detektory CO.
ZnačkaCPVAN #ad
VýrobceCPVAN #ad
Výška2.43
Délka4.16
Hmotnost0.43
Šířka1.07
Číslo díluCOS-X3 plus
ModelkaCOS-X3 plus

8. Smartwares

#ad

FGA-13041, 10 Jahre Sensor, Smartwares Kohlenmonoxid melder, mit Display und Testknopf

#ad
Smartwares #ad - Der detektor wird durch 3 AA-Batterien betrieben, die im Lieferumfang enthalten sind. 10 jahre sensor: der sensor dieses co-detektors hat eine lebensdauer von 10 jahren. Display: das display des kohlenmonoxid-detektors zeigt Ihnen die CO-Konzentration PPM an und zeigt mögliche Fehlfunktionen an: Batterien oder Gerät am Ende der Lebensdauer, falsch installiert.

Einfach zu installieren: das notwendige montagematerial ist im lieferumfang enthalten. Stellen sie sicher, dass der Alarm von 85 dB von allen hörbar ist. Effektiver schutz gegen kohlenmonoxid co: dieser detektor mit einer Reichweite von 20 bis 40 m² verfügt über einen elektrochemischen Sensor, der den CO in der Luft erkennt, auch bei geringer Menge ca.

Sie werden von hellen und akustischen Signalen gewarnt, dass Sie die Batterien wechseln oder Ihr Gerät ersetzen müssen. Test-taste: stellen sie sicher, dass ihr gerät ordnungsgemäß funktioniert, indem Sie es regelmäßig testen einmal pro Monat. Installieren sie einen co-detektor pro Etage, in der Nähe Ihrer Verbrennungsgeräte und in der Nähe von Zimmern. 27 ppm.
ZnačkaSmartwares #ad
VýrobceSmartwares Safety and Lighting GmbH #ad
Výška3.03
Délka1.42
Hmotnost0.26
Šířka4.21
Číslo dílu060558
ModelkaFGA-13051
Záruka2 year manufacturer.

9. X-Sense

#ad

Vyměnitelná baterie, detektor oxidu uhelnatého, X-Sense CO hlásič s digitálním displejem, BSI certifikováno podle EN 50291, CO03D, senzor s životností 10 let

#ad
X-Sense #ad - Záruka kvality: dodává se s celoživotní zákaznickou podporou a dobou odpovědi 24 hodin; schváleno BSI a v souladu se standardem EN 50291. Velká lcd obrazovka a vysoká citlivost: zřetelně zobrazuje hodnoty co v reálném čase v ppm částečky za milion z okolního vzduchu, přičemž každých 10 sekund se provádí aktualizované měření; reaguje na různé prahové hodnoty CO s nejnižším prahem alarmu při 30 PPM a zajišťuje maximální ochranu CO.

Rychle a citlivě: detektor oxidu uhelnatého x-sense je vybaven pokročilým elektrochemickým senzorem CO a výkonnou sadou čipů ST rozpozná okamžitě a přesně nebezpečné hodnoty CO a díky hlasitému alarmu 85 dB vám poskytne co nejdříve varování před nebezpečím CO. 10 let 24/7 ochrana: poháněn 3 × 1, 5v aa bateriemi a s životností 10 let nabízí tento hlásič nejlepší ochranu 24/7, i při výpadku proudu; při slabé baterii vás upozorní alarm, a konec indikace životnosti vám dá vědět, pokud je třeba vyměnit baterie, kdy je čas přístroj vyměnit.

Lze rychle a jednoduše nainstalovat kamkoli chcete. Flexibilní a jednoduchá instalace: není nutné žádné kabely a zásuvky, protože náš CO hlásič na baterie je dodáván se šrouby a hmoždinkami do zdi.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška1.46
Délka4.33
Hmotnost0.46
Šířka4.33
Číslo díluCO03D
ModelkaCO03D
ZárukaX-sense Nabízí 60denní záruku vrácení peněz a 5letou záruku pro každý detektor.

10. Kidde

#ad

Kidde 10LLDCO alarm s oxidem uhelnatým digitálním displejem se zapečetěnou baterií, standardní alarm

#ad
Kidde #ad - Digitální displej, který zobrazuje aktuální hodnotu CO od 10 ppm. 10 let zapečetěná baterie. Záruka výrobce 10 let.
ZnačkaKidde #ad
VýrobceKidde #ad
Výška1.57
Délka4.33
Hmotnost0.35
Šířka2.76
Číslo dílu10LLDCO
Modelka10LLDCO