Top 10 Herrenfahrrad 28 Zoll City Fahrrad – Krosová a trekingová kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Licorne Bike

#ad

Dámy a pány – 21 rychlostí – horské kolo – crossbike pánský, dívky, černý, Licorne Bike Premium Touring Trekking Bike 28 palců hliníková kotoučová brzda jízdní kolo pro chlapce

#ad
Licorne Bike #ad - Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. Perfektní trekking: kolo je skutečný každodenní hrdina z hliníkového rámu a vybavený kotoučovou brzdou.

Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Je vhodný pro každodenní použití, na cesty do práce, ale také na delší jednodenní výlet. Díky vysoce kvalitnímu řazení vylezete s trekkingovým kolem Licorne zaručeně každou horu. S jízdním kolem značky licorne bike tě vidí, podle normy pro provoz na silnici, díky přednímu / podsvícení, zaručeně každý na silnici.

Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Až 30 dní po zakoupení! Navíc od nás dostanete sadu nářadí pro rychlou aplikaci zdarma. Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Hmotnost44.07
Záruka2

2. HAWK

#ad

HAWK Pánské kolo Citytrek Gent Premium 28 palců I lehké pánské kolo s hliníkovým rámem a 3rychlostní přehazovačka Shimano I trekkingové kolo, černé

#ad
HAWK #ad - Vybavení zabezpečené proti dopravním provozu: hawk citytrek gent je vybaven vybavením bezpečným pro provoz na silničním provozu. Zažijte kombinaci inovativního designu a prvotřídní kvality.

Spolehlivý jízdní komfort: s odpruženou vidlicí city comfort a 3rychlostní přehazovačkou Shimano zažijete vždy příjemnou jízdu se správným převodem a komfortem. Hawk bikes: navrženo v berlíně a vyrobeno v Evropě. Skvělé kolo pro městské a víkendové cyklisty za nízkou cenu. Sportovně jednoduchý za férovou cenu: hawk citytrek gent premium nabízí vysoce kvalitní hliníkový rám v lichoběžníkovém smooth designu a nejdůležitější komponenty pro uvolněnou prohlídku města nebo malé zahnutí do přírody.
ZnačkaHAWK #ad
VýrobceHAWK Bikes #ad
Číslo dílu21H361
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Licorne Bike

#ad

černá, muže a dámy – 21 rychlostí – holandské kolo 28 palců, Licorne Bike Stella Plus Premium City Bike hliníkové jízdní kolo pro dívky, chlapce

#ad
Licorne Bike #ad - Díky vysoce kvalitnímu řazení máte bezpečný a krásný pocit z jízdy při jízdě po městě. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu.

Perfektní kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na delší jednodenní výlet. Navíc od nás dostanete nářadí jako příslušenství pro rychlou instalaci. Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. S jízdním kolem značky licorne bike tě vidí, díky přednímu / podsvícení, podle normy pro provoz na silnici, zaručeně každý na silnici.

Až 30 dní po zakoupení! Doplňky: cyklistická taška na nosič boční kapsa, ochrana řetězu. Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Hmotnost44.09

4. Licorne Bike

#ad

Pány a dámy – 21 rychlostí – holandské kolo do města 28 palců, Licorne Bike Stella Premium City Bike 24,26 a 28 palců – jízdní kolo pro dívky, chlapce, černé

#ad
Licorne Bike #ad - Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Až 30 dní po zakoupení! Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. S jízdním kolem značky licorne bike tě vidí, podle normy pro provoz na silnici, díky přednímu / podsvícení, zaručeně každý na silnici.

Perfektní kolo: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na delší jednodenní výlet. Navíc od nás dostanete nářadí jako příslušenství pro rychlou instalaci. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět.

Díky vysoce kvalitnímu řazení máte bezpečný a krásný pocit z jízdy při jízdě po městě. Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu. Vysoce kvalitní materiály: kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé situaci. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Výška33.46
Délka57.87
Šířka8.66
Záruka2

5. Chillaxx

#ad

Chlapce, Chillaxx Bike Strada Premium City Bike v 26 a 28 palců – jízdní kolo pro dívky, pány a dámy – 21rychlostní přehazovačka – holandské kolo Citybike 28 palců, černá V-brzda

#ad
Chillaxx #ad - Perfektně sladěné dvojité ráfky jsou velmi vhodné pro jízdy po asfaltu. Montáž jednoduchá a rychlá: kromě toho je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete hned začít jezdit. Tak se zaručeně dostanete k cíli bez ohledu na počasí.

Pokud se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbí, dostanete peníze zpět. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti. Až 30 dní po nákupu! Vysoce kvalitní materiály: jízdní kolo má robustní a odolný ocelový rám, komfort a design. Navíc od nás dostanete nářadí jako příslušenství. Chillaxx strada je multifunkční kolo, do školy, které dokáže dokonale splnit vaše každodenní potřeby. S jízdním kolem od chillaxx strada budete díky přednímu a podsvícení, zaručeně všichni vidět na silnici.

Perfektní kolo: kolo je skutečným každodenním hrdinou a je vhodné pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také pro delší denní výlet. Slib chilax: abychom vám mohli trochu usnadnit rozhodnutí o koupi, bereme riziko zcela na sebe a poskytneme Vám slib. Odkaz na montážní video najdete zcela jednoduše na obalu. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým obvodem zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu.
ZnačkaChillaxx #ad
VýrobceSidelja GmbH #ad
Hmotnost46.3
ZárukaZákonná záruka

6. BIKESTAR

#ad

BIKESTAR Singlespeed 700C 28 palců City jízdní kolo Fixie | 53 cm rám závodní kolo Retro Vintage pánské dámské kolo | béžové a hnědé | testování bez rizika

#ad
BIKESTAR #ad - Naše výrobky v mnichově ještě sami plánujeme, navrhujeme a navrhujeme, aby bezpečnost a dlouhá životnost byly v popředí. Srozumitelné video sestavy naleznete u obrázků produktů a v případě potřeby je vám samozřejmě k dispozici náš zákaznický servis. Testování bez rizika: perfektní kolo nenajdete během 10 minut.

Pokud by to nebylo správné, můžete jej bez ohledu na zákonnou lhůtu pro odvolání bez diskuse zaslat zpět náklady na vrácení zboží po zákonné lhůtě pro odvolání nese kupující. Nesrovnatelný pocit z jízdy single speed vás už nebude chtít od tohoto kola oddělit – naše vintage designy zprostředkovávají zdrženlivost a styl a jsou skutečným poutačem pozornosti na silnici. Silný a elegantní: německá inženýrství se u tohoto kola setkává s moderním vintage designem, přitom si sami vybíráme zabudované komponenty pro naše jízdní kola a dbáme na to, inspirováno současnými trendy v oblasti jízdních kol.

Duté komorové ráfky zajišťují stabilitu i při vyšší rychlosti a V-brzdy vzadu a vpředu zaručují potřebnou kontrolu. Perfektní do města: na našem závodním kole single speed je rychlý a obratný. Toto kolo se stane tvým věrným společníkem v každodenním životě, ať už do práce nebo ve volném čase. Nebylo by o moc lepší, kdybys s ním mohl jet jeden den správně? u nás žádný problém. Retro styl: s naším singlovým jízdním kolem můžete při každé jízdě cítit retro atmosféru v kombinaci s minimalismem.
ZnačkaBIKESTAR #ad
VýrobceStar-Trademarks #ad
Hmotnost28.66
Číslo díluBI-700-SS-02-CMBN

7. Generic

#ad

černé, 28 palců, městská kola, Milord Trekking jízdní kolo pro pány, 21 rychlostí Shimano, hliník

#ad
Generic #ad - Jedinečný styl: milord trekking mohou zářit nejen svými vnitřními hodnotami. Kromě toho je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a řazení lze přímo odjezdit. Vysoce kvalitní materiály: jízdní kolo má hliníkový rám, takže po dešti nerezaví.

Milord treking je vybavený: široké, nastavitelný boční stojan, 4 kočičí vejce, pohodlné sedlo, odpružení přední vidlice, nosič zavazadel, 21 převodů shimano, hliníkový rám, nastavitelná řídítka. Milord trekking: kolo se hodí pro všední den, na cestu do práce, ale také pro delší denní výlet. Kolo je vhodné pro muže s tělesnou výškou 170–200 cm. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé životní situaci skutečným poutačem pozornosti.

Iroké a pohodlné sedlo vám umožní vydat se na dlouhou cestu. Nabízíme vám 30 dní vrácení zdarma, pokud se vám kolo nelíbí nebo není vhodné pro vás. Díky vysoce kvalitnímu řazení vylezete s trekingovým kolem Milord zaručeně každou horu. S jízdním kolem od milord budete díky osvětlení vpředu/protisvětla po StVZO zaručeně vidět každý na silnici. Má 28palcová hliníková kola a 20palcový hliníkový rám.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceBalticuz #ad
Hmotnost39.68

8. Licorne Bike

#ad

Licorne Bike Prémiové trekkingové kolo 28 palců – jízdní kolo pro muže, dámy a pány – 21 rychlostí – pánské městské kolo – pánské kolo do města – Life M-V-ATB – šedé/černé, chlapce

#ad
Licorne Bike #ad - Licorne bike's slib: abychom vám mohli rozhodnutí o koupi trochu usnadnit, bereme na sebe riziko zcela a slibujeme. Tak se zaručeně dostanete do cíle nezávisle na počasí. Prémiová kvalita: s optimalizovaným řetězovým řazením zažijete optimální jízdní komfort díky čistému a jemnému převodu.

Pokud by se vám z nějakého důvodu na kole něco nelíbilo, dostaneš peníze zpět. Až 30 dní po zakoupení! Navíc od nás dostanete sadu nářadí pro rychlé nastavení a umístění. Jedinečný design: kola od licorne mohou vyniknout nejen svými vnitřními hodnotami. Navíc je kolo z 85 % předmontované a po krátkém nastavení brzd a převodů můžete začít přímo s jízdou. Díky modernímu a jedinečnému designu jsou vysoce kvalitní kola v každé situaci skutečným poutačem pozornosti.

Díky vysoce kvalitnímu řazení vylezete s trekkingovým kolem Licorne zaručeně každou horu. S jízdním kolem značky licorne bike tě vidí, díky přednímu / podsvícení, podle normy pro provoz na silnici, zaručeně každý na silnici. Vysoce kvalitní materiály: jízdní kolo má robustní a odolný ocelový rám, takže můžete kolo používat v každé poloze. Perfektní trekking: kolo je skutečný každodenní hrdina a je vhodný pro každodenní použití, na cestu do práce, ale také na delší jednodenní výlet.
ZnačkaLicorne Bike #ad
VýrobceLicorne Bike GmbH #ad
Výška0
Délka28
Hmotnost44.09
Šířka0

9. T&Y Trade

#ad

28 palců hliník pánské City trekkingové jízdní kolo trekkingové kolo městské kolo pánské kolo CITY jízdní kolo pánské jízdní kolo kolo 7 Shimano rychlostní osvětlení STVO odpružená vidlice, odpružení

#ad
T&Y Trade #ad - Brzdy v- Brake. Výška rámu: 51 cm. Shimano 7 převodů. Materiál rámu: Hliník. Odpružená vidlice. 28 palců pánské městské kolo 7 rychlostí Shimano.
ZnačkaT&Y Trade #ad
VýrobceT&Y Trade #ad

10. T&Y Trade

#ad

28 palcové pánské City Trekking jízdní kolo trekkingové jízdní kolo Citybike pánské kolo jízdní kolo 18 Shimano osvětlení odpružená vidlice STVO odpružení vidlice GOETZE výsledek černá zelená

#ad
T&Y Trade #ad - 28 palců pánské city jízdní kolo 18 rychlostí Shimano. 18 shimano převodů. Pružná vidlice. Ráfková brzda.
ZnačkaT&Y Trade #ad
VýrobceT&Y Trade #ad