Top 10 Huawei Nova 11i – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zerrshoo

#ad

Ochrana, Huawei Nova 11i Panzer Vnější ochrana Sklo 3 kusy a Nova 11i Ochrana fotoaparátu Ochranné sklo 2 kusy, Zerrshoo Ochranná fólie pro Huawei Nova 11i, Pancéřová fólie pro Huawei Nova 11i

#ad
Zerrshoo #ad - Ochranná fólie je potažena ultra průhledným oleofobním povrchem na nanoúrovni může účinně redukovat otisky prstů a skvrny, otisky prstů a vodu a olej lze snadno setřít. Tato transparentní 99% hd ochranná fólie s hladkým povrchem je vhodná jako na originální obrazovce.

Odpovíme do 24 hodin a uděláme vše pro to, odstraňte prach a před instalací jej správně vyrovnejte Pokud je produkt, abychom našli optimální řešení. Kompatibilní s většinou pouzder. Váš displej a fotoaparát se tak vždy snadno čistí a ochranná fólie zůstane lesklá a čistá. Upozornění díky zaobleným hranám displeje vašeho mobilního telefonu fólie na displej Huawei Nova 11i nezakrývá úplně, nýbrž pouze plochou plochu.

9h tvrzené sklo odolné proti opotřebení a poškrábání, když telefon spadne, efektivně absorbuje účinky, chrání displej před poškozením. Kontaktujte nás prostřednictvím systému zpráv Amazon. 0, 26 mm tenká ochrana obrazovky z tvrzeného skla zachovává původní reakční schopnost a hmatový pocit pro dokonalý zážitek z dotyku. Aby při odstraňování nezanechaly žádné bubliny a zbytky, který jste obdrželi, vadný nebo pokud máte jiné návrhy.
ZnačkaZerrshoo #ad
VýrobceZerrshoo #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka2.36
Číslo díluHUAWEI nova 11i-tm3jt2
ModelkaHUAWEI nova 11i

2. Dufuso

#ad

Dufuso Pouzdro na mobil Huawei Nova 11i + 2 kusy ochranné fólie na pancéřové sklo, tenké čiré TPU antižluté silikonové ochranné pouzdro s tvrdostí 9H proti poškrábání fólie z pancéřového skla

#ad
Dufuso #ad - Při jakýchkoli problémech s výrobkem Vám Dufuso slibuje nejprofesionálnější a uspokojivý zákaznický servis. Kompatibilní modelypouzdro na mobil a ochrana obrazovky z tvrzeného skla jsou koncipovány pouze pro Huawei Nova 11i, nejsou kompatibilní s jinými modely. Upozornění: ochranná fólie je o něco menší než displej mobilního telefonu a umožňuje lepší kompatibilitu s pouzdrem.

9h skleněná ochrana fotoaparátu efektivně chrání celou čočku fotoaparátu před kapkami, poškrábáním a jinými nehodami. Celoživotní servis toto ochranné pouzdro má měkký tpu nárazník, který absorbuje nárazové síly, aby poskytl maximální ochranu proti pádu. Odpovíme vám do 24 hodin a poskytneme vám doživotní záruku. Potaženo nano oleophobic layer, je odolný proti skvrnám a otiskům prstů a snadno se čistí! Měkký TPU rám zajišťuje protiskluzovou a pohodlnou rukojeť, aby se zabránilo nechtěnému pádu telefonu. Zvýšená kamera a ochrana obrazovky toto pouzdro má o 3 mm zvýšené okraje obrazovky a 3 mm zvýšené okraje kamery, které se zaměřují na ochranu drahé obrazovky a kamery vašeho telefonu.

Nemusíte si dělat starosti s úlomky nebo poškozeními způsobenými náhodnými pády a každodenními škrábanci, ať už telefon používáte kdykoli a kdekoli. Tíhlý design tento štíhlý designový kryt je štíhlý a stylový a umožní vašemu telefonu snadno vklouznout do a ven z úzkých kapes. Rozsáhlá ochranaochrana obrazovky pro huawei nova 11i má vysoce pevné nano-elastické účinky a nevýbušný účinek, který může chránit vaši obrazovku před pády, kolizemi, poškrábáním a každodenním opotřebením.
ZnačkaDufuso #ad
VýrobceDufuso #ad
Výška0.5
Délka7.09
Šířka3.94

3. Lemxiee

#ad

Měkké TPU pouzdro na telefon Anti-Scratch Ultra Thin nárazuvzdorné- průhledné, Lemxiee Pouzdro na mobil Huawei Nova 11i + 1 kus ochranná fólie pro Huawei Nova 11i pancéřové sklo

#ad
Lemxiee #ad - Kompatibilita speciálně vyvinuto pro HUAWEI Nova 11i, není vhodné pro jiné přístroje. Hd jasnost 99, 9 % high definition, hydrofobní a oleofobní vrstva zabraňuje tomu, zachovává původní rozlišení obrazovky, aby na obrazovce zůstaly skvrny od potu a olejů.

Přesné výřezy přesné otvory s plným přístupem ke všem ovládacím prvkům a funkcím fotoaparáty, jednoduchý přístup k funkcím telefonu, reproduktory atd. Aniž byste je museli odstraňovat. Anti-drop vysoce kvalitní měkký silikonový materiál, zároveň poskytuje ochranu pro vaše mobilní telefony proti nárazům, pevně obepíná váš mobilní telefon bez zvýšení hmotnosti mobilního telefonu a zachovává si pocit skutečného stroje, poškrábání, každodennímu opotřebení, náhodným kapkám a nárazům.

Bezpečné proti výbuchu odolné proti roztříštěním nebo prasklinám. Při poškození tvrzené obrazovky se malé fragmenty slepí a pro bezpečnou likvidaci drží pohromadě.
ZnačkaLemxiee #ad
VýrobceLemxiee #ad
Číslo díluHUAWEI Nova 11i
ModelkaHUAWEI Nova 11i

4. Anoowkoa

#ad

Anoowkoa tvrzené sklo pro Huawei nova 11 2 kusy ochranná fólie tvrdost 9H tvrzená fólie HD celá obrazovka fólie na mobilní telefon tvrzené sklo proti poškrábání fólie na displej

#ad
Anoowkoa #ad - Profesionální zákaznický servis a doživotní záruka, užívejte si jednoduše ochranu bez starostí. Speciální vrstva odpuzující olej snadno odolá olejovým skvrnám, chraňte displej před všemi druhy poškození. Fólie na mobil vydrží 22 liber síly a má tvrdost 9h, otiskům prstů a jiným skvrnám na skle a udržuje váš telefon tak čistý jako nový. Speciální design skleněná ochranná fólie na displej pro huawei nova 11.

Vynikající ochrana – vyrobeno z vysoce kvalitního tvrzeného skla odolného proti nárazům, poškrábáním a nárazy, aby byla obrazovka vašeho přístroje chráněna před prudkými pády, odolá ostrým předmětům. Snadná instalace – snadná instalace a odstranění. Speciální silikonová vrstva, 26 mm ultratenká ochranná fólie na displej zachovává původní citlivost dotykového displeje a zajišťuje rychlou reakci na každou operaci. Protože jsou hrany obrazovky zaoblené, zakryje ochranná fólie na displej pro huawei nova 11 pouze ploché oblasti a šířka tvrzeného skla je užší než skutečná obrazovka přístroje cca 1 mm, takže na okrajích nejsou žádné zbytečné bubliny a váš obal se velmi dobře hodí.

Vynikající detaily – 2, když se zlomí, tato ultra čirá fólie na displej se rozbije na malé kousky a zůstává ve fólii, 5d zaoblené hrany nabízejí příjemnější pocit na všech hranách než pravoúhlé hrany a nepoškodí vaše prsty; hladká posuvná technologie 50+ vrstev ultratenké vrstvy opakovaně aplikované na prémiové tvrzené sklo prsty mohou volně klouzat přes ochrannou fólii. Vysoká reakční schopnost a průhlednost – vyrobeno z pravého ultra čirého tvrzeného skla s 99% průhledností, 0, reprodukuje nejlepší barvy a zachovává původní kvalitu zobrazení. Podporujte odblokování otisků prstů, aniž byste rušili odblokování obličeje.
ZnačkaAnoowkoa #ad
VýrobceAnoowkoa #ad
Výška0.5
Délka6.85
Šířka4.09
Číslo díluHuawei nova 11
ModelkaHuawei nova 11

5. Teenrpov

#ad

Teenrpov 1+2 kusy ochranná fólie pro Huawei nova 11i pancéřová ochrana sklo průhled a Huawei nova 11i ochrana fotoaparátu ochranné sklo, Privacy Anti-Spy Screen Protector ochranná fólie na displej

#ad
Teenrpov #ad - Upozornění: ochranná fólie na soukromí displej lehce zatemní. Ochrana dat proti spychrání vaše osobní, soukromá a citlivá data před cizími lidmi. Lidé ve vašem okolí nic neuvidí a budou si myslet, že je váš monitor vypnutý. Odpovíme vám do 24 hodin a nabídneme vám řešení.

Tvrdost 9h a oleofobní povrchová úprava vyrobeno z kvalitního 9h tvrzeného skla, které je odolné proti poškrábání. Zákaznický servis: v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Hydrofobní a oleofobní vrstva chrání před otisky prstů a jinými skvrnami a usnadňuje čištění ochranného skla. Vysoká citlivost nabízí měkký, příjemný pocit při dotyku. Může mírně zvýšit jas telefonu. Obrazovka je viditelná pouze osobám přímo před obrazovkou Huawei nova 11i.

Kompatibilita speciální design je kompatibilní s huawei nova 11i Ochrana proti nežádoucím pohledům, pancéřové sklo, # Tento produkt nepodporuje odemykání otiskem prstu. Hd jasná a vysoce dotyková reakcetato ochranná fólie na displej huawei nova 11i má vysoký rozlišení s průhledností 99, aby byl umožněn optimální, 9 %, přirozený zážitek ze sledování. Nerozbitná ochrana obrazovky před poškrábáním a vysokým nárazem.
ZnačkaTeenrpov #ad
VýrobceTeenrpov #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka1.97
Číslo díluHuawei nova 11i-fk1-jtm2-m
ModelkaHuawei nova 11i

6. AnnhanT

#ad

9H ochrana displeje/odolná proti poškrábání. Pancéřová fólie pro, AnnhanT Ochranná fólie pro Huawei nova 11i Panzer Ochrana Sklo 2 kusy + Huawei nova 11i Ochrana fotoaparátu Ochranné sklo 2 kusy

#ad
AnnhanT #ad - Oleofobní povrchová úprava odpuzující vodu hydrofobní a oleofobní vrstva může zabránit otiskům prstů a jiným skvrnám, čímž je čištění membrány mobilního telefonu snadné. Ochranná fólie je kompatibilní s většinou pouzder.

Odpovíme do 24 hodin a uděláme vše pro to, abychom našli optimální řešení. Kompatibilita vyvinuto pro huawei nova 11i. Další místo je k dispozici kolem hranic pro vaše pouzdro, aby se obtočil kolem okrajů vašeho mobilu, aniž by došlo k rušení fólie. Kontaktujte nás prostřednictvím systému zpráv Amazon. Jednoduše opatrně otřete. Ultra hd nano-elektrostatická automatická adsorpční technologie, propustnost světla 99, 99% a zachovává původní kvalitu obrazu.

Balicí seznam & zákaznický servis 2 x ochranná fólie, vadný nebo vadný, který jste obdrželi, 2 * instalační sada. Pokud je produkt, 2 x ochranná fólie na kameru, nebo pokud máte jiné návrhy. Tvrdost 9h vyrobeno z kvalitního 9h tvrzeného skla, je odolné proti poškrábání a silné, což chrání displej a fotoaparát před poškrábáním.
ZnačkaAnnhanT #ad
VýrobceAnnhanT #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka2.36
Číslo díluHuawei nova 11i-bpm2jtm2
ModelkaHuawei nova 11i

7. AnnhanT

#ad

9H pancéřová fólie/Anti-Spy pro Huawei nova 11i, AnnhanT Ochranná fólie pro Huawei nova 11i Panzer Ochranné sklo pro ochranu pohledu 1 kus + Huawei nova 11i Ochrana fotoaparátu Ochranné sklo 2 kusy

#ad
AnnhanT #ad - Pokud je produkt, 2 x ochranná fólie na kameru, který jste obdrželi, abychom našli optimální řešení. Pokud se objeví puchýře, a pak vytlačte vzduchovou bublinu, zvedněte prosím roh filmu nehtem blízko bubliny, zatímco na ni položíte ochranný film. Odpovíme do 24 hodin a uděláme vše pro to, 2 x instalační sada.

Fólie z pancéřového skla kompatibilní s huawei nova 11i anti-spion chrání vaše soukromí před blízkými lidmi v okolí pro úhel nad 35° na obou stranách. Kontaktujte nás prostřednictvím systému zpráv Amazon. Musíte pouze zcela vyčistit obrazovku a obrazovku narovnat. Seznam balení & zákaznický servis – 1 * pancéřová fólie, vadný nebo vadný, nebo pokud máte jiné návrhy. Ochrana fotoaparátu ultra hd, nemá žádný vliv na blesk, displej s vysokým rozlišením, nano-elektrostatická automatická adsorpční technologie, propustnost světla 99, 99% a zachovává původní kvalitu obrazu.

Displej je dobře viditelný v rozsahu 35°. Tvrdost povrchu skla je 9h, dokud není vzduchová bublina zcela zakrytá, díky tomu je extrémně odolná proti poškrábání a odlupování. Zvyšte jas vaší obrazovky. Upozornění: pancéřová fólie displej trochu zatemní. Protože se jedná o ochranu displeje z barevného skla, je funkce otisků prstů po instalaci tvrzené ochrany soukromí ovlivněna, takže tento produkt nepodporuje odemykání otisků prstů.
ZnačkaAnnhanT #ad
VýrobceAnnhanT #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka2.36
Číslo díluHuawei nova 11i-FK1jt2
ModelkaHuawei nova 11i

8. Aerku

#ad

Tvrdost 9H proti poškrábání pancéřová fólie proti bublinám, 0,33mm HD fólie, Aerku Ochranná fólie pro Huawei Nova 11i pro pancéřové sklo, 2 kusy ochranného skla a 2 kusy ochrany kamery pro Huawei Nova 11i

#ad
Aerku #ad - Vysoká citlivost na odpověď: 0, 33 mm tenká ochranná fólie na displej Huawei Nova 11i z tvrzeného skla zachovává původní reakční schopnost a hmatový pocit pro dokonalý zážitek z dotyku. Zachovejte si originální barvu monitoru. Ochrana objektivu fotoaparátu využívá elektrostatickou svorkovou techniku, aby vám poskytla snadno instalovatelnou, nespadající funkci.

Snadná instalace: díky použití pokročilé nano-adsorpční vrstvy může být tato pancéřová fólie Huawei Nova 11i automaticky absorbována povrchem mobilního telefonu. Hd zobrazovací efekt: huawei nova 11i ochranné sklo a ochrana fotoaparátu mají 99, 99% propustnost světla v optické kvalitě, která efektivně blokuje a filtruje UV paprsky, aby se zlepšila viditelnost obrazovky.

Bez bublin a proti otiskům prstů: povrch ochrany obrazovky je opatřen plazmovým oleofobním povlakem, který je velmi hladký a účinně zabraňuje tomu, aby pot a mastnota zanechaly otisky prstů, čímž se obrazovka velmi snadno čistí. 2. 5d zaoblené hrany: přesné, laserem vyřezané rozměry poskytují maximální ochranu pro Huawei Nova 11i povrch dotykové obrazovky vašeho přístroje, bezproblémový pocit při používání a zabraňuje poškrábání skleněné hrany.
ZnačkaAerku #ad
VýrobceAerku #ad
Výška0.5
Délka6.89
Šířka4.53
Číslo díluHW Nova 11i-FCM4
ModelkaHW Nova 11i-FCM4

9. Lemxiee

#ad

Lemxiee Ochranná fólie pro HUAWEI Nova 11i pancéřové sklo 2+2 kusy ochranná fólie na fotoaparát + tvrdost 9H ochrana displeje fólie, ultra tenká ochranná fólie proti poškrábání ochranná fólie na

#ad
Lemxiee #ad - Bezpečné proti výbuchu odolné proti roztříštěním nebo prasklinám. Hd jasnost 99, 9 % high definition, zachovává původní rozlišení obrazovky, hydrofobní a oleofobní vrstva zabraňuje tomu, aby na obrazovce zůstaly skvrny od potu a olejů.

Bez bublin plazmová povrchová úprava a samoabsorpční technologie umožňují tvrzenému sklu samostatně vyloučit vzduchové bubliny a snadno se instaluje. Kompatibilita speciálně vyvinuto pro HUAWEI Nova 11i, není vhodné pro jiné přístroje. Při poškození tvrzené obrazovky se malé fragmenty slepí a pro bezpečnou likvidaci drží pohromadě. Odolný proti poškrábání tvrdost 9h chrání displej telefonu a bez problémů odolává všem druhům škrábanců v každodenním životě.
ZnačkaLemxiee #ad
VýrobceLemxiee #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka2.76
Číslo díluHUAWEI Nova 11i
ModelkaHUAWEI Nova 11i

10. Jewloofa

#ad

9H/Blasenfrei, Anti-Spy Panzerfolie für Huawei Nova 11i, Jewloofa Schutzfolie für Huawei Nova 11i Privacy Panzer Schutz Glas, 1 Stück Anti Spähen Privatsphäre Sichtschutzfolie

#ad
Jewloofa #ad - Lebendiges und helles seherlebnisdiese huawei nova 11i privacy schutzglas hat eine hohe Auflösung von 99% Transparenz, stört die tägliche Foto und Videoaufnahme nicht, hält die ursprüngliche hohe Auflösung von Bildern und Videos. Hohe privatsphärejewloofa displayschutzfolie aus gehärtetem glas für huawei nova 11i hält ihre persönlichen und sensiblen Informationen sicher vor Fremden um Sie herum Anti-Spionage-Displayschutzfolie ist nur für Personen direkt vor dem Bildschirm sichtbar, aber immer noch sichtbar innerhalb von 28 Grad.

Dass alle anti-peep-gehärteten Filme das Entsperren von Fingerabdrücken nicht unterstützen. ). Hüllenfreundliches designdie displayschutzfolie ist so konzipiert, damit Ihre Hülle sich um die Ränder Ihres Geräts wickelt, dass sie mit den meisten Hüllen kompatibel ist. Einzigartige anti-fingerabdruck-funktionhuawei nova 11i displayschutzfolie hat einen rutschfesten transparenten Film und Wasser in der Nanoebene, und die Oberfläche ist fein poliert.

9h härte & kratzfestdas panzer schutz glas wird von dem starken, schutt, münzen, ausgeglichenem Glas 9H gebildet, Schlüsseln, es kann stöße effektiv absorbieren und Ihr Handy-Display vor verschiedenen Kratzern wie Messer, hohem Aluminiumoxid-Silizium-Gehalt, Sand oder anderen harten Gegenständen schützen. Sie verhindern nicht nur fingerabdrücke und ölige Rückstände, sondern Ihre Bildschirmoberfläche wird glatter und weicher, auch wenn sie nach längerem Gebrauch makellos bleibt. Es wird extra wenig platz um die Ränder gelassen, ohne die Folie zu beeinträchtigen.
ZnačkaJewloofa #ad
VýrobceJewloofa #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka3.94
Číslo díluHuawei Nova 11i-fkblm1-D