Top 10 Infrarotstrahler Standgerät – Terasové ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASNER

#ad

VASNER HeatTower – infračervený stojací infrazářič 2500 W, terasu a balkon černý, 4 stupně topení, elektrický infrazářič s dálkovým ovládáním, ochrana IP65, pro zahradu

#ad
VASNER #ad - Praktický časovač spánku + ochrana proti překlopení s automatickým vypínáním pro dodatečnou bezpečnost a bezpečný a bezpečný provoz topení. Infračervená karbonová trubice se sníženou světlostí, hmotnost: 8, 5 x 33 cm, 85 m. Erná, délka kabelu: 1, vysoce kvalitní. Rozměry v x š x h: 104 x 47, 9 kg, komfortní stmívání pomocí dálkového ovládání.

Ip65 venkovní stojanový zářič: infračervený zářič s dlouhou životností – s třídou ochrany ip65 odolný proti dešti / stříkající vodě, balkóně, trvale použitelný v otevřeném venkovním prostoru: Během několika minut si užívejte příjemné teplo na terase, zahradě nebo venku. Zasuňte síťový kabel a okamžitě použijte elektrický terasový topidlo! Jednoduchá montáž topného zářiče: rychlá montáž stojanového infračerveného zářiče: jednodílný stojan připevněte na topný sloupek několika šrouby.

Vhodné také pro použití v profesionální venkovní gastronomii. Celokovové pouzdro + moderní trojúhelníkový tvar pro větší stabilitu. Elektricky napájeno proudem, bez výfukových plynů. Bezpečný proces ohřevu: prvotřídní terasový infrazářič s promyšlenými bezpečnostními funkcemi. Materiál krytu + podstavce: 3 mm plný hliník, materiál držadla: ušlechtilá ocel, s vysoce kvalitním práškovým nástřikem. Terasa se stojatým topným zářičem: výkonný 2500 w prémiový infračervený infrazářič s robustním stojanem na terasu a zahradu.
ZnačkaVASNER #ad
Výška12.99
Délka40.94
Hmotnost19.62
Šířka18.7
Číslo díluVHTB25

2. veito

#ad

Infračervené topení – energeticky úsporný infrazářič – okamžité teplo všude – stojanový přístroj – elektrický – terasový zářič s dálkovým ovládáním – elektrické topení – 1700 W – záruka 2J, VEITO

#ad
veito #ad - Vysoká bezpečnost: energeticky úsporný tepelný zářič má zabudovanou ochranu proti přehřátí a navíc ochranu proti překlopení. 100% neoslňující: mobilní stojací reflektor nemá žádnou fázi zahřívání a příjemné teplo nastane během několika sekund.

Několik stupňů ohřevu: infrazářič lze pomocí dálkového ovládání ovládat na dálku mezi 4 stupni teploty cca 800 W – 1100 W – 1500 W a 1700 W při 240 V/50 Hz. Díky mobilitě jej lze použít téměř všude tam, kde potřebujete teplo. Karbonová topná tyč svítí v teplé oranžové barvě LOW-GLARE, přímý pohled je možný bez omezení.

Funguje absolutně bez hluku a zápachu. Vysoká účinnost při nízké spotřebě energie: v tomto infrazářiči je zabudována energeticky účinná uhlíková topná tyč, která po startu potřebuje 2 sekundy, aby dosáhl plného výkonu. Mnohostranně použitelný: veito ch1800 rt se ideálně hodí do obytných místností, ale lze jej použít také na balkóně nebo na terase.
Značkaveito #ad
Výrobceveito #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost5.11
Šířka7.87
Číslo dílu1800rt-2
ModelkaCH1800RT

3. VASNER

#ad

VASNER HeatTower Mini – stojací infrazářič 1500 W, terasový zářič, infračervený infrazářič, elektrický terasový ohřívač se stojanem, IP65 venkovní ochrana bílý, dálkové ovládání

#ad
VASNER #ad - Elektrický provoz: moderní stojanový zářič na terasu. Konstrukce infračerveného zářiče: kvalitně zpracovaný terasový infrazářič dodávaný pouze ve 2 dílech. Jednoduše zasunout a užívat si tepla. Teplo díky 4 stupňům teploty je pro každou situaci jemně regulovatelné, topný výkon až 1500 W.

Topný výkon 1500 wattů, kvalitní rukojeť z ušlechtilé oceli, rozměry v x š x h: 89 x 47, délka kabelu: 1, 1 kg, materiál podstavce + kryt: 3 mm hliník bílý práškově lakovaný, hmotnost: 8, 85 % snížené světlo díky ultra Star Low Glare trubici. Další bezpečnostní prvky: ochrana proti překlopení / ochrana proti přehřátí / časovač vč. Stojanový zářič pro venkovní použití: infračervený infrazářič ip65 odolný proti povětrnostním vlivům pro nechráněný venkovní prostor: terasa, balkon, zahrada, venkovní gastronomie.

Komfortní s dálkovým ovládáním ve 4 stupních topení: infračervený stojací infrazářič vč. Dálkového ovládání. Integrovaná síťová zástrčka pro rychlé připojení. Napájení proudem pro infračervené teplo bez emisí, podobné slunečnímu záření. Automatického vypnutí – pro bezpečný topný proces. Zcela odolný proti dešti a paprsku.
ZnačkaVASNER #ad
VýrobceVASNER - MankeTech GmbH #ad
Výška35.04
Délka12.99
Hmotnost17.86
Šířka18.7
Číslo díluVHTMW15
Záruka2.

4. Echos

#ad

Uhlíkový infrazářič | terasový zářič | topné zařízení | infračervený zářič | zářič | 1500 wattů | displej | karbonová lampa | časovač 12 h | dálkové ovládání | ochrana proti stříkající vodě | ochrana

#ad
Echos #ad - Tento infrazářič má rovněž dobře čitelný displej a dodávané dálkové ovládání s časovačem 24 hodin. Mnohostranně použitelný infrazářič. Top moderní design, silný a mnohostranně použitelný. Dále je součástí dodávky montážní sada na stěnu, resp.

Tento robustní infrazářič odolný proti povětrnostním vlivům je určen pro komerční i domácí topení. Okouzluje pouze svým výkonem a rozmanitostí, ale také velmi kvalitním a moderním designem s křemenným topným tělesem. Tím je nejlépe postaráno o chladné zimní dny. Infrazářič se svým výkonem 2500 w zahřívá velmi rychle a příjemně. 3 nastavitelné stupně výkonu 500, 1000 nebo 1500 wattů.

Rozsah dodávky: infrazářič tripod, stojan na dálkové ovládání, sada pro montáž na stěnu, resp. U tohoto přístroje lze zcela prakticky nastavit časovač a 3 stupně výkonu zcela jednoduše pomocí přiloženého dálkového ovládání. Strop. A stabilním trojnožkovým stojanem. Na strop, návod k obsluze. Náš uhlíkový infrazářič produkuje stejně jako slunce okamžité a velmi pohodlné teplo.
ZnačkaEchos #ad
VýrobceEchos #ad
Hmotnost9.59
Modelka3507

5. Enders

#ad

Stojanové topení, zimní zahrada, Enders® Terasový radiátor Florenz, elektrický infračervený zářič pro venkovní použití a vnitřní prostory jako terasa, infračervený infračervený zářič 4923

#ad
Enders #ad - Možné horizontální a vertikální orientace. Infračervená trubice vytváří příjemně osvětlenou atmosféru a zajišťuje okamžité příjemné teplo. Spínací funkce oscilace cca 60 °. S přepravní rukojetí a pojistkou proti překlopení. Možnost 2 nastavení výkonu: 450 W a 900 W.
ZnačkaEnders #ad
VýrobceEnders Colsman #ad
Výška30.51
Délka12.6
Hmotnost6.61
Šířka12.6
Číslo dílu4000591049231
Modelka4000591049231
Záruka2 jahre herstellergarantie.

6. blumfeldt

#ad

1200 W, energeticky úsporné topení s IP65, infračervené topení stojanové zařízení, tepelný zářič do interiéru, terasový topný radiátor, blumfeldt Infračervené topení, bezpečné elektrické topení s ochranou proti převržení

#ad
blumfeldt #ad - Topení můžete naprogramovat tak, aby zůstalo zapnuto až 9 hodin. Ochrana proti překlopení přístroj vypne v případě, že je převrácena. Bezpečný design vás chrání: stojan z nerezové oceli zajišťuje, že se přístroj nepřeklopí a hliníkové pouzdro vydrží i při nejvyšších teplotách.

Spora energie pro mimořádné teploty: bez ohledu na to, zda používáte tento zářič v interiéru nebo venku, toto infračervené stojací topení používá topný článek z uhlíkových vláken pro ohřev vzduchu s topným výkonem 90 %. Připraveno pro venkovní prostory: i když se počasí překládá, je toto vnější topení IP65 chráněno před prachem a lehkým deštěm.

2 m dlouhý síťový kabel zajišťuje dodatečnou délku. Nastavitelná teplota: pomocí dálkového ovládání nastavte přesnou teplotu nebo naprogramujte infračervený zářič v určitých časech. Energeticky účinný stojan na infračervené topení, ideální pro vnitřní i venkovní použití. Efektivní zářič: infračervené zářiče nevyzařují co2 a využívají více než 90 % generovaného tepla, mnohem více než běžné elektrické topení.
Značkablumfeldt #ad
VýrobceBlumfeldt #ad
Výška7.87
Délka38.98
Hmotnost12.02
Šířka10.63
Číslo díluHHG6-HeatGuruIn&Out

7. VASNER

#ad

VASNER SlimLine X20 – infračervený zářič v úzkém designu, venkovní infrazářič, ideální pro terasu a venkovní použití černý, 2000 W, elektrický terasový zářič s 5 stupni teploty a dálkovým ovládáním

#ad
VASNER #ad - Bezpečně a rychle: elektrický infrazářič s dálkovým ovládáním a infračerveným ohřevem během několika sekund. Lze namontovat na stěnu, strop. Flexibilní montáž: jako nástěnné světlo a stropní reflektor lze jednoduše a flexibilně namontovat na stěnu/strop a stojan + stativ.

Optimální kvalita a topný výkon s inovativní infračervenou technologií. Součástí dodávky je modulární držák. Bezpečná ochrana ip65 při plném topném výkonu proti dešti, vodě a prachu. Moderní technologie zářičů topení: terasové zářiče s 85 % menším osvětlením. Pro přesné navádění tepla. Infračervený zářič v tenkém designu: infračervený zářič je velmi úzký a také ideální pro otevřené zimní zahrady s úzkými profily.

Vertikální montáž je rovněž možná. Vhodné také pro venkovní gastronomii. 2000 w zajišťuje u infrazářič intenzivní teplo na terase, na zahradě, na balkóně, v otevřené zimní zahradě. Vasner vítěz porovnání: elektrické infrazářiče od vasner jsou opakovaně oceněny jako vítěz testu při porovnávání.
ZnačkaVASNER #ad
VýrobceVASNER - MankeTech GmbH #ad
Výška2.09
Délka3.27
Hmotnost3.64
Šířka28.94

8. veito

#ad

VEITO Energeticky úsporný infračervený zářič – ohřívač nohou – elektrické topení pro interiér – radiátory – dálkové ovládání – časovač spánku – 1200 W – 30% efektivnější

#ad
veito #ad - Mnohostranně použitelný: infračervený zářič se díky ergonomickému držáku na zadní straně a nízké hmotnosti 1, v garáži, 75 kg ideálně hodí pro rychlé umístění v obytném prostoru, na zahradní altánku a ve sklepě.

Rodinný provoz od roku 1977: vysoká kvalita, dlouhá životnost a velmi dobrý servis – i po záruční době –. Vysoká účinnost: tento topný ventilátor je vybaven uhlíkovou topnou tyčí a má výkon 1 200 wattů. Ideální pro chladné dny: infračervený stojanový přístroj nemá žádnou fázi zahřívání a příjemné teplo nastane během několika sekund. Kromě toho má termostatické topení ochranu proti přehřátí. Přístroj je tichý, přitom bez zápachu a vhodný pro alergiky.

Iroký reflektor zajišťuje vysoké vyzařování. Nejvyšší bezpečnost: infračervené topení má certifikát tÜv/gs. Má pevnou stabilitu s ochranou proti překlopení. Jeho účinnost je tak až o 30 % vyšší než srovnatelná zařízení. Přístroj má 2 stupně topení a časovač. Ovládejte jej pomocí dálkového ovládání, zobrazení se provádí na digitálním displeji.
Značkaveito #ad
Výrobceveito #ad
Hmotnost3.86
Modelka1200RTB
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Suntec Wellness

#ad

Zahradu max. 2000 W infračervený zářič ochrana před paprsky, Infračervený infrazářič Suntec s dálkovým ovládáním | Heat Patio 2000 Carbon tepelný zářič na terasu | venkovní terasový ohřívač na balkon

#ad
Suntec Wellness #ad - 3 stupně ohřevu: tepelný zářič má 3 stupně topení. Nastavte si požadované hejno stisknutím tlačítka a rozhodněte se pro výkon 650, 1350 nebo 2000 wattů. Bezcitný: hvězdná obloha, dobrá společnost, chutné jídlo – pro perfektní den už jen chybí příjemné teplo venku. Komfortní ovládání: stupně topení lze nastavit volitelně přes ovládací panel na přístroji nebo zcela pohodlně pomocí dálkového ovládání.

Vysoce účinná karbonová vlákna zajišťují rychlý a bezprůvanový odvod tepla. V závislosti na stupni topení svítí indikátor zeleně, oranžově nebo červeně. De 22789834 | technické údaje: výkon max. Jako od slunce se lidé a nábytek v bezprostředním okolí rovnoměrně a jemně zahřívají pomocí infračerveného hlubokého teplého záření. Výška sedáku: díky rozměrům výrobku a rozložení tepla se toto venkovní topení perfektně hodí pro útulnou večeři s otevřeným vzduchem.

S topným přístrojem heat patio 2000 carbon můžete v každém ročním období a času přemístit ven a užívat si pohodové atmosféry mimo stěny svého obývacího pokoje. Zahradní párty musíte mít: při setkáních s přáteli a velkých událostech, jako je svatba nebo narozeniny, nechcete nic nechat na počasí? Pak jděte na jistotu a hýčkejte své hosty wellness teplem. Má 360° ochranu před stříkající vodou IP65. Náladové osvětlení: infračervené topení vyzařuje atmosférické, ne příliš vtíravé světlo.
ZnačkaSuntec Wellness #ad
VýrobceSuntec Wellness #ad
Výška51.18
Délka11.02
Hmotnost18.74
Šířka11.02
Číslo dílu13485
Modelka13485
Záruka24 měsíců.

10. TRESKO

#ad

TRESKO Infračervený stojací infrazářič 2000 W s dálkovým ovládáním | tepelný zářič terasa elektrický se 3 stupni teploty | terasový zářič pro vnitřní a venkovní použití | infračervený zářič s LED

#ad
TRESKO #ad - Navíc je topná houba vybavena pojistkou proti překlopení. Díky extrémně tiché hladině hluku lze ohřívač ideálně použít i při spaní nebo při hovorech. Vysoká kvalita: velmi robustní terasový infrazářič s dlouhou životností s ochrannou mřížkou z ušlechtilé oceli a hliníkovým krytem.

S časovačem a velmi tichým: funkce časovače umožňuje individuální nastavení 1–24 hodin. Navíc se 90 % energie přemění na teplo, aniž by došlo k oslnění nebo rozvíření prachu a nečistot – perfektní stojací ohřívač pro alergiky. Individuálně nastavitelný: infračervený infrazářič tresko pracuje se 3 stupni výkonu 650, 2000 w, 1350, které lze nastavit pomocí dálkového ovládání. Infračervené topení je vodotěsné a odolné proti korozi. Energeticky úsporné topení: díky integrované metodě okamžitého tepla se stojací infrazářič tresko zahřeje během několika sekund, což zajišťuje optimální teplo a pohodu.

Využijte terasový zářič při příští oslavě na zahradě, v gastronomii, při kempování, v dílně nebo jednoduše pro příjemné teplo ve vnitřním prostoru. Trubice z uhlíku je o 30 % úspornější a efektivnější než běžné halogenové trubičky a šetří tak navíc proud. Velký podnožní talíř zajišťuje robustní stojan. Vodotěsný hlavní vypínač nabízí dodatečnou ochranu před stříkající vodou.
ZnačkaTRESKO #ad
VýrobceDWD-Company GmbH & Co. KG #ad
Výška11.81
Délka39.37
Hmotnost11.02
Šířka11.81
Číslo díluTHSL-009
ModelkaTHSL-009