Top 10 Jump Rope MAT – Podložky na jógu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LILENO SPORTS

#ad

LILENO SPORTS Ochranná podložka 70 × 130 cm – extra odolná podložka na běžecký pás, tloušťka 8 mm – fitness podložka pro crossové trenažéry, kolečkové trenažéry a jiné fitness přístroje – také na

#ad
LILENO SPORTS #ad - Tak se můžete plně soustředit na své fitness cvičení. Rádi vám poradíme s případnými dotazy. Tlumení nárazů – sportovní podložka lileno sports vás neomezuje při sportovních aktivitách doma. Protiskluzová – naše podlahová ochranná rohož je díky svému hd flex povrchové úpravě a extravagantnímu reliéfu povrchu obzvlášť protiskluzová a omyvatelná.

Naše podložky na podlahu přitom zvládnou i s bodovým trvalým zatížením jako u většiny fitness přístrojů. Příslib lileno sports – abychom vám rozhodnutí o koupi učinili co nejjednodušší, bereme na sebe riziko úplně: Pokud nebudete 100% spokojeni, vrátíš peníze zpět – až 2 roky po nákupu a bez jakéhokoliv případu! Všestrannost – rohož lileno sports lze použít pro mnoho fitness přístrojů a cvičení: ať už jako gymnastická podložka, podložka pro sportovní potřeby nebo jako praktická ochranná podložka.

Díky dobrému záznamu zvuku se těší i váš soused a vy můžete nerušeně skočit na crossový trenažér nebo švihadlo! Dlouhá životnost – dobrá volba materiálu a neustálé kontroly kvality zajišťují trvanlivé rohože do posilovny nebo doma.
ZnačkaLILENO SPORTS #ad
VýrobceLILENO SPORTS #ad
Hmotnost3.75
Číslo dílu24101

2. REFIT FITNESS

#ad

Gymnastiku pilates, REFIT FITNESS Sportovní podložka Comfort-Max 190 x 60 x 1,5 cm šedá antracitová PainProtect SmartCell NBR podložka na jógu protiskluzová popruh gymnastická podložka pro sport, jógu

#ad
REFIT FITNESS #ad - Proveďte test na lokty! jsi zcela vyčerpaný po náročném dni a už nemáte chuť na trénink? s tím je nyní konec! na měkkém a přesto odolném materiálu se už nemusíte díky už nikdy překonat. Cítíte se jako profesionální sportovec na cestě k medaili a dosáhnete tréninkových úspěchů, fitness, sport nebo gymnastiku, se zvětšenými rozměry 190 x 60 x 1, které byste si nikdy nevěřil.

Srolujte se, spadněte do tašky a jde! Uveďte první krok do zcela nového životního pocitu a. S praktickou taškou si nemusíte dělat starosti, zda si můžete vzít podložku s sebou. S tloušťkou 15 mm působí jako ochranný štít na tvém těle. Ať už na jógu, 5 cm se vám meze nekladou. Vaši přátelé vás brzy osloví na to, jak se vám vedle svého náročného všedního dne podaří vypadat tak fit a atraktivně! Fitness studio, pásek přes něj, jóga nebo relaxační meditace v zeleni.

I na nejtvrdším asfaltu se budete cítit jako na obláčku 7. Pořiďte si své fitness studio do obývacího pokoje a zažijte svobodu s jedinou fitness podložkou kdykoli sledovat svůj oblíbený sport. Pro prospěch vašeho zdraví se vzdáváme jejich používání. Obsahují karcinogenní látky jako chlorový parafín s krátkým řetězcem, které se mohou z materiálu uvolnit potem nebo odřením a proniknout do pokožky. Přetížené klouby a nesnesnesitelné otlaky loktů, boků a kolen patří minulosti.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.59
Délka74.8
Hmotnost3.09
Šířka23.62

3. REFIT FITNESS

#ad

GeckoGrip Sensi-Plus TPE, bez škodlivých látek, podložka na jógu, popruh, REFIT FITNESS Podložka na jógu, sportovní podložka, mechově zelená, protiskluzová, 190 × 60 × 0,6 cm, fitness podložka,

#ad
REFIT FITNESS #ad - Obsahuje bezpočet karcinogenních látek, které se mohou z materiálu uvolnit potem, teplem nebo otěrem a proniknout do kůže. Díky technologii upustit od používání chlorofenolů s krátkým řetězcem a pentachlo. Fitness studio, zda si můžete podložku vzít s sebou.

Ať už na jógu, sport nebo gymnastiku, fitness, se zvětšenými rozměry 190 x 60 x 0, 6 cm se vám meze nekladou. Jste po náročném dni zcela vyčerpaní a už nemáte chuť na pohyb? s tím je nyní konec! na extrémně odolném a přesto měkkém TPE se už nikdy nemusíte překonat. Vaši přátelé vás brzy osloví na to, jak můžete být vedle svého náročného všedního dne tak fit a vyrovnaní. Pociťte svůj nepřekonatelný střed a zvládněte problémy svého života s lehkostí.

Oboustranný povrch zajišťuje díky inovativní technologii dokonce i při cvičení, které se potíte, lepíte formálně na podložku a můžete si svůj trénink užívat naplno. Dostaň své dobrodružství do obývacího pokoje a zažijte svobodu kdykoli sledovat svůj oblíbený sport. Srolujte se, jóga nebo relaxační meditace v zeleni… s praktickým popruhem si nemusíte dělat starosti, pásek přes něj a jde! Udělej první krok do zcela nového sebevědomí a.
ZnačkaREFIT FITNESS #ad
VýrobceREFIT FITNESS #ad
Výška0.24
Délka74.8
Hmotnost1.98
Šířka23.62

4. GOPLUS

#ad

Umweltfreundlich, 6'x4', Cardio-Workout, 2,1 m x 1,5 8 mm und 1,8 1,2 mit Riemen, Boden, extra dick, Onyx Black, Fitnessstudio, rutschfeste Barfuß-Fitness-Matte für Zuhause, groß, Goplus Yogamatte

#ad
GOPLUS #ad - Auf diese weise müssen sie nur mit einem feuchten Tuch abwischen, ist es sehr einfach, Schmutz zu bekommen. Durch die erhöhung der Reibung können unsere Matten die Sicherheit der Benutzer schützen. Nach gebrauch können sie die Multifunktionsmatte aufrollen und mit Bändern für eine einfache Lagerung fixieren.

2 verstellbare riemen – yoga ist nie auf drinnen beschränkt. Um den benutzern das tragen unserer Yogamatte im Freien oder anderen Orten zu erleichtern, haben wir diese Matte mit 2 verstellbaren Gurten ausgestattet. Wasserdicht und leicht zu pflegen – da die matte oft auf den boden gestellt wird, haben wir wasserfeste Materialien ausgewählt. Doppelseitiges anti-rutsch-design: diese yoga-matte hat ein doppelseitiges, rutschfestes Design. Mit ihm können babys und eltern sicher beim Spielen oder Ausruhen darauf ruhen, denn das dicke Kissen kann eine effektive Dämpfung bieten.

International products have separate terms, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, and language of product, labeling or instructions. Um die reinigungsschritte und den Wartungsprozess zu vereinfachen, um eine neue Matte zu erhalten. Beide seiten haben unterschiedliche Texturen und können auf verschiedene Böden wie Holzböden, Fliesen, Marmor und so weiter angepasst werden. Breites anwendungsspektrum: neben dem yoga können unsere innen- und außenmatten auch als Krabbelmatte, Liegematte oder Picknick-Matte verwendet werden.
ZnačkaGOPLUS #ad
VýrobceSuperbuy #ad
Výška60
Délka96
Hmotnost20
Šířka84

5. StarONE

#ad

StarONE Widerstandsband, Fitnessstudio, Springseil, Aufbewahrungsbügel, Yogamatte, 4 mm dick, Aufbewahrung für Zuhause

#ad
StarONE #ad - International products have separate terms, and language of product, age ratings, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Es fügt auch 2 clip-ringe in die beiden Seiten des Gestells hinzu, in die schwere Eisenketten gelegt werden können.

Zusätzliches regal: das fitnessregal verfügt über eine zusätzliche Ablage auf der Oberseite, um Ihre Yogamatten und Schaumstoffrollen aufzubewahren. Paket】 einfach zu installieren, Paket enthält 1 x Widerstandsband-Rack und Montage-Zubehör. Funktion】 das band kann verwendet werden, hebegürtel, Springseile, Langhantelhalsbänder, um Widerstandsbänder, Dip-Gürtel und andere Heimtrainingsgeräte für das Training zu Hause.

Das fitnessregal macht Ihre Matten oder Schaumstoffrollen mehr organisiert. Organisieren】 das widerstandsbandregal hat 3 dünne Zinken, so dass Widerstandsbänder am Karabiner hängen können.
ZnačkaStarONE #ad
VýrobceRiwful #ad

6. SHANTI NATION

#ad

SHANTI NATION, Kardio Mat – velká fitness podložka – dlouhá a široká 2,00 x 1,15 m – včetně úložné tašky – pro intenzivní cvičení – odolná proti oděru – lze dezinfikovat – použitelná s botami

#ad
SHANTI NATION #ad - Snadné čištění. Zažijte hiit, Kettlebell trénink atd. Odolná a snadná údržba – kardio mat je odolný proti oděru. Perfektní mix! tato rohož se lepí na zem – nesnášíme, když při intenzivním tréninku podložka sklouzne na podlahu.

Trénink s botami nebo odstavení přístrojů je bez problémů zvládnete s sebou. Maximální svoboda pohybu při stacionárním použití – velká plocha rohože způsobí revoluci ve vašem domácím tréninku. Spojuje stabilitu a tlumení – rohož byla navržena pro ochranu kloubů a pohodlí, aniž by byla ohrožena vaše stabilita. S dostatkem místa. Tato rohož zůstane díky kruhovému vzoru dna pevně na zemi! vyvinuto se zkušenými tréninky – trenéři a fitness trenéři z oblasti špičkových sportovních věd pomohli, aby byla tato sportovní podložka tak dobrá.
ZnačkaSHANTI NATION #ad
VýrobceSHANTI NATION #ad
Výška0.24
Délka78.74
Hmotnost14.77
Šířka45.28

7. TOPLUS

#ad

Podložka na jógu, TOPLUS Gymnastická podložka, podložka na jógu, polstrovaná a protiskluzová pro fitness pilates a gymnastiku s popruhem fialová-pink

#ad
TOPLUS #ad - Také v baletních školách, pilates, těhotenskou gymnastiku, 6 cm je obzvláště šetrná ke kloubům a příjemně měkká. Asná specifikace: měkká, protiskluzové, kachlová, protiskluzové částečky jsou pěkné na přední a zadní straně, může celá rohož držet podlahu a uchopit podlahu.

Nedělejte si žádné starosti, kovů, nedráždivé, zabránit znečištění životního prostředí, tzv. Jako bezpečná opora je perfektní pro většinu stylů jógy, gymnastiku, silový trénink a dětskou gymnastiku. Materiál je termoplastický elastomer, silná odolnost. Nabízí maximální komfort pro kolena, work-out, aerobiku, centrech pro seniory a na klinikách. Dobrá volba: je vhodný pro všechny typy lidí, věku a zkušenostech, nezávisle na pohlaví, ve fitness studiu, a lze jej použít doma, venku i v interiéru.

Pičková kvalita: jsou netoxické, bez pvc, lze recyklovat, přírodní oxidační krakování, dobrá elasticita, hypoalergenní a šetrný k pokožce. Díky silnému materiálu 0, trénink zad a břišních svalů, lokty a boky. A je tu ještě výhoda, bez ftalátů a těžkých kovů. Vodotěsné, protiskluzový efekt je dobrý, i když jsou podrážky a dlaně zpocené, cvičení jógy na horní straně, upevněná, protiskluzové částečky mají krásný efekt slipů. Lze je velmi snadno srolovat.
ZnačkaTOPLUS #ad
VýrobceTOPLUS #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluOK1H3N29EH2N_SML
ModelkaOK1H3N29EH2N_SML

8. Sunny Health & Fitness

#ad

Erhältlich in 4 Größenoptionen, Sunny Health & Fitness Home Gym-Schaumboden-Schutzmatte für Fitness- und Übungsgeräte

#ad
Sunny Health & Fitness #ad - Die matte ist wasser- und schweißabweisend und mit einem feuchtem Tuch einfach zu reinigen. Das elastische design der Trainingsmatte sowie das reißfeste Material gewährleisten eine lange Lebensdauer dieser Bodenmatte.

Wasserabweisend: perfekt für laufbänder, hometrainer, rudergeräte uvm. Leicht, wasserabweisend, rutschfest, einfach zu reinigen. Die sehr dichte und rutschfeste Matte bietet Ihnen eine unvergleichliche Strapazierfähigkeit und Polsterung. StrapazierfÄhig: diese sehr robuste bodenmatte ist äußerst strapazierfähig und wasserabweisend und schützt gleichzeitig Holz- und Teppichböden vor möglichen Schäden durch größere Fitnessgeräte und Schmutz.

Ußerst belastbares material: hergestellt aus einer art sehr festen pvc-schaums für eine bessere Haltbarkeit und höheren Komfort. Platzsparend & ergonomisch: rollen Sie Ihre Fitnessmatte bei Nichtgebrauch einfach zusammen und verstauen Sie sie in einem Schrank oder unter dem Bett. Sie fängt stöße ab, um ihr fitnessgerät und die Oberflächen Ihres Bodens vor Kratzern zu schützen.
ZnačkaSunny Health & Fitness #ad
VýrobceSunny Health & Fitness #ad
Výška0.16
Délka51
Hmotnost1.7
Šířka23.5
Číslo díluNO. 083
ModelkaNO. 083

9. Skandika

#ad

Skandika Ochranná podložka pod podlahu pro rotopedy, nárazuvzdorná, protiskluzová, multifunkční podložka, veslovací trenažéry a vibrační desky | Made in Germany, pachově neutrální, vodoodpudivá | 120

#ad
Skandika #ad - Ochrana vaší podlahy: podlahové rohože poskytují nepostradatelnou ochranu proti poškrábání a skvrnám pro citlivé podlahy. Vyrobeno v německu: naše vysoce kvalitní ochranná rohož je bez zápachu, šetrná k životnímu prostředí a ověřená značkou Öko-Tex Siegel Standard 100 Díky materiálu odpuzujícímu pot ji lze navíc použít jako podložku na jógu nebo gymnastiku nebo jako jednoduchou ochrannou podložku.

Navíc lze podložku jednoduše přistřihnout na požadovanou velikost. Fitness podložky odpuzují vodu a prach. Všestranná: skandika podložka je vhodná pro téměř všechny fitness přístroje, ergometry, fitness kola, veslovací přístroje, jako např.

Pro crossové trenažéry, vibrační desky. Ochrana proti hluku: podlahová rohož snižuje hluk při tréninku a vibrace a současně propůjčuje stabilitu při fitness tréninku, který se potí. Podložka je absolutně bez ftalátů. Rozměry: ochranné rohože jsou k dispozici ve 4 velikostech: 230 x 65 cm, 200 x 90 cm, 120 x 60 cm a 60 x 80 cm.
ZnačkaSkandika #ad
VýrobceSkandika #ad
Výška3.54
Délka40.16
Hmotnost3.97
Šířka7.48
Číslo dílu24930-5_Schwarz_60 x 120 cm
Modelka24930-5

10. BLACKROLL

#ad

Jógu, BLACKROLL® MAT – originál. Gymnastická podložka v černé barvě. Tlumená podložka na trénink, pilates

#ad
BLACKROLL #ad - Mnohostranné použití: díky perfektním rozměrům 185 x 65 cm slouží jako podložka na jógu a pilates nebo jako tréninková podložka pro trénink fascií, fitness, síly nebo mobility. Optimální velikost: díky strukturovanému povrchu vám fitness podložka poskytuje maximální oporu při tréninku.

Bezpečný trénink šetrný ke kloubům díky měkkému a protiskluzovému materiálu. Cvičení pro funkční trénink najdete v bezplatné aplikaci Blackroll. Rozsah dodávky: protiskluzová fitness podložka blackroll MAT vč. Etří lano: díky tlumení a struktuře o tloušťce 5 mm nabízí tato gymnastická podložka nejvyšší komfort.

Bezpečný trénink: spodní strana ve tvaru kosočtverce zajišťuje bezpečný trénink bez sklouznutí. Gymnastická podložka nemůže sklouznout ani při intenzivním tréninku na hladkých površích. Prime Expedice. Protože se sportovní podložka po stranách nesroluje, minimalizuje se riziko poranění.
ZnačkaBLACKROLL #ad
VýrobceBLACKROLL AG #ad
Výška25.59
Délka25.59
Hmotnost0
Šířka72.83
Číslo díluBRMABK
ModelkaAMMABK
ZárukaŽádná záruka výrobce