Top 10 MIULEE Vorhänge – Dlouhé závěsy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MIULEE

#ad

Záclona, sada 2 ks, 160 × 140 cm v × š, MIULEE Voál Maroko závěs Sheer s očky transparentní vzhled, propouštějící světlo, bílá, závěs s oky, okenní šála, obývací pokoj, dekorační šála do ložnice, vzdušný

#ad
MIULEE #ad - Multifunkční závěsy: látka je velmi měkká a látka je dobře zpracovaná. Množství: 2 kusy v balení. Miulee 100% záruka spokojenosti: každý závěs, který vyrábíme, poskytuje prvotřídní kvalitu a vynikající zpracování.

Pokud máte ještě nějaké dotazy k našim produktům nebo nespokojenosti s našimi výrobky, kontaktujte nás, my vám do 24 hodin nabídneme servisní vedení. Upozornění: zobrazené barvy se mohou v závislosti na nastavení monitoru a obrazovky lišit od skutečných barev a kvůli manuálnímu měření může dojít k chybě 1-2 cm. Design: tyto jednoduché a krásné závěsy jsou vyrobeny z měkkých látek. V každé místnosti propouštějí světlo, ale i při pronikajícím poledním slunci tvoří docela účinnou bariéru. Marocký vzor závěsů se hodí pro každé vybavení pokoje. Velikost: 160 cm x 140 cm v x Š.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Výška0
Délka96.46
Hmotnost1.17
Šířka55.12
Číslo díluMorocco Embroidered 140*160-01
ModelkaMorocco Embroidered 140*160-01

2. MIULEE

#ad

šedá, dekorační závěs do ložnice a obývacího pokoje, MIULEE Průhledné závěsy voál Sheer sada 2 ks závěs s očky, bílá, 225 cm x 140 cm v x š

#ad
MIULEE #ad - Péče: vhodné pro praní v pračce ve studené vodě, sušit v sušičce na nižší stupeň. Snadné zavěšení na záclonovou tyč. Snadná instalace: 8 kovových ok na záclonu vnitřní průměr: 4 cm. Pokud máte ještě nějaké dotazy k našim produktům nebo nespokojenosti s našimi výrobky, MIULEE, nabídneme vám servisní vedení do 24 hodin.

Každý závěs, kontaktujte nás prosím, který vyrábíme, poskytuje prvotřídní kvalitu a vynikající zpracování. Velikost: 225 cm x 140 cm v x Š. Množství: 2 kusy v jednom balení. Je normální, že se závěsy při různých intenzitách světla a různých úhlech objevují v různých barvách, to není problém s kvalitou závěsů.

Záclony s barevnými přechody se na slunci objevují v různých barvách. Nebělit. Tyto závěsy můžete bez problémů posouvat. Materiál: závěs je ze 100% polyesteru, transparentní, vzdušný a pestrý. Očka jsou také čistě všitá. Barevný přechod: perfektní pro okenní dekoraci a lze jej použít v ložnicích a obývacích pokojích.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Výška0.04
Délka88
Hmotnost1.41
Šířka55

3. MIULEE

#ad

2dílná sada moderních závěsů do ložnice, závěs s očky průhledný, výšivka závěs transparentní, každá výška 245 × š 140 cm, záclona s očky pro obývací pokoj, MIULEE Závěsy s hnědými a bílými listy vzor

#ad
MIULEE #ad - Před zakoupením závěsů změřte velikost svého okna. Pro dosažení dobrého efektu zavěšení by měla být celková šířka závěsů 1, 5 – 2 krát větší šířka záclonové tyče. Průhledné záclony lze prát ve studené vodě v pračce.

Tyto vyšívané závěsy do něj vpustí čerstvý vzduch, navíc mohou záclony částečně filtrovat sluneční světlo a chránit vaše soukromí. Závěsy dělají velmi dobré i zvenčí. Vhodné do kuchyně, jídelny a dalších místností. Závěsy prosím nebělit. Každý kus je 140 cm široký a 245 cm vysoký, celková šířka obou závěsů činí 280 cm. Tento závěs s očky činí ložnici ještě světlejší a příjemnější. Mají určitý 3D vzhled.

Vytvořte si mezitím relaxační náladu, ložnice, obývacího pokoje, abyste si mohli užívat teplé přirozené sluneční světlo v každém ročním období. Závěsy se musí po šetrném praní žehlit. Výšivka listů je velmi ušlechtilá. Bílé poloprůhledné závěsy jsou s jemným vyšívaným motivem listů. Listy jsou z výšivky a zcela jiné příze. Díky designu s očky lze závěsy snadno připevnit a pohybovat.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Výška0
Délka88.58
Hmotnost0.4
Šířka55.12

4. MIULEE

#ad

šál do dětského pokoje, sada 2 ks, průhledný dekorační závěs, ložnice, 145 × 140 cm v × š, hvězdy, voál, závěs s oky, záclona, MIULEE Sheer závěs, hvězdy, šedá, očka, obývacího pokoje, výšivka

#ad
MIULEE #ad - Tipy na praní: vhodné pro praní v pračce ve studené vodě, sušit v sušičce na nižší stupeň. Tento závěs používá vzor hvězd, který vypadá velmi roztomilý. Design: díky přirozenému vzhledu bude tento závěs vypadat módně.

Může obohatit nejen barvu domu, obývacím pokoji, ale také zlepšit vaše štěstí. Miulee 100% záruka spokojenosti: každý závěs, poskytuje prvotřídní kvalitu a vynikající zpracování. Materiál: každý závěs je vyroben ze 100% polyesteru. Pokud máte ještě nějaké dotazy k našim produktům nebo nespokojenost s našimi výrobky, který vyrábíme, kontaktujte nás prosím, my Vám nabídneme servisní vedení do 24 hodin. Mnohostranné použití: tento závěs lze zavěsit v ložnici, dětském pokoji. Velmi měkké a odolné. 2 kusy v jednom balení. A může také ozdobit vaše okna a pestrobarevně. Nebělit.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Výška0
Délka57.09
Hmotnost1.01
Šířka55.12

5. MIULEE

#ad

2dílná sada, větvičky stromu, bílá, dekorační závěs do ložnice a obývacího pokoje, potištěné závěsy s očky, MIULEE Průhledná záclona Sheer, voál, 175 cm x 140 cm v x š, šedá

#ad
MIULEE #ad - Tipy: pokud máte pochybnosti o našich produktech, kontaktujte nás prosím. Různé použití: tyto exkluzivní potištěné závěsy jsou perfektní volbou pro obývací pokoj, ložnici a dětský pokoj.

Množství: 2 kusy v balení. Závěsy lze prát v pračce. Při zachování vašeho soukromí může sluneční světlo přirozeně proniknout do místnosti. Velikost: 175 m x 140 cm v x Š. Vaše spokojenost je naší největší snahou. Naše závěsy používají nejnovější technologii tisku, která je velmi šetrná k životnímu prostředí a bezpečná. Doporučuje se opatrně odstřeďovat a sušit při nízké teplotě. Závěsy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru. Módní design: závěsy mají vyšívané vzory jako větve, a okenní okna jsou tenká a nepropustná. Snadná údržba a instalace: perforovaný design umožňuje snadnou instalaci.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Výška0
Délka68.9
Hmotnost1.3
Šířka55.12
Číslo dílu2P Printed curtain 140*175_07
Modelka2P Printed curtain 140*175_07

6. MIULEE

#ad

Ložnice,, MIULEE Sametové závěsy se zlatou fólií, vzor listů, každý 245 cm vysoký, super měkký sametový závěs, neprůhledný pro dekoraci obývacího pokoje, 2 kusy tmavě zelených sametových záclon s očky

#ad
MIULEE #ad - Rozsah dodávky: 2 kusy smaragdově zelených sametových závěsů. V případě dalších dotazů jsme vám kdykoli rádi k dispozici a poskytneme vám uspokojivou odpověď! Perfektní pro dekoraci vašich oken v zimě. Iroká kompatibilita: kombinace sametu a zlaté fólie je prostě nádherná.

Listový vzor dodává krásný, ložnici, studio, elegantní vzhled. Každý kus je 140 cm široký a 245 cm vysoký, celková šířka obou závěsů činí 280 cm. Materiál závěsů je měkký a krásně padne. Vyplatí se přidat a stát se součástí vaší rodinné dekorace. Tipy: sametové závěsy lze prát ve studené vodě v pračce. Tyto závěsy jsou perfektní rovnováhou mezi dekorací a soukromím. Multifunkční: sametové závěsy blokují 60 – 70 % slunečních paprsků, chrání soukromí a vytvářejí bezpečnou, příjemnou atmosféru pro vaše aktivity v domě.

Jako kdyby do vašeho domu přineslo slunce. Díky designu s očky lze závěsy snadno připevnit a pohybovat. Pro dosažení dobrého efektu zavěšení by měla být celková šířka závěsů 1, 5 – 2násobek šířky záclonové tyče. Po několika týdnech zavěšení nebo žehlení při nízké teplotě zmizí záhyb způsobený obalem. Nebělit závěsy.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Výška0.01
Délka96.46
Hmotnost3.59
Šířka55.12

7. MIULEE

#ad

Kuchyňské záclony, bílá rýže, obývací pokoj, lněné záclony, 140 × 280 cm, s poutky, plátěný závěs, plátěný vzhled, sada 2 ks, MIULEE Záclony, moderní závěs do dětského pokoje

#ad
MIULEE #ad - Multifunkční: naše plátěné závěsy jsou lehké a prodyšné, tyto závěsy filtrují sluneční světlo a uv záření, aby místnosti poskytly měkčí světlo a chrání vaše soukromí. Ve srovnání s jinými závěsy jsou tyto plátěné vzhledy odolnější vůči pomačkání, měkčí, pohodlnější a mají dlouhou životnost.

Pokud máte jakékoliv dotazy k našim produktům nebo nejste s našimi výrobky spokojeni, který vyrábíme, kontaktujte nás prosím a my vám do 24 hodin pomůžeme. Ehlit při nízké teplotě, sušit v sušičce, nebělit. Z důvodu manuálního měření může dojít k odchylce 1-2 cm. Velikost a balení: velikost v 280 x d 140 cm, každé balení obsahuje 2 plátěné závěsy a je k dostání v různých velikostech.

Tip: lze prát v pračce nebo prát v ruce. Naše plátěné závěsy se hodí k dekoru každé místnosti a jsou perfektní pro obývací pokoj, ložnici, balkón a další. Vysoce kvalitní látka: naše závěsy jsou vyrobeny ze 100% polyesterových vláken a mají vzhled lnu. Změřte prosím od horní strany závěsu, očka mají vnitřní průměr 4 cm. Miulee 100% prémiový servis: každý závěs, nabízí vynikající kvalitu a vynikající zpracování.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Hmotnost3.57
Číslo díluSEZHIMA Curtain 140*280_02

8. MIULEE

#ad

Dekorační šála do obývacího pokoje, krajka, okenní závěs s oky, průhledné závěsy s listy, krajka, MIULEE 2dílná sada záclon, 150 × 225 cm, průsvitný závěs, ložnice, čistě bílá

#ad
MIULEE #ad - Velikost: 2 kusy, 150 x 225 cm Š x v. Tipy na praní: perte odděleně v pračce ve studené vodě, sušit v sušičce na nižší stupeň, nebělit, pouze při šetrném praní, nežehlit, bude vypadat zcela nově.

Naše záclony zajišťují nádech romantické elegance, přičemž všude najdete jemnosti. Design: jemný krajkový vzor s motivem listu a jemnou krajkou na obou stranách. Z důvodu ručního řezání může dojít k chybě 1-2 cm. Zasouvání: k dispozici je 8 otvorů s vnitřním průměrem 4 cm. Použití: závěsy jsou vhodné do ložnice, moderních domů, dětského pokoje, kanceláře a na jiná místa, obývacího pokoje, obývacího pokoje, vhodné pro různé styly zařízení. K dispozici jsou různé velikosti. Hodí se na většinu záclon dostupných na trhu, lze je snadno posunout a snadno se instalují.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Výška0.01
Délka88.58
Hmotnost2.01
Šířka59.06

9. MIULEE

#ad

Závěs na dveře, 1 kus tlustý termo závěs chránící před chladem, Gris záclony, MIULEE Dvouvrstvý termozávěs proti chladu a horku, zimní závěs chránící před chladem, termozávěs zatemňuje vítr

#ad
MIULEE #ad - Tyto zatemňující závěsy také zajišťují, což vám zajistí dobrý spánek. Závěs je pěkně silný. Tento závěs proti chladu lze použít nejen jako okenní závěs, ale také jako dveřní závěs. Délky závěsů uvedené v popisu produktu obsahují průřez výtoku na horním konci záclony. Termo závěs je ideální pro domovní dveře, abyste odstranili záhyby, ložnice, obývací pokoj, balkon nebo jakoukoli jinou místnost ve vašem domě.

Celková šířka závěsných pásů by měla být 1, aby závěsy vypadaly hezky i po nařasení. Závěsy s černou vnitřní podšívkou na zadní straně jsou vhodnější než závěsy s černou vnitřní podšívkou na zadní straně, protože zabraňují tomu, aby černá absorbovala teplo a poškodila okenní tabuli. Přední strana závěsu je vyrobena z měkké, matné tkaniny a zadní strana je šitá prošívanou podšívkou. Můžete jej také zavěsit za dveře, které vedou ven, aby chladný zimní vzduch venku a ušetřily náklady na vytápění uvnitř.

Obdržíte jeden kus dvouvrstvého závěsu o šířce 132 cm a výšce 175 cm. Díky dvouvrstvému designu jsou závěsy krásné i praktické, že vaše ložnice nebude brzy ráno zaplavena světlem, podšívka plněná polyesterovými vlákny zlepšuje výkon závěsu proti chladu a teplu. Silné závěsy mohou do jisté míry tlumit přenos hluku zvenčí do místnosti a slouží jako zvuková izolace. Tento termozávěs proti chladu a horku lze použít také jako oddělovač prostoru v chodbě.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Hmotnost3.11

10. MIULEE

#ad

Závěs s oky, Grommet Top bílý, průhledný obývací pokoj, dekorační šál do ložnice 140 × 225 cm Š × V, MIULEE Sada 2 ks závěsů s voály Sheer s očky transparentní záclony z voálu, vzdušný, polyesteru

#ad
MIULEE #ad - Díky jemné barvě umožňuje závěs teplé uspořádání okenních ploch a může také ozdobit vaše okna a barevně. Tento materiál závěsů je velmi strukturovaný.

Velikost: 225 cm x 140 cm v x Š. Miulee 100% zÁruka spokojenost: každý závěs, poskytuje prvotřídní kvalitu a vynikající zpracování. Bez bělidla. Materiál: každý závěs je vyroben ze 100% polyesteru. Design: díky přirozenému vzhledu vypadá tento závěs v módě. Pokud máte ještě nějaké dotazy týkající se našich produktů nebo nespokojenosti s našimi výrobky, kontaktujte nás, který vyrábíme, nabízíme vám servisní vedení během 24 hodin. Množství: 2 kusy v balení. Držba: vhodné pro praní v pračce ve studené vodě, sušit v sušičce na nižší stupeň.
ZnačkaMIULEE #ad
VýrobceMIULEE #ad
Výška0
Délka88.58
Hmotnost1.1
Šířka55.12
Číslo dílu2P 140*225 DLGT-12
Modelka2P 140*225 DLGT-12