Top 10 Nachtlicht mit Bewegungsmelder Batteriebetrieben – Kunden-Favoriten: Küche, Haushalt und Wohnen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PUPOW

#ad

Schlafzimmer, Treppen, 2 Stück LED Nachtlicht mit 3 Modi AUTO/AUS/EIN, Nachtlicht mit Bewegungsmelder Batteriebetrieben, Kinder mit Haftend für Kinderzimmer, Flur, Küche, Natürliches Weiß

#ad
PUPOW #ad - Sicher, Ökologisch und wirtschaftlich: dieses led nachtlicht kinder wird mit 1 AA-Batterie nicht im Lieferumfang enthalten betrieben, es ist hochtemperaturbeständig, die Leistung beträgt 0, 4 W und die Nutzungsdauer kann bis zu 80.000 stunden betragen. Einfach zu installieren: mit dem mitgelieferten doppelseitigen klebeband und der magnetischen metallplatte ist es möglich, bei Qualitätsproblemen schreiben Sie bitte eine E-Mail, dieses automatische nachtlicht baby beliebig an der gewünschten Position zu befestigen oder mit einer Schraube ohne weiteres aufzuhängen Werkzeug.

Ideale beleuchtung: dieses nachtlicht mit bewegungsmelder batteriebetrieben beleuchtet das 4000K natürliches weiß Licht, verleiht eine warme Atmosphäre, kann auch die Augen schützen, Sie begleiten und Sie im Dunkeln in die Richtung leiten. Sie können auch ein/aus anpassen, da Sie das LED Nachtlicht die ganze Zeit ein- oder ausschalten müssen.

Das led nachtlampe besteht automatisch aus speziellem PC-flammhemmendem Material, langlebig und sicher. Wenn das led nachtlampe keine Bewegung erkennt, schaltet es sich nach 30 Sekunden automatisch aus. Verschiedene verwendungen: es ist eine selbstklebende schranklampe, die sich sehr gut für Kleiderschränke, Wohnwagen und Heimzelte eignet, Flure, Babyzimmer, Badezimmer, die auch eine gute Leistung bietet und Ihrem Leben einfaches Glück bringt. Hinweis: 2 jahre garantie, um uns für eine Rückerstattung oder einen Ersatz zu kontaktieren.
ZnačkaPUPOW #ad
VýrobcePUPOW #ad
Výška0.86
Délka3.15
Hmotnost0.31
Šířka3.15
Číslo díluLD064-WH
ModelkaLD064-WH

2. TNMOO

#ad

Pro děti, světlo do dětského pokoje, ložnice, TNMOO 2 ks LED noční světlo s detektorem pohybu, 3 barevné teploty, baterie se 3 režimy, chodby, plynule stmívatelné, teplá bílá, schodiště

#ad
TNMOO #ad - Bezpečné používání. Nastavitelný jas 10 % – 100 %– dlouhým stisknutím tlačítka můžete nastavit stupeň jasu od 10 % do 100 %. Použijte super silnou pastu a železný plech pro nalepení na každé hladké místo. Automatický senzor pohybu: může se automaticky zapnout, pokud je ve tmě detekován pohyb v rozmezí 4 m/120 ° a po 30 sekundách se vypne.

3 teploty barev – noční světlo šetrné k očím– baterie pro noční světlo tnmoo používá 16 led, aby se zabránilo potížím s očima způsobeným přímým světlem. On: vždy zapnuto, vypnuto: světlo se vypne. Jedinečná nakloněná hlava lampy využívá princip lomu, bílá a teplá bílá pro různé scény. Bezpečné a na baterie – 2 aaa baterie nejsou součástí dodávky zajišťují jemné osvětlení a životnost nočního světla může činit až 80 000 hodin. Obdržíte 2 noční světlo tnmoo český jazyk nelze zaručit, který je robustní, 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Při plném nabití si noční světlo udržuje poslední nastavení jasu, takže jas není nutné pokaždé znovu upravovat. Vyrobeno z vylepšeného abs + pc materiálu, odolný proti pádu a bezpečné používání. Noční led světlo lze zavěsit na většinu háčků pomocí závěsného otvoru na zadní straně. Krátce stiskněte tlačítko pro výběr 3 teploty barev teplá, které poskytují rovnoměrné osvětlení a měkké světlo.
ZnačkaTNMOO #ad
VýrobceTNMOO #ad
Výška0.96
Délka6.3
Hmotnost0.35
Šířka2.76

3. AmmToo

#ad

Osvětlení na vnitřní schodiště, koupelny, plast, 4 kusy dětské světlo s baterií, ložnice, orientační světlo, teplá, LED noční světlo s detektorem pohybu, automatické zapnutí/vypnutí senzoru do chodby

#ad
AmmToo #ad - Spora energie a ochrana životního prostředípříkon je pouze 0, noční světla ammtoo s detektorem pohybu se ušetří až 90 % energie, 5 W a spotřeba proudu je minimální, ve srovnání s těmi bez pohybu, noční světlo napájené 3 bateriemi AAA baterie nejsou součástí dodávky. Ammtoo lehký a přenosný design noční světla a osvětlení na spaní pro děti.

Tíhlý tvar a kompaktní velikost se perfektně hodí pro dekoraci vašeho domova, koupelně, vhodné pro použití ve skříních, noční světlo, na schodišti, pokoji, v kuchyni, na chodbě, čelo atd. Od nynějška už nikdy nezakopnete ve tmě a zaručíte především bezpečnost svých dětí a starších osob. Ammtoo pir senzor pohybu led noční světlo ammtoo s detektorem pohybu bylo speciálně vyvinuto pro rozpoznání pohybu ve tmě, když někdo projde detekční oblastí 3 – 5 metrů, noční světlo přirozeně rozsvítí a po 30 letech se vypne, pokud není detekován žádný pohyb.

Orientační světlo noční světlo nabízí dětem a rodičům orientaci ve tmě, teplá bílá, uklidňuje vaše dítě a uvidí zakopnutí. Energeticky úsporné díky funkci automatického zapnutí/vypnutí, očekávaná životnost až 50 000 hodin. Nejsou nutné žádné šrouby, matice nebo nářadí, můžete je upevnit na jakýkoli hladký povrch. Tak je noční světlo ammto led vždy perfektně přizpůsobeno vašim potřebám, díky čemuž se noční světlo aktivuje pouze ve tmě a během dne ušetříte energii. 3200 k – 2800 k, světlo a víceúčelové noční světlo s detektorem pohybu vás ve tmě nikdy neoslní.
ZnačkaAmmToo #ad
VýrobceAmmToo #ad
Výška1.06
Délka2.52
Hmotnost0.26
Šířka1.73
Číslo díluANICEMOON
ModelkaZN01

4. ANOPU

#ad

Do dětského pokoje,, noční světlo pro děti se 3 režimy automatické vypnutí/zapnutí, 2 kusy, plynulé stmívání, provoz na baterie, LED noční světlo s uchycením, Noční světlo s detektorem pohybu

#ad
ANOPU #ad - Je to nejlepší společník pro domácí použití. Automaticky se zapne, když je okolní světlo slabé nebo když kolem dojde miminka a domácí zvířata, a po 30 sekundách se automaticky vypne. Nebo se držte u ledničky. Automatický režim: automaticky přizpůsobí jas okolnímu světlu, automaticky se zapne v noci nebo v tmavém prostředí a automaticky se vypne ve dne nebo při dobrém světle.

Můžete ho nalepit všude, jsou 2 baterie AAA nejsou součástí dodávky pro dlouhotrvající osvětlení. Bezpečné, 4 w, které splňují všechny vaše požadavky na jas, a má extrémně nízkou spotřebu energie 0, energeticky úsporné a s dlouhou životností: Toto noční světlo pro miminka je vybaveno krytem z PC nehořlavého materiálu a objímka má 8 integrovaných hlav LED žárovek, což je vaše nejlepší volba. Lze použít v dětských pokojích, kuchyních a nad patry. Zapnutý režim: zapnutý celý den.

Vše, sklep, které mají silnou sací sílu a pevnou přilnavost. Snadné použití: toto led noční světlo je vybaveno silnými magnetickými kovovými proužky a 3m lepicími nálepkami, podlahu atd. Multifunkční a stylový vzhled: toto noční světlo s detektorem pohybu může splnit všechny vaše požadavky na osvětlení. 3 režimy osvětlení a plynulé stmívání: toto noční světlo pro děti má tři režimy osvětlení, 3 barvy světla a 15 % – 100% plynulé stmívání. Zadní strana výrobku má děrovaný design, co potřebujete, skříň, který lze zavěsit také na šrouby nebo hřebíky.
ZnačkaANOPU #ad
VýrobceANOPU #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.29
Šířka3.15
Číslo díluNL-003
ModelkaNL-003

5. TEAMPD

#ad

Schlafzimmer, Flur, AUTO/ON/OFF Nachtlicht Kinder für Kinderzimmer, Treppen, 3 Farben 5 Einstellbare Helligkeit LED Nachtlicht Batteriebetrieben, Nachtlicht mit Bewegungsmelder2 Stück, Küche

#ad
TEAMPD #ad - 3 farben 5 einstellbare helligkeitunser verbessertes led nachtlicht bietet ihnen die möglichkeit, aus 3 verschiedenen Lichtfarben zu wählen. One-touch-Steuerung. Wenn die umgebung dunkel ist und die Bewegung des Objekts erkennt, leuchtet die nachtlampe automatisch auf. Multi-anwendungda dieses led-nachtlicht magnetisch befestigt wird und nicht an den Standort der Steckdose gebunden ist, Kleiderschränken, können Sie es überall dort anbringen, Fluren, Treppen, z.

B. Somit können sie ganz einfach die passende Einstellung für Ihre Bedürfnisse auswählen. Automatik on/offnachtlicht verfügt über lichtsensor und bewegungssensor. Der erfassungsbereich des Nachtlichts beträgt 3M/120°. Zusätzlich ist die helligkeit stufenlos einstellbar, von 100% bis 10%. In wohnzimmern, wo sie Licht benötigen, Garagen, Kellern usw. Wenn das led-nachtlicht keine Bewegung erkennt, schaltet es sich nach 30 Sekunden automatisch aus. Sicher und energiesparend-batteriebetriebendas nachtlicht baby ist aus schwer entflammbarem PC-Material hergestellt, das robust und hochtemperaturbeständig ist und die CE-Zertifizierung erhalten hat, um eine sichere Verwendung zu gewährleisten.

Schräge lampenfassungsdesign, licht ist augenschützender im gegensatz zu anderen flachen Lampenfassungen auf dem Markt verwendet die einzigartige geneigte Lampenfassung dieses kleinen steckdosenlampes das Prinzip der Lichtbrechung, um direktes licht auf die augen zu vermeiden, und das Licht ist sanft und blendet nicht, um die Augen von Babys besser zu schützen und Kinder.
ZnačkaTEAMPD #ad
VýrobceTEAMPD #ad
Výška0.78
Délka3.9
Šířka1.9
Číslo díluB09LV34WDH
ModelkaNL-003

6. Varta

#ad

Bez příslušenství, jednoduchá instalace, VARTA Noční světlo s LED senzorem pohybu, běží se 3 bateriemi AAA, automatické vypnutí, Motion Sensor Night Light Twin Pack, 2 kusy

#ad
Varta #ad - Varta pohybový senzor twin 1662410140 noční světlo s detektorem pohybu led bílé. Noční světlo s detektorem pohybu od varta má funkci detektoru pohybu, která v případě potřeby poskytuje světlo ve tmě. Varta noční světlo s detektorem pohybu má světelný výkon až 17 lumenů, 8 metru, dobu provozu až 28 hodin a dosah světla až 4, je napájeno bateriemi 3x baterie AAA. Má tři praktické možnosti instalace: integrovaný otvor pro háček, magnety a dodaná lepicí páska.
ZnačkaVarta #ad
VýrobceVarta #ad
Výška15.75
Délka11.81
Hmotnost0.14
Šířka15.75
Číslo dílu402
Modelka16624101402
Záruka2 roky výrobce.

7. TNMOO

#ad

TNMOO LED noční světlo s detektorem pohybu, plynulé stmívání, USB nabíjení, 2 kusy, 24 LED, noční lampa pro děti do koupelny/chodby/schodiště/garáže, světlo do skříně se 3 režimy, 3 barevné teploty

#ad
TNMOO #ad - Vylepšený 24 led a automatický detektor pohybu naše led noční světlo s detektorem pohybu je vybaveno více led diodami, 3 barevnými teplotami, 3 režimy, vestavěným světelným senzorem a senzorem pohybu. Instalace nebo odstranění je velmi jednoduchá! Auto: pokud je váš pohyb při špatných světelných podmínkách rozpoznán v rozsahu 3 m/120 °, nastavitelným jasem, toto LED noční světlo se automaticky rozsvítí a po 30 sekundách se vypne.

Snadná instalace a 3 způsoby: ① vestavěný magnet na zadní straně světla, magnetické světlo můžete postavit na každé železné místo; ② Železný plech můžete nalepit všude a pak nainstalovat noční světlo; ③ Na zadní straně nočního světla jsou otvory pro zavěšení, můžete ho také zavěsit na zeď pomocí šroubů balíček neobsahuje šrouby. Nekonečné stmívání 15 % ~ 100 % & 3 barevné teploty: noční světlo používá nekonečnou technologii stmívání, smíšená barva 5000–5500 k – 24 led.

On: vždy zapnuto. Off: vždy vypnuto. Dotkněte se tlačítka senzoru a vyberte 3 barevné teploty: teplá bílá 4000 – 4500 k – 12 led, studená bílá 2800–3200 K – 12 LED, takže se vaše oči budou cítit dobře. Spotřeba proudu pouze 0, pc, abyste toto světlo s detektorem pohybu v interiéru mohli nabíjet přes USB nabíječku, můžete použít USB kabel, velmi úsporný a šetrný k životnímu prostředí.3 režimy: auto / ON/OFF. Teplé a měkké světlo neoslňuje, dlouze stiskněte tlačítko senzoru pro nastavení jasu od 15 % do 100 %.
ZnačkaTNMOO #ad
VýrobceTNMOO #ad
Výška0.91
Délka5.71
Hmotnost0.4
Šířka5.2
Číslo díluSNL-001
ModelkaTNMOO

8. WARMTUYO

#ad

Senzor do ložnice, vnitřní baterie, dětská lampa, noční světlo s detektorem pohybu, dětského pokoje, 2 kusy nočního světla, stolní lampa, Noční světlo s detektorem pohybu, provoz na baterie

#ad
WARMTUYO #ad - Světlo světlo v tmatmatmatmaokolí. Je tak vhodný pro domácí použití. Nezakrývejte hlavu senzoru cizím tělesem. Lampa se senzorem pohybu je perfektní jako dárek k vánocům, skříň, kuchyň, neváhejte nás kontaktovat, nabízíme 100% záruku vrácení peněz a jeden rok záruky. Upozornění: při prvním otevření automatického režimu funguje funkce senzoru až po 60 sekundách.

Lze ji použít také jako přenosnou lampu, když jdete kempovat nebo vycházet, pokud máte háčky nejsou součástí dodávky na stěnu. Můžete si vybrat režim, on trvalé světlo jako normální, a změnit podle potřeby. Smart senzor pohybu – noční světlo noční světlo s infračervenou technologií pir rozpozná lidský pohyb v rozsahu 3 m – 5 m. UpozornĚnÍ: 1. Noční světlo se senzorem přijímá průhledné stínidlo z abs matného světla s měkkým světlem, které vyzařuje měkkou teplou bílou 2700 K – 3000 K a poskytuje dostatek světla a ochranu očí bez oslnění.

Pokud nejste se svým nákupem zcela spokojeni, koupelnu, chodbu, atd. A vybavené závěsnými otvory na zadní straně, můžete si vybrat pro zavěšení na psací stůl, ideální pro každé domácí použití. Bezdrátový a přenosný design stolní lampa s bezdrátovým a lehkým designem, nebo si můžete vybrat zavěšení na zeď, je také vhodná na cesty. Tři režimy auto režim senzoru, který potřebujete, světlo nesvítí ve světlém prostředí, zapne se pouze v tmavém prostředí a detekuje pohyb, vypnuto.
ZnačkaWARMTUYO #ad
VýrobceYingkangsheng #ad
Výška4.33
Délka2.95
Hmotnost0.28
Šířka2.17

9. TEAMPD

#ad

Ložnici, kuchyň, osvětlení skříně Auto/ON/OFF, chodbu, teplá bílá LED noční světlo pro děti, schodiště, noční světlo pro dětský pokoj, 1 kus, Noční světlo na baterie s detektorem pohybu

#ad
TEAMPD #ad - Toto noční led světlo s baterií s detektorem pohybu je napájeno 1 baterií AA a může pracovat až 4500 hodin v automatickém režimu. Na zadní straně svítidla se nachází otvory pro zavěšení, které lze připevnit na stěnu pomocí šroubů šrouby nejsou součástí dodávky. Bezpečný a energeticky úsporný provoz noční světlo pro miminka je vyrobeno z nesnadno vznětlivého pc materiálu, který je robustní a odolný vůči vysokým teplotám a získal certifikaci CE, aby bylo zajištěno bezpečné používání.

Pokud noční světlo led nerozpozná pohyb, po 30 sekundách se automaticky vypne. Detekční rozsah nočního světla činí 3 M/120°. Silná magnetická přitažlivost, nelze snadno odstranit. Snadná instalace a odstranění ① balení obsahuje plech a lepicí pásku "3m". Automatické on/offnoční světlo má světelný senzor a pohybový senzor. Ikmý design objímky lampy, světlo chrání oči na rozdíl od jiných plochých objímek na trhu používá jedinečná šikmá objímka lampy tuto malou zásuvkovou lampu princip lomu světla, a světlo je jemné a neoslňuje, aby se zabránilo přímému světlu do očí, aby lépe chránilo oči dětí a dětí.

Jednoduše připevněte plech na požadované místo a nasměrujte magnetickou přitažlivost nočního světla na plech, abyste noční světlo upevnili. Multifunkční použitíprotože se toto noční světlo led upevňuje magneticky a není vázáno na místo zásuvky, můžete ho umístit všude tam, garážích, chodbách, šatních skříních, kde potřebujete světlo, např. Pokud je okolí tmavé a rozpozná pohyb objektu, noční lampa se automaticky rozsvítí.
ZnačkaTEAMPD #ad
Výrobceteampd #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.18
Šířka3.15
Číslo díluB0BD7NQ6VD

10. da LIGHT

#ad

Senzor auto zapnutí/vypnutí do skříně, 2 kusy LED osvětlení skříně, podhledové svítidlo na baterie, kuchyně, ložnice, chodby, teplá bílá, schodiště, 3000 K, da LIGHT Noční světlo s detektorem pohybu

#ad
da LIGHT #ad - Scénář použití malý a lehký, jako jsou skříně, lze použít jako osvětlení skříně, často se používá v malých rozích s malým množstvím světla, toalety, světlo na schodiště, schodiště, noční světlo, osvětlení chodby. Výkon je 0, teplota barvy je 3000 K teplá bílá.

Automatické zapnutí a vypnutí, jednoduše vyměňte baterie. Nemusíte trávit čas čekáním na jedno nabití a životnost až 50 000 hodin. Automatické snímání, aktivuje, není třeba se obávat ovládání. Pokud dojde proud, 5 v aaa baterie nejsou součástí dodávky, otevřete kryt na zadní straně pro instalaci. Jednoduché a praktické malá a lehká, 5 w, velikost 65 × 40 × 20 mm, jas 40 lm, hmotnost 50 g, velmi snadná instalace je dodávána s lepicími podložkami.

Senzor pohybu snímací úhel 120°, když je v detekční oblasti pohybující se objekt, detekční vzdálenost 3 – 5 m, automaticky zhasne po 20 sekundách osvětlení. Kvalitní servispokud se vyskytnou problémy s výrobkem, nabízíme bezplatné vrácení nebo výměnu. Světlo je dostatečně silné a není aktivováno, chodby. Provoz na baterie potřebuje 3 x 1, které svítí 10krát denně po dobu až 35 dnů. Nakupujte s důvěrou! .
Značkada LIGHT #ad
VýrobceDA LIGHT #ad
Výška0.83
Délka2.56
Hmotnost0.11
Šířka1.57
Číslo díluDAL1091
ModelkaDAL1091