Top 10 Needit Park Lite – Parkovací hodiny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Needit

#ad

Modrá, včetně knoflíkové buňky CR 2450, Needit PARK LITE 1411 plně automatický parkovací disk

#ad
Needit #ad - 10 r - 047203. Rozvoj měst s odkazem na předpis č. Hodinky se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. ElektronickÁ parkovacÍ hodinka s schvÁlenÍm je napájena z baterie, je připevněna ke straně spolujezdce ve spodní části čelního skla a je vhodná pro všechna vozidla včetně hybridních a.

Funkce noČnÍho parkovÁnÍ - pokud parkovací zóna začíná až následující ráno, může být parkovací automat pro auto prezentován ručně. SnÍmaČ pohybu - parkovací automat se nastavuje při každém klidovém stavu > 20 sekund - čas příjezdu zaokrouhlený na další půl hodiny zůstává viditelný, dokud se vůz znovu nepohne.

Isticí utěrka. 219 a schválení federálním úřadem pro motorovou dopravu ECE schválení č. Elektrická auta. AutomatickÉ pŘÍsluŠenstvÍ - parkovací automat přichází s veškerým potřebným náčiním pro rychlou instalaci - 1 x parkovací disk elektronicky + návod k použití + 1x baterie CR2450 + 3M lepicí podložky u. EdnÍ schvÁlenÍ federálního ministerstva dopravy, stavebnictví a podobně.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška3.94
Délka3.03
Hmotnost0.14
Šířka0.71
Číslo dílu1411
Modelka1411
Zárukažádné

2. Needit

#ad

Needit Park Lite One | elektrický parkovací kotouč se schválením od Spolkového úřadu pro motorová vozidla | Parkovací hodiny Auto s automatickou aktivací I digitální parkovací kotouč vhodný pro

#ad
Needit #ad - Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze elektronický parkovací kotouč představit ručně. Příslušenství do auta – digitální parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 × elektrický parkovací kotouč + návod k použití + 1× baterie CR2450 + lepicí podložka 3M a čisticí hadřík.

Nastavte se sami – automatický parkovací kotouč od needit se nastaví při každém zastavení >20 sekund. Zimní čas. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne.

Automatické přepnutí na letní resp. Elektronický parkovací kotouč se schválením je provozován na baterie, je umístěn na straně spolujezdce dole na předním skle. Vhodné pro všechna vozidla. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Oficiální schválení spolkovým ministerstvem dopravy stavba a rozvoj měst s odkazem na nařízení č. 10 r - 047203.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Číslo dílu8041
Modelka8041
Záruka2 roky

3. Needit

#ad

Needit Park Lite SOLAR I elektrický parkovací kotouč se schválením od Spolkového úřadu pro motorová vozidla I solární provoz I parkovací hodiny auto s automatickou aktivací I digitální parkovací

#ad
Needit #ad - Etrné k životnímu prostředí a šetří náklady. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Oficiální schválení spolkovým ministerstvem dopravy stavba a rozvoj měst s odkazem na nařízení č. Funguje spolehlivě za každého počasí a denní doby.

Při slabém denním světle nebo v garážích se používá záložní baterie s dlouhou životností. Jednoduše připevněte na stranu spolujezdce dole na čelní sklo a zapomeňte na obavy z obtěžujících uzlíků. Jednoduché ovládání – elektronický parkovací kotouč s homologací je vhodný pro všechna vozidla a sám se přepne na léto, resp. Zimní čas. Příslušenství do auta – pro rychlou montáž jsou digitální parkovací hodiny dodávány přímo se všemi potřebnými potřebami: 1 x elektrický parkovací kotouč + návod k použití + 3M lepicí podložky a čisticí hadřík.

Pokud parkovací zóna začíná teprve příští ráno, dokud se auto opět nepohne, přičemž lze zvolit mezi 3 režimy: Přesný čas příjezdu, lze parkovací hodiny představit ručně. As příjezdu je viditelný, zaokrouhlení na nejbližší půl hodiny Německo nebo na nejbližší čtvrthodinu např. V dánsku. Pokud je baterie vybitá, bude to včas komunikováno prostřednictvím reproduktoru.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Číslo dílu8019
Modelka8019
Záruka2 roky

4. Needit

#ad

Needit Park Mini elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny s oficiálním schválením Spolkového úřadu pro motorová vozidla I baterie a montážní příslušenství

#ad
Needit #ad - 10 r - 047203. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č.

Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne.

Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterie, umístí se dole na čelní sklo a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška2.05
Délka3.54
Hmotnost0.15
Šířka1.42
Číslo dílu3011
Modelka3011
Zárukažádné.

5. Needit

#ad

Needit Park Micro elektronický parkovací kotouč s homologací I Digitální parkovací hodiny mikro modré s baterií a montážním příslušenstvím

#ad
Needit #ad - Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně. Extrémně kompaktní: k dnešnímu dni, nejmenší a nejlehčí elektronický parkovací kotouč na trhu – nezakrývá téměř nic okenního skla a tím i viditelnou plochu.

Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterie, umístí se dole na čelní sklo a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut. Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne.

10 r - 057203. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška0.39
Délka3.15
Hmotnost0.07
Šířka1.77
Číslo díluPS1800
ModelkaPark Micro
Záruka2 roky

6. Park Lite

#ad

2 kusy úsporná sada, 2X Park Lite elektronický parkovací kotouč digitální parkovací hodiny černé s oficiálním schválením Spolkového dopravního úřadu

#ad
Park Lite #ad - 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Hodiny se také automaticky přepnou na letní nebo zimní čas lze vypnout. Příslušenství do auta – parkovací hodiny jsou dodávány se všemi potřebnými potřebami pro rychlou montáž – 1 x elektronický parkovací kotouč + návod k použití + 1 x baterie CR2450 + lepicí polštářky 3M a čisticí hadřík.

10 r - 047203. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č. Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Funkce nočního parkování – pokud parkovací zóna začíná až příští ráno, lze parkovací hodiny představit ručně.

Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. Elektronické parkovací hodiny se schválením pro provoz na baterii, jsou umístěny na straně spolujezdce dole na čelním skle a hodí se pro všechna vozidla včetně hybridních a elektrických aut.
ZnačkaPark Lite #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška8.27
Délka6.89
Hmotnost0.53
Šířka0.87
Číslo dílu1412
Modelka1412
Záruka2 roky

7. MERUYOO

#ad

Sada náhradních lepicích podložek, lepicí tampony parkovací hodiny, 10 kusů, oboustranné speciální lepidlo na čelní sklo, lepicí, kompatibilní s elektronickým parkovacím kotoučem Needit Park Lite

#ad
MERUYOO #ad - Náhradní adhesivní podložky pro digitální parkovací disky – kompatibilní pouze s parkovacími hodinami Needit Park Lite: tyto náhradní lepicí podložky jsou kompatibilní pouze s elektrickým parkovacím metrem modelu Park Lite.
ZnačkaMERUYOO #ad
VýrobceMERUYOO #ad
Číslo dílu0001
Modelka0001
ZárukaČ

8. ooono

#ad

Elektrický se schválením od Spolkového úřadu pro silniční dopravu do StVO – elektrické, ooono Park – elektronický parkovací kotouč se schválením pro auto – automatický digitální parkovací kotouč

#ad
ooono #ad - Pouze při výměně baterie musí být parkovací kotouč odstraněn z magnetů. Malý, ale oho: náš plně automatický parkovací kotouč je nejen nejmenší svého druhu, ale také vám ušetří obtěžující nastavení parkovacího kotouče a přitom také vypadá neuvěřitelně dobře.

Pevně na čelní sklo: vaše parkovací sklo je kdykoliv připevněno na čelní sklo. Pouze tímto způsobem lze vnímat vibrace auta a automaticky správně nastavit dobu parkování. Bez toho, abyste za to museli rozmíchat prstem. Nepotřebuješ žádnou aplikaci a nemusíte parkovací kotouč spojovat se svým chytrým telefonem. Nepotřebujete žádnou aplikaci: jednou se upevní na čelní sklo, už je hotovo.

Už nikdy nezapomenete parkovací kotouč: klíčky jsou včera – ooono ohlašuje nový věk sledování času parkování! Při zastavení vašeho auta se parkovací kotouč sám nastaví za méně než 60 sekund. Dánský design: díky dánskému, patentovanému designu s neo-magnety OOONO je náš parkovací kotouč nejen kompaktní, ale lze jej také zcela snadno připevnit na čelní sklo.
Značkaooono #ad
VýrobceOOONO #ad
Číslo dílu10002
Modelka10002
Záruka2 roky

9. Park Lite

#ad

2 × elektronické digitální parkovací hodiny Park Lite, ve které se nacházíte, modrý parkovací kotouč s oficiálním schválením platným pro Německo; respektujte prosím právní předpisy země

#ad
Park Lite #ad - Velké, snadno čitelné digitální číslice ukazují čas parkování. 10 r - 057203. Parkovací kotouč park lite rozpozná, když vozidlo zaparkuje, a nastaví příslušný čas příjezdu. Park lite vám tak šetří čas a peníze. Oficiální schválení od spolkového úřadu pro silniční provoz ECE – schválení č. Už žádné pokuty kvůli zapomenutému parkovacímu kotouči. Ivotnost vyměnitelné baterie: až 2 roky.
ZnačkaPark Lite #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška8.27
Délka6.89
Šířka0.87
Číslo dílu1411
Záruka2 roky

10. Needit

#ad

2X Needit Park Micro elektronický parkovací kotouč s homologací I Nejmenší parkovací kotouč na světě | Digitální parkovací hodiny mikro modré

#ad
Needit #ad - 10 r - 057203. Oficiální schválení spolkového ministerstva dopravy výstavby a rozvoje měst s odkazem na nařízení č. Ivotnost vyměnitelné baterie: až 2 roky.

Senzor pohybu – parkovací hodiny se nastaví při každém klidu >20 sekund. Komfortní: velké, snadno čitelné digitální číslice jasně ukazují dobu parkování. Sám o sobě – čas příjezdu zaokrouhlený na nejbližší půl hodiny zůstává viditelný, dokud se auto opět nepohne. 219 a schválení spolkového úřadu pro motorová vozidla ECE schválení č. Extrémně kompaktní: k dnešnímu dni, nejmenší a nejlehčí elektronický parkovací kotouč na trhu – nezakrývá téměř nic okenního skla a tím i viditelnou plochu. Sporné balení: ve výhodném dvojitém balení vybavíte hned 2 vozidla.
ZnačkaNeedit #ad
VýrobceNeedit #ad
Výška6.3
Délka5.71
Hmotnost0.07
Šířka0.79
Číslo díluPark Micro
ModelkaPark Micro
Záruka2 roky.