Top 10 Sicherheitsgurt auto 3 Punkt – Dětská elektrická vozítka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LIUFASHI

#ad

12V dětské elektrické auto Mercedes Benz AMG s dálkovým ovládáním 2,4G, hudba, elektrická vozidla 2dvéřová s MP3, houkačka, LED světla a 5bodový bezpečnostní pás pro děti od 3 let tmavě červený

#ad
LIUFASHI #ad - Velká baterie, vpravo/vlevo, rychlost až 3 – 5 km/h. Pokud je vaše dítě příliš malé na to, aby toto auto ovládalo samo, můžete ho ovládat dálkovým ovládáním. Kromě toho může vaše dítě toto auto samo ovládat elektrickým nožním pedálem a volantem, aby zvolilo ideální rychlost.

15palcová kola zajišťují stabilitu jízdy, písečná pláž, jako je louka, silnice atd. Ideální pro hraní venku. Dva režimy jízdy toto 12v baterie dětské auto má dva jízdní režimy. Větší bezpečnost záměrně přidáváme vedle sedadla zábradlí a nastavitelný bezpečnostní pás s přezkou, mohou hladce běhat na mnoha površích, aby se zabránilo pádu vašeho dítěte. Nejlepší servis nabízíme dobrý zákaznický servis, pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím. Rodičovské dálkové ovládání a bezpečnostní pás nabízejí maximální bezpečnost pro vaše děti.

Více funkcí zabudovaná hudba a usb přípojka pro přehrávání vlastní hudby, na volantu je klakson vpřed/vzad, volné brzdění; posun rychlosti a pravý zvuk motoru vozidla. Dárek pro děti ve věku 3–5 let to musí být nejlepší dárek pro děti, i na komplexním terénu jako tráva, můžete si předem zažít pocit jízdy, s tímto autíčkem na hraní lze rychle jezdit, špína a štěrk po dlouhou dobu může přinést spoustu zábavy.
ZnačkaLIUFASHI #ad
VýrobceLIUFASHI #ad

2. Actionbikes Motors

#ad

Actionbikes Motors Dětské elektrické auto Mercedes Benz AMG G63 W463 | 2,4 GHz dálkové ovládání, elektrické auto pro děti od 3 let bílé, kožené sedadlo pro 1 osobu, licencované

#ad
Actionbikes Motors #ad - Bezpečnost ► soft start ► nouzový stop automatický brzdový pás ► bezpečnostní pás ► 2, 4 GHz dálkové ovládání s funkcí prvního prvku vysoce kvalitní kožené sedadlo pro 1 osobu nosnost až 35 kg.

Multimédia multifunkční volant nastavitelný zvukový modul na volantu ► USB a AUX přípojka ► SD karta houkačka na řídítkách zvuk motoru při startu přepravní třmen. Originální licence actionbikes motors mercedes pohon na 2 kola 2 x 35 W motor celkem 70 W výdrž 12 V baterie 4, 5 Ah Až 6 km/h Dívky a chlapci. Převodovka ► 3 x rychlost vpřed a 1 x rychlost vzad pneumatiky z měkké gumy dveře k otevření odpružení tlumičem vpředu a vzadu hračka pro děti. Světlé led světlomety dětské auto otevírací dveře doba jízdy až 1, 5 hodiny doba nabíjení 8 – 10 hodin LCD displej nabíjení Pro 3–6 let.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška20.87
Délka43.31
Hmotnost31.97
Šířka27.56

3. COSTWAY

#ad

Dětská UTV s hudbou a světlometem, COSTWAY 2místné dětské auto s dálkovým ovládáním 2,4 G, auto Jeep 2–4 km/h, pro děti od 3 let červená, 12 V

#ad
COSTWAY #ad - 2 režimy ovládání díky volantu mohou elektrické auto ovládat děti. Vynikající výkon 3bodový bezpečnostní pás; ukazatel výkonu baterie; pozvolný rozběh; Doba nabíjení: 8–12 hod.

Doba hraní: 1–2 hod. Další možnosti hudby jsou k dispozici také přes USB přípojku, bezdrátovou technologii a rádio. Jízda vpřed/vzad se startováním jedním tlačítkem a volantem mohou děti jednoduše řídit vozidlo dopředu a dozadu nebo zvolit vysoké a nízké rychlosti. 2 sedadla k dispozici jsou 2 prostorná sedadla s nosností 59 kg pro 2 děti, aby se společně podělily o radost z jízdy a uskutečnily si dvojnásobnou radost v autě. Zábavný design dětské auto nabízí mnoho funkcí při hraní: světlomety, lampy na atmosféru a zabudovaná hudba. Rychlost: 2–4 km/h. Dodává se také s dálkovým ovládáním 2, 4 GHz pro ovládání rodiči.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška27.95
Délka46.46
Hmotnost44.09
Šířka29.13

4. Momi

#ad

Podnožka, posuvné držadlo, PU kola, pro děti od 9 měsíců života až 5 let, 360° sedadlo s 3bodovým bezpečnostním pásem, MoMi IRIS 5 v 1 dětská tříkolka s funkcí kočárku, sluneční střecha

#ad
Momi #ad - Trojkolka 5 v 1: s několika rychlými pohyby lze kočárek proměnit v tříkolku pro starší děti. Bezpečnostní pás zajišťuje bezpečnou polohu dítěte během jízdy;. S posuvnou rukojetí mohou rodiče bez problémů řídit tříkolku.

Do velkého koše vzadu se vejde vše, co by maminka a dítě mohly na cestách potřebovat. Vhodné také pro přepravu nákupů;. Vhodné pro rok života a děti s maximální tělesnou hmotností až 25 kg a tělesnou výškou 92 – 105 cm;. Otočné 360° sedadlo: otočné, anatomicky tvarované 360° sedadlo lze použít jak proti směru jízdy pro mladší děti, tak i ve směru jízdy. Od malých až velký: praktické dětské tříkolky 5 v 1 s funkcí kočárku je vhodné pro děti od 9.

Měsíc do 5. Bezpečnost: ergonomicky tvarovaná skořepina sedadla s 3bodovým bezpečnostním pásem, široká kola, odnímatelná bezpečnostní ramínka, stabilní konstrukce, rukojeť pro rodiče a sklopná opěrka nohou zajišťují bezpečnost dětí. Praktické: voděodolná, skládací sluneční stříška chrání dítě před uv zářením a lehkým deštěm. Starší děti mohou tříkolku jezdit samostatně;.
ZnačkaMomi #ad
VýrobceTelForceOne S.A. #ad
Výška16.14
Délka23.82
Hmotnost17.64
Šířka10.63
Číslo díluIRIS
ModelkaIRIS
ZárukaBez použití

5. Rollplay

#ad

Rollplay, interaktivní funkce pro zábavu, protiskluzové auto pro děti v přírodě, bezpečné a pohodlné s 3bodovým bezpečnostním pásem, praktická posuvná tyč pro rodiče, Mini Cooper Push Car

#ad
Rollplay #ad - Detailní design s realistickými vlastnostmi – s otevíracími dveřmi, pohonem s nohama, zvukovým efektem na volantu a nožní opěrkou nabízí toto auto Mini Cooper detailní design s realistickými vlastnostmi. Nastavitelná podlahová deska chrání malé nohy a lze ji později posunout dozadu, když jsou dostatečně staré.

Interaktivní funkce pro zábavu ze hry – stiskněte tlačítka na volantu a poslouchejte veselý klakson a zvuky motoru, díky nimž je herní zážitek ještě autentičtější. Maximální hmotnost je 20 kg, což zajišťuje zábavu z jízdy po celé hodiny. Obrovská zábava ve volném čase v přírodě – protiskluzové auto rollplay mini cooper nabízí dětem obrovskou zábavu v přírodě! S realistickými zvuky houkačky a motoru, pohodlným sednutím a skvělým designem je toto auto Mini Cooper hitem pro malé objevitele.

Bezpečné a pohodlné – protiskluzové auto má pohodlné sedadlo s 3bodovým bezpečnostním pásem, aby děti mohly s nohama jezdit dopředu, aby byla zajištěna bezpečnost malých řidiček. Neviditelný systém kontroly směru zajišťuje jednoduché řízení. Mini cooper protiskluzové auto přináší nejen radost z pohybu, ale také interaktivní zábavu pro malé řidičky. Praktická posuvná tyč pro rodiče – nastavitelná posuvná tyč umožňuje rodičům ovládat protiskluzové auto a nabídnout svým malým objevitelům bezpečnou jízdu.
ZnačkaRollplay #ad
VýrobceRollplay #ad
Výška17.95
Délka18.7
Hmotnost19.95
Šířka23.23
Číslo dílu42513
Modelka42513
Zárukažádný údaj

6. Actionbikes Motors

#ad

Rc 2,4 GHz dálkové ovládání, licencované, Actionbikes Motors Dětské elektrické auto Mercedes Benz Amg GLA45, MP3, soft start, elektrické auto pro děti od 3 let GLA45 černá, USB, SD karta

#ad
Actionbikes Motors #ad - Multimédia zvukový modul na volantu ► usb a aux přípojka ► sd karta ► rádio klakson na řídítkách zvuk motoru při startování praktická rukojeť dětské auto.

Převodovka ► chod vpřed a vzad tiché pneumatiky z tvrdé gumy dveře k otevření odpružení tlumičem vpředu a vzadu LCD indikátor nabíjení hračka pro děti. Zapínací led světlomety vpředu a vzadu otevírání dveří a kapoty doba jízdy až 1, 5 hodiny doba nabíjení 8 – 10 hodin na 3–5 let. Originální actionbikes motors mercedes gla45 pohon na 2 kola 2 x 25 w motor celkem 50 W Vydrží 2 x 6 V 4, 5 Ah baterie Až 6 km/h Dívky a chlapci. Bezpečnost ► soft start ► nouzová automatická brzda ► 5bodový bezpečnostní pás ► 2, 4 GHz dálkové ovládání s funkcí hřebene sedadlo pro 1 osobu nosnost až 30 kg.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška18.5
Délka40.16
Hmotnost24.25
Šířka23.62

7. Miweba

#ad

Miweba Dětská tříkolka jezdec skládací kočárek KSF12 | 3bodový bezpečnostní pás – posuvná tyč – dětský kočárek – zvonek – pneumatiky – taška – tříkolka se stříškou proti slunci – od 1 roku růžová

#ad
Miweba #ad - Perfektní výuková hračka pro vaše batolata ► lze použít jako kočárek ► stříška proti slunci sklopná a vyklápěcí ► Pedály pro samostatnou jízdu ► praktická taška pro malé nákupy dětský kočárek.

Integrovaný systém řízení umožňuje ovládání předních kol pomocí posuvné tyče nehlučné 10palcové pneumatiky vpředu a vzadu tříkolka jako kočárek pro pojezdy pro chlapce a dívky nosnost až 30, 0 kg. Originální kombinace dětské tříkolky miweba 7 v 1 bezproblémová přestavba dětských hraček na kočárek vhodné pro děti od 12 měsíců jízda vpřed a vzad odpružení na zádi.

Vybavení ► zacvakávací bezpečnostní ramena ► stupačky 22, 0 x 65, 0 x 39, 0 cm vysoké ► odnímatelná posuvná tyč š x v ► 40, 0 cm sedadlo š x v ► 28, 0 x 100, 0 cm řídítka Š x v ► 42, 0 cm Dětské kolo. Bezpečnost pro děti ► 3bodový popruh ► sedadlo je otočné o 360° ► protiskluzová madla a pedály ► Měkké držadlo k otevření ► Odnímatelné stupačky ► Zvonek na řídítkách.
ZnačkaMiweba #ad
VýrobceMiweba #ad
Výška39.37
Délka43.31
Hmotnost28.66
Šířka20.87
Číslo díluPR0021857
ModelkaKSF12

8. Actionbikes Motors

#ad

Actionbikes Motors Dětské elektrické auto Audi RS e-tron GT | dálkové ovládání 2,4 GHz – 6 V 7Ah baterie – 25 wattů motor – Bluetooth – LED světlomety – elektrické auto pro děti od 3 let černé

#ad
Actionbikes Motors #ad - Originální actionbikes motors audi rs e-tron gt 6 v 25w motor 6 v 7 ah baterie až 5 km/h nosnost až 25 kg dětské auto elektrické dětské vozidlo elektrické vozidlo elektrické vozidlo.

Bezpečnost ► soft start ► nouzová automatická brzda ► 3bodový bezpečnostní pás ► 2, 4 ghz dálkové ovládání s funkcí hřebene a dosahem až 25 m Sedadlo pro 1 osobu ► 19, 0 x 22, 0 x 25, 5 cm ► Výška sedáku 13 cm. Jízdní stupně ► 1 rychlost vpřed a 1 rychlost vzad tiché plastové pneumatiky odpružení vpředu a vzadu doba jízdy až 1 – 1, 5 hodiny hračka pro děti od 3 do 6 let.

Led světlomet vpředu led zadní světla vzadu pohon na 1 kolo s otevírácími dveřmi ► usnadňuje vstup do vozu snadná přeprava ► přepravní kolečka vzadu ► přepravní rukojeť vpředu. Multimédia ► multifunkční volant se zvukem pro hudbu a houkačku ► zvukový modul na přístrojové desce ► Bluetooth ► FM rádio ► SD karta ► USB ► AUX ► MP3 Zvuk motoru při startování.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška10.24
Délka40.55
Hmotnost23.81
Šířka22.64
Číslo díluPR0032675
Modelka01
Záruka/

9. COSTWAY

#ad

12 V, houkačkou a světlometem, 3–8 km/h, vč. lopaty a dálkového ovládání 2,4 GHz fialová, COSTWAY 2místné elektrické auto s houpacím režimem a automatickou ložnou plochou, dětský sklápěč s hudbou

#ad
COSTWAY #ad - Další možnosti hudby jsou k dispozici také přes AUX USB port. 2 sedadla k dispozici jsou 2 prostorná sedadla s nosností 50 kg pro 2 děti, aby se společně podělily o radost z jízdy a uskutečnily si dvojnásobnou radost v autě.

Realistický design když děti stisknou spínač, nabíjecí plocha se automaticky vyprázdní nebo zvedne. Vynikající výkon režim houpání; extra lopata; 2bodový bezpečnostní pás; Indikátor výkonu baterie; Doba nabíjení: 8–12 hodin. Navíc dech beroucí vzhled stavebního vozidla a extra lopata dělají jízdu více zábavy.

Dodává se také s dálkovým ovládáním 2, 4 GHz pro ovládání rodiči. 2 režimy ovládání díky volantu a směrovému spínači mohou děti ovládat elektrické auto. Rychlost: 3–8 km/h. Zábavný design sklápěč nabízí mnoho funkcí při hraní: světlomet, zvuk, houkačka a zabudovaná hudba.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška25.59
Délka46.85
Hmotnost47.4
Šířka26.77
Číslo díluFC32331PQDE
ModelkaFC32331PQDE
Záruka/

10. Actionbikes Motors

#ad

Actionbikes Motors Elektrický dětský traktor s přívěsem | motor 2 x 12 V 45 W – 12 V 7 Ah baterie – 2,4 GHz dálkové ovládání – dětská elektrická traktor hračka od 3 let – elektrické auto

#ad
Actionbikes Motors #ad - Originální actionbikes motors 2 x 12 v motory 45 wattů vydrží baterie 12 V 7 Ah Až 6 km/h dětské auto elektrické dětské vozidlo. Multimédia ► usb ► aux ► tf ► klakson ► zvuk motoru při startování doba jízdy až 1, 5 hodiny pracovní vozidlo ► 3–7 let traktor.

Bezpečnost ► soft start ► nouzová brzda – automatická převodovka ► 2, 4 ghz dálkové ovládání ► 3bodový bezpečnostní pás ► Vysoký/nízkorychlostní spínač ► Držadla. Odnímatelný přívěs s lopatou a držákem ► ochrana proti krádeži rozměry přívěsu ► 50, 0 x 55, 0 x 46, 0 cm úložný prostor dětské elektrické auto. Převodovka ► vpřed ► vpřed ► vzad nehlučné pneumatiky z tvrdého plastu s gumovým opláštěním Sedadlo z umělé kůže pro 1 osobu ► 32, 0 x 28, 0 x 19, 0 cm.
ZnačkaActionbikes Motors #ad
VýrobceActionbikes Motors #ad
Výška24.41
Délka61.02
Hmotnost44.09
Šířka26.18