Top 10 Tischleuchte Kabellos Pilz – Lampy na stolech

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WILIT

#ad

Lampa Wilit T3

#ad
WILIT #ad - Naše výhody ve zkratce: stmívatelné ve 3 stupních jasu, stabilní noha lampy, barevné ve 2 režimech, nastavitelný úhel osvětlení, až 80 % energeticky úsporné a s dlouhou životností až 30 000 hodin.

Stolní lampa led pro děti: rameno lampy resp. Barevné světlo do 256 barev a 2 režimů. Hlava je nastavitelné do různých úhlů a stolní lampa je vybavena 34 vysoce kvalitními LED diodami, takže je lampa velmi příjemná pro oči a je optimálně vhodná pro děti. Lampa na noční stolek s dotykovým stmívačem je stmívatelná: pomocí dotykového stmívače můžete zcela pohodlně nastavit normální světlo pod 3 stupně svícení, resp.

Stolní lampa s proměnlivou barvou rgb: dotykem spínače barevného světla můžete měnit barevné světlo mezi dvěma režimy, svítící požadovanou barvou nebo automatickou změnou barvy. Stolní lampa pro chlapce dívky: stolní lampa s teplotou barvy 5000 – 6000 K je k dispozici v bílém a černém provedení, aby vyhovovala vkusu vašich milovaných dívek a chlapců.
ZnačkaWILIT #ad
VýrobceWILIT #ad
Výška4.45
Délka4.53
Hmotnost1.72
Šířka21.26
Číslo dílu951006
Modelka951006

2. Kare

#ad

44x50x50 cm v/š/h, ocel, tvar houby, Kare Designová stolní lampa Houhroom, Brass, stolní lampa

#ad
Kare #ad - 60 w, 50 hz není součástí dodávky. Rovky nejsou součástí dodávky. Stolní lampa mushroom je s rozměry v/š/h 44 x 50 x 50 cm často nedoceněným obrem, díky kterému ostatní stolní lampy vypadají staré; kabel má délku 165 cm. Při zapnutí lampy na noční stolek vytváří elegantní designové svítidlo příjemný světelný efekt; tvar houby zajišťuje, že světlo decentně spadne dolů. Potřebná žárovka: 1x e14, 220 v, max. Materiál: konstrukce: ocel s práškovým nástřikem. Zlatá stolní lampa má rám z oceli s práškovým nástřikem.
ZnačkaKare #ad
VýrobceKARE Design #ad
Výška17.32
Délka19.69
Hmotnost11.02
Šířka19.69
Číslo dílu60198
Modelka60198

3. chaotack

#ad

Otočný vypínač, kancelář, chaotack Elegantní žlutá E27 kovová lampa na psací stůl s husím krkem pro domácnost, stolní lampa se 7W LED žárovkou, ložnici, lampička na čtení, pracovnu

#ad
chaotack #ad - Jednoduše otočte knoflíkem. Bezstarostný doprodej: zavázali jsme se k vaší plné spokojenosti. Pokud z nějakého důvodu nejste s nákupem spokojeni, sdělte nám to prosím a kontaktujte nás. Kreslicí stůl a jiné stolní desky; krásná, která splňuje vaše základní potřeby osvětlení a vypadá elegantně jako dekorativní kus.

Vysoce kvalitní materiál: lampa má kvalitní stínidlo a podstavec z kovaného železa, ložnici, rozjasní váš obývací pokoj, můžete použít různé druhy žárovek, kancelář nebo pracovnu. Lze jej perfektně použít pro kancelářské stoly, cenově výhodná a funkční stolní lampa z kovu, čela, klavíry atd. Flexibilní a nastavitelná teplota barev pro různé požadavky, dětské a mládežnické domy, světlo je jasné a žárovka má 3 režimy osvětlení 3000 K, studentské koleje a všechny všeobecné osvětlení. UpozornĚnÍ: spínač není stmívatelný spínač, má pouze zapnutí/vypnutí. Otočte knoflíkovým spínačem doprava a pak rychle doleva, aby se přizpůsobila barva světla, světlo se vypne a okamžitě znovu zapne, od studeného světla po teplé světlo nebo neutrální světlo.

Tlačítkový spínač: spínač se nachází na držáku lampy a pohodlně a rychle se ovládá. Flexibilní a nastavitelné: rameno s husím krkem lze nastavit o 360 stupňů, psací stoly, takže můžete světlo otáčet a naklánět podle libosti a nasměrovat světlo přesně tam, kde chcete. Led žárovka je součástí dodávky stolní lampa pro domácí kancelář je vybavena 7w led žárovkou, ideální pro ložnice, 4000 k, kanceláře, 5000 k.
Značkachaotack #ad
Výrobcechaotack #ad
Výška19.88
Délka6.1
Šířka5.91

4. Chesbung

#ad

Dotykové ovládání, LED lampa na psací stůl, skládací, 5 barev a 10 stupňů jasu, Chesbung Růžová lampa na psací stůl, stmívatelná stolní lampa, s USB nabíjecí přípojkou a ochranou očí

#ad
Chesbung #ad - Vezměte prosím na vědomí: pokud se lampa na psací stůl nabíjí, můžete tak nabíjet svůj telefon nebo tablet. Vysoce kvalitní materiál led stolní lampa se skládá z abs a hliníkové slitiny, který je zároveň extrémně lehký, stabilní noha s úzkým krkem lampy zajišťuje krásný design, lampička na čtení bez olova a rtuti.

Rozsah dodávky: 1 x led lampa na psací stůl, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Takže si můžete ušetřit námahu, je pokaždé nové. Stolní lampa je ideální pro čtení a učení. Nabízí ideální světlo pro práci, čtení a relaxaci. Upozornění: tento produkt neobsahuje síťový zdroj. Ochrana očí a úspora energie neoslňuje a neoslňuje: chraňte své oči a snižte vizuální únavu. Funkce pamětidíky paměťové funkci se režim jasu a nastavená barva automaticky vrátí, jakmile se lampa opět zapne.

Noční lampu můžete otáčet až o 225 a naklonit až o 90 stupňů. Dotykové ovládání, 1 x usb kabel, učení, 5 barevných teplot a 10 stupňů jasu jednoduchým dotykem můžete přepínat mezi 5 různými barevnými režimy a 10 stupni jasu a přizpůsobit tak světlo všem vašim aktivitám. Současně snížíte spotřebu energie a tím i účty za elektřinu. Těžká, ale přesto skládací.
ZnačkaChesbung #ad
VýrobceChesbung #ad
Výška1.57
Délka3.94
Hmotnost1.3
Šířka1.18
Číslo díluSL-0131
ModelkaSL-0131

5. Lexon

#ad

Lexon Mina Mini lampa LED 6 hodin baterie ovládání studeného a horkého světla USB-C WhitE

#ad
Lexon #ad - International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, age ratings, labeling or instructions. Materiál: hliník / ABS. Mini led lampa se studeným nebo horkým světlem. Stmívač s pamětí. Lampa navržená manuell ela simonelli & Andrea Quaglio je k dostání ve 13 barvách.
ZnačkaLexon #ad
VýrobceLexon #ad
Výška2.76
Délka3.15
Hmotnost0.2
Šířka2.76
Číslo díluLH60WG
ModelkaLH60WG

6. Klighten

#ad

Teplá barva světla 3000 K, Klighten 2 ks LED stmívatelná akumulátorová stolní lampa bezdrátová, dobíjecí, hliník, stolní lampa pro vnitřní i venkovní použití, tmavě šedá, IP54 vodotěsná, s USB-C

#ad
Klighten #ad - Ip54 vodotěsnéstolní lampa je ip54 vodotěsná a lze ji použít venku. A zabudovaný světelný zdroj led bez blikání zajišťuje příjemný vizuální efekt. Těleso lampy je vyrobeno z tlakově litého hliníku pro vysokou kvalitu a dobrou texturu. Funkce paměti vám umožňuje zachovat poslední nastavení jasu.

V ložnicích, pracovnách, restauracích, barech, kancelářích, tato perfektní stolní lampa snadno zlepší váš prostor. Dotkněte se symbolu zapnutí/vypnutí na horní straně stolní lampy, abyste lampu zapnuli a vypnuli a dlouze se jí dotýkejte, aby se plynule stmívala jas 10 % – 100%. Dobíjecí stolní lampa stolní lampa má zabudovanou baterii 4400 mah a po plném nabití ji lze používat nepřetržitě 8–24 hodin v závislosti na použitém jasu. Materiál stolní lampy výška stolní lampy je 36, 8 cm.

Bezdrátový design se perfektně hodí do prostředí, 5 cm a šířka 10, 5 cm, délka je 11, ve kterém se používá. Dotyková stmívatelná stolní lampa stolní lampa má dotykový spínač. Stolní lampu lze umístit kdekoliv, kavárnách, hotelových pokojích atd. Použitelné pro mnoho příležitostítmavě šedá stolní lampa klighten má jednoduchý a stylový vzhled, obývacích pokojích, např. Nádherné osvětlení pro večeři s přáteli na pláži, kempování v přírodě, čtení na terase nebo pro relaxační chvíle.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška16.93
Délka10.43
Hmotnost4.98
Šířka6.1

7. Lexon

#ad

Aluminium, Touch und wiederaufladbar, Lexon MINA L Wiederaufladbare kabellose LED-Tischleuchte, 9 Lichtfarben mit Dimmer, bis zu 24 Stunden Akkulaufzeit

#ad
Lexon #ad - Kein Ärger mehr mit kabeln: diese tischlampe ist kabellos und tragbar und sorgt für ein elegantes Interieur. Die große variante unserer ikonischen tragbaren Mina-Lampe im majestätischen Design und Format, was sie zum idealen Objekt für das Beleuchten Ihres Innen- und Außenbereichs macht.

Es begleitet sie überall im haus und sogar draußen: Dank seines IPX4-Gehäuses ist es wasserdicht. Mina ist durch induktion oder über USB-C Kabel enthalten wieder aufladbar und kann bis zu 24 Stunden leuchten mit einer einzigen Ladung. Ausgestattet mit 9 umgebungsfarben und einem dimmer beleuchtet mina L Ihren Nachttisch, Schreibtisch oder Garten und passt sich Ihrer Stimmung an. Ndern sie die led-farbe oder -intensität, indem Sie einfach auf die Oberseite der Lampe drücken.
ZnačkaLexon #ad
VýrobceLexon #ad
Výška6.3
Délka8.66
Hmotnost0.71
Šířka5.91
Číslo díluLH65MAP
ModelkaLH65MAP
ZárukaKeine garantie.

8. FemKey

#ad

Lampička na čtení, FemKey LED lampa na psací stůl pro děti, ochrana očí, stmívatelná dotyková lampa, stolní lampa, dobíjecí USB energeticky úsporná lampa na noční stolek, kreslený styl silikagel,

#ad
FemKey #ad - 4 nastavitelné režimy osvětleníochranná lampa má dotykový senzor a stolní lampu se 2 stupni jasu a 2 režimy svícení: horní stolní a noční světlo, aniž byste si museli dělat starosti, vždy se dvěma stupni jasu. Inovativní design lampa na čtení je vytvořena s kresleným vzorem, nedá se snadno deformovat a lze jej použít k odlehčení tlaku.

Jas světla můžete ovládat a upravovat podle svých představ, že je světlo příliš tmavé nebo příliš světlé. Jednoduchým a vědeckým způsobem účinně zabraňuje únavě očí způsobené oslněním a může dobře chránit oči. Ani čtení v noci a dlouhodobé studie nepoškozují oči. Trubku lampy lze otáčet a pohodlnou výšku a úhel lze nastavit podle potřeby. Zajíc na obláčku je vyroben z měkkého silikonového materiálu, které se chtějí učit a číst, je velmi vhodný pro děti, který lze hnětit, a je to také dobrá dekomprese.

Rovnoměrné rozložení světla. Může vzbudit zájem dětí o učení, který je živý a roztomilý a je velmi oblíbený u dětí. Ve srovnání s žárovkami má tato stolní lampa nižší spotřebu energie, jasnější a delší životnost. Otočný úhel dětská stolní lampa má protiskluzovou patici a otočný design s husím krkem s flexibilním ramenem. Vědecká ochrana očí led stolní lampa pro děti používá desku s vysokou propustností světla a není vidět žádná frekvence blesku, žádné oslnění.
ZnačkaFemKey #ad
VýrobceFemKey #ad
Výška15.35
Délka5.12
Hmotnost0.86
Šířka5.12
ModelkaBS2597

9. CASSTIA

#ad

Teplá bílá, baru, CASSTIA Stolní lampa, dotyková LED baterie, bezdrátová, stmívatelná, vintage malá bezdrátová stolní lampa, stolní lampa IP54, do ložnice, obývacího pokoje,, lze nabíjet přes rameno

#ad
CASSTIA #ad - Funkce paměti stmívatelná stolní lampa stolní lampa má dotykový spínač. Pohotovostní servis: balení obsahuje: 1 x venkovní stolní lampa, 1 x usb nabíjecí kabel. Poskytněte jednoroční poprodejní záruku. Ukazatel baterie: zelená: kompletně vyměněná; červená blikající: nabíjení USB-C; červená: Nízký stav baterie.

Specifikace stolní lampyvstupní napětí: 5 v/2 a; watty: 2, snadné přenášení, 0 w; světelný tok: 180 lm; rozměry: 3, 4 cm x 30 cm x 10 cm; životnost led: 30 000 hodin; vodotěsnost ip54, barevná teplota 2700 K. Bezdrátový a přenosný, abyste lampu zapnuli a vypnuli a dlouze se jí dotknete, kaváren, barů, obývacích pokojů, do ložnic, hotelových restaurací a kempování v přírodě a další. Dobře provedeno + ip54 venkovní a vnitřní použití : bezdrátová stolní lampa je vyrobena z robustního kovového materiálu, se silnou a těžkou texturou, má protiskluzovou patici, aniž byste se obávali, že se překlopí. Zabudovaný led světelný zdroj nabízí měkké, světlo šetrné k očím, nabíječka není součástí dodávky.

Exkluzivní balení, s podrobným návodem český jazyk nelze zaručit a nabíjecím kabelem USB-C. If you have any questions about our products, please login to your account, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, check the order ID and click "Contact Seller" to contact us.5 % – 100 % jas funkce paměti vybavená naposledy nastavenou intenzitou světla. Usb-c kabel je součástí balení, lze ji používat 12 ~ 40 hodin, stabilní, žádný stroboskop, doba nabíjení 3 – 5 hodin, pokud je plně nabitá v závislosti na jasu je zachována.
ZnačkaCASSTIA #ad
VýrobceCASSTIA #ad
Výška11.81
Délka3.94
Šířka7.87
Číslo dílubl-1
Modelkabl-1

10. MQLOON

#ad

MQLOON Bezdrátová stolní lampa sada 2 ks, pro použití venku a v uzavřených prostorách, kov, tmavě zelená, vhodná pro restaurace, LED stolní lampa akumulátor

#ad
MQLOON #ad - Je pohodlné připojit k usb nabíjecí přípojce, včetně notebooků, která po delším používání nemění barvu. Baterie napájená velkou kapacitou bezdrátové stolní lampy, rychlé nabíjení, nízká spotřeba proudu, lze plně nabít za 3 hodiny. Délka usb síťového kabelu činí 1, zásuvek nebo výkonových panelů.

Plné nabití lze používat po dobu 8 – 15 hodin, vestavěná 5000mah baterie, ochrana životního prostředí, stolní lampy na baterie jsou první volbou pro nouzový proud v případě náhlého výpadku proudu. Univerzální USB nabíjení. Kromě toho umožňuje lidem překvapení, protiskluzový design podstavce, tělo z hliníkové slitiny, velmi vhodné jako dárek pro příbuzné a přátele. Skvělý dárek led stolní lampa, 360stupňové osvětlení, kulatý design, odolné proti poškrábání a s dlouhou životností, vhodné do ložnice/noci/obývacího pokoje/restaurace/baru/pracovny.

Dobíjecí bezdrátová kovová lampa na psací stůl nabíjecí led stolní lampa se skládá z vysoce pevné kovové hliníkové slitiny, počítačů, mobilních síťových zdrojů, 5 metru. Stmívatelný výkon baterie stolní lampa je dotykem stmívatelná, což odráží perfektní kombinaci moderní technologie a elegantního šarmu. Snadné nošení přenosná stolní lampa bez kabelu, kempingové piknikové restaurace, obzvláště vhodná pro svatby v přírodě, zahradní večeře, bary a jiné aktivity.
ZnačkaMQLOON #ad
VýrobceMQLOON #ad
Výška10.24
Délka3.15
Hmotnost2.09
Šířka3.15
Číslo díluS801-B-2P
ModelkaS801-B