Top 10 Toys For 2 Year Old Boys – Kostky a vkládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HELLOWOOD

#ad

24 ks geometrických stavebnic, chlapci a dívky, tvarovací puzzle, třídící a stohovací dřevěná hračka zasouvací puzzle pro 12 měsíců miminka, HELLOWOOD Montessori hračka od 1 2 3 roky

#ad
HELLOWOOD #ad - Bezolovnatá vodová barva, aby děti mohly s touto pedagogickou zábavnou hračkou opustit. Větší a bezpečnější tato vylepšená třídicí a stohovací hračka, která byla vyvinuta s většími geometrickými tvarovými bloky, je mnohem bezpečnější než ty nejběžnější menší. Hraní a učení tato předškolní výuková hračka byla vyvinuta pro podporu rané matematiky a konceptů slov, rozpoznávání barev a tvarů, představivosti a kreativity, koordinace rukou a očí a jemné motoriky příjemným, zábavným a interaktivním způsobem.

Nespočet herních možností 24 kusů tvarovaných bloků přichází v 6 barevných schématech, učit se slova atd. Barvy, inspirují nespočet praktických a nápaditých způsobů hraní. Hračka ve velikosti pro malé děti je pro děti snadno uchopitelná a chrání děti před nebezpečím mačkání. Rozvojová hračka pro miminka se předává a stane se nejoblíbenější výukovou hračkou pro děti.

Třídit podle tvaru, vytvářet různé budovy nebo vzory, malé děti mohou prozkoumávat ještě více her a hrát si s touto sadou dřevěných hraček Montessori. Nejlepší výběr dárků tato kvalitní dřevěná hračka montessori, je poučná, bezpečná a schválená rodiči, veselá, která je k dostání ve světlých barvách, dobrém zpracování a roztomilém balení, vykouzlí velký úsměv na roztomilých malých tvářích. Dlouhá životnost a přátelská k dětem hellowood stohovací a třídicí hračka s celopryžovou základnou a robustními kolíky je koncipována tak, hladké lesklé hrany, bez starostí, aby vydržela roky.
ZnačkaHELLOWOOD #ad
VýrobceShenZhen MaxLink Century Technology Co.,Ltd. #ad
Výška2.36
Délka9.84
Šířka5.91
Číslo díluWT20
ModelkaWT20

2. MOONTOY

#ad

MOONTOY Montessori Eier Spielzeug ab 1 Jahr 12PCS Passende Eier Zuordnungsspiel ab 2 Jahre Pädagogisches Spielzeug Weihnachten Osterei für Baby

#ad
MOONTOY #ad - Perfektes montessori spielzeug ab 3 jahre. Kinder können sie alle auseinander nehmen und zuordnen, Formen benennen und Farben sagen, so dass das Lernen von Farben und Formen Spaß macht! Ideales lernspielzeug ab 1 jahr. Perfekte geschenkidee fÜr kinder: ein lustiges ei montessori spielzeug, 2, dem zählen und feinmotorik helfen.

Lustige kleinkind sortierung spiele: moontoy formanpassung spiel ei ist ein spaß realistische baby spielzeug eier. Spielzeug fÜr die frÜhbildung: moontoy interaktive eier ist eine perfekte weg, um engagieren wenig köpfen und lehren sie farbe, formen, zahlen und passenden fähigkeiten und helfen sie verbessern hand-auge koordination sowie feinmotorik. Bietet das design mit runden kanten maximale sicherheit für ihre kinder. Für jungen und mädchen im alter von 1, mit dem kinder jeden tag mehrmals spielen.

Es macht keine geräusche oder hat elektronische teile, und kann kleinkindern/kindern bei der farberkennung, 3 und mehr Jahren. Sicheres material: moontoy baby montessori spielzeug eier alle teile sind aus hochwertigem, kindersicherem material gefertigt, glatt und unzerbrechlich. Ermutigt zum unabhängigen Spielen. Kinder können die Eier mit Aufklebern versehen, sie wieder zusammenzubringen. Enthält 12 verschiedene Grundformen und 6 verschiedene Farben mit 4 süßen Aufklebern.
ZnačkaMOONTOY #ad
VýrobceMOONTOY #ad
Výška2
Délka1.5
Šířka1.5
Číslo dílu80338
Modelka80338-2

3. Mamaeco

#ad

15 LED světelnými spínači, Montessori Busy Board Activity Board od 1 roku Montessori dřevěná hračka s 8 spínači, dárek pro chlapce a dívky od 1 2 do 3 let, senzorická výuková hračka pro malé děti

#ad
Mamaeco #ad - Přenosný a snadno ovladatelný kompaktní design této rušné tabule je perfektní pro zábavu doma nebo na cestách. Pracovní prkno pro malé děti zajišťuje bezpečné a nezávislé používání a nemá žádné ostré hrany nebo malé díly, které by mohly snadno spadnout. Na rozdíl od alternativ z překližky nebo dřevotřískové desky je koncipován tak, aby vydržel nadšené hraní po mnoho let.

Prémiová konstrukce z masivního dřeva pracovní deska mamaeco pro malé děti je vyrobena z kvalitního masivního dřeva a zaručuje trvanlivost a přirozený pocit. Je to vynikající možnost podpořit včasný kognitivní vývoj a kreativitu a současně šťastně zaměstnávat děti. Je to pozorný dárek, který spojuje zábavu a učení v jednom rozkošném balíčku. Multifunkční centrum s řadou spínačů, řešení problémů a kreativitu dětí. Vylepšené hračky montessori v roce 2024omotejte zvědavého ducha svého malého dítěte herním prknem inspirovaným montessori, které nabízí celou řadu hmatových aktivit a podporuje tak kognitivní vývoj při hraní.

Je lehký a snadno se přenáší, takže můžete své dítě zaměstnat na cestách nebo na výletech. Perfektní dárek pro děti předškolního věku ať už pro vaše dítě, vnouče nebo jako pozorný dárek, toto rušné prkénko nabízí hodiny zábavy při učení. Mamaeco montessori busy board je koncipován pro malé děti a má 8 spínačů a 15 LED světel, a každý spínač odpovídá jiné barvě nebo jinému stylu LED osvětlení.
ZnačkaMamaeco #ad
VýrobceMamaeco #ad
Výška3.94
Délka7.87
Šířka1.97
Číslo díluMamaeco03
ModelkaMamaeco03

4. Battat Education

#ad

Battat Education 62243452343 prasátko hračka k číslu učení s 10 mincemi a cvičební sešit v angličtině – vzdělávací hra pro děti od 18 měsíců, L, barevná

#ad
Battat Education #ad - Hračka podporující vývoj: když děti hodí hrací mince do příjemného prasátka, zlepší svou jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí. Toto prasátko se doporučuje pro děti od 18 měsíců. S tímto prasátkem a mincemi máte spoustu zábavy při učení. Včetně učebního sešitu v angličtině: s herními nápady a ilustrovaným příběhem. Nápad na poučný dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a dalším. Tato výuková hračka obsahuje 10 očíslovaných mincí v zářivých barvách – ideální pro procvičování počítání a barev.
ZnačkaBattat Education #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška6.02
Délka6.89
Šířka3.23
Číslo díluBE3707Z
ModelkaBE3707Z
ZárukaZákonná záruka.

5. Merle Toys

#ad

Třídící hra ze dřeva, dřevěná hračka, motorická hračka, dětská hračka, Montessori hračka, naučná hračka, 2 let, Merle Toys® První geometrická nástrčná hra od 18 měsíců

#ad
Merle Toys #ad - Na podstavci nakreslené linie zajišťují, že děti nebudou nadměrně ani nedostatečně zatěžovány. Vyvinuto pedagogy/uvnitř a perfektně přizpůsobeno potřebám malých dětí. Testovaná bezpečnost: všechny naše výrobky odpovídají bezpečnostní normě din en 71.

Vysoce kvalitní materiál: naše dětská stohovatelná hra je vyrobena z kvalitního bukového dřeva s viditelným dřevěným žilkováním. Podporuje dětský rozvoj: u naší napínavé stohovací hračky s 16 zásuvnými díly je podpora motoriky, logického myšlení a koncentrace v centru pozornosti. Od prvního návrhu až po testování v nezávislé německé laboratoři TÜV SÜD je bezpečnost u nás vždy na prvním místě.

Pedagogicky hodnotná stohovací hra se skládá z 16 zásuvných dílů, které dítě může třídit podle tvarů a barev. Barvy na vodní bázi a zaoblené hrany této hračky pro malé děti zajišťují bezpečnou hru. Perfektní dárek pro malé děti, dárek k narozeninám, nápad na dárek pro dívky a chlapce, smysluplný dárek pro hosty k narozeninám, dárek pro děti, třídicí prkénko jako vynikající vánoční dárek pro malé děti.
ZnačkaMerle Toys #ad
VýrobceMerle Toys GmbH #ad
Výška2.48
Délka12.4
Hmotnost1.96
Šířka3.15
Číslo dílu9120115810071
Modelka9120115810071
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. JHkim

#ad

Růžová, JHkim Montessori Busy Board

#ad
JHkim #ad - Betrachten sie das lernspielzeug für ihren nächsten Geburtstag, die mit einzigartigen Mustern, um hands-on und Bildschirm-freie Spiel und Lernen zu starten. Dieses spielbrett für kleinkinder ist mit Spielen unterschiedlicher Schwierigkeitsgrade ausgestattet, Knöpfen, um das Interesse Ihres Kindes zu wecken. Im vergleich zu anderen tafeln basiert unsere auf dem ursprünglichen abschnitt zum Erlernen grundlegender Lebenskompetenzen und fügt das Angelspiel, lustige Spiegel, den Abschnitt zur Erkennung von Farben und Formen sowie den Abschnitt zum Erlernen des Alphabets, taktile Übungen und Lernspiele mit Uhren und Kalender hinzu.

Neu gestaltetes busy board: verbessertes design mit mehr abschnitten und mehr spaß. 8 seiten, reißverschlüssen, zahlen, ohne zu schwierig zu sein, uhren, gürteln, tierrätseln, klettbuchstaben, die ihr kind stundenlang beschäftigen werden. Denn die bereitstellung eines sicheren und langlebigen Spielzeugs für Ihr Baby ist immer unsere oberste Priorität!!! Es ist eine tolle möglichkeit, sogar ihre kinder können es den ganzen Weg über tragen! Das 8-seitige Beschäftigungsbuch bietet so viele Möglichkeiten, Ihr Kind während einer langen Autofahrt oder eines Fluges zu beschäftigen! .

Mit schnallen, angelspiel, formen, schnürsenkeln, kalendern, die eine Herausforderung darstellen, unendlicher Spaß: Unser innovatives Spielbrett für Kleinkinder hat 8 Seiten zum Spielen und bietet eine Vielzahl von Aktivitäten, lustigem Spiegel und vielem mehr. Stabiles & sicheres spielzeug: da es sich um ein kinderspielzeug handelt, zertifiziert durch CPC, CPSIA, legen wir großen wert auf die qualität dieses Produkts - ein sicheres pädagogisches Spielbrett für Kleinkinder! Es ist aus weichem und strapazierfähigem Filz gefertigt, ASTM, etc. Sie können das spielbrett einfach in die Wickeltasche oder den Rucksack stecken, dass die Kinder sich darauf konzentrieren und es sehr unterhaltsam finden werden.
ZnačkaJHkim #ad
VýrobceJHkim #ad
Číslo díluMLB4-2
ModelkaMLB-PK1

7. Merle Toys

#ad

Dětská hračka, motorická hračka ze dřeva, dřevěná hračka s 12 dřevěnými figurkami a hrací deska, Merle Toys® Nitková hra na farmě: Montessori hračka pro děti od 2 let

#ad
Merle Toys #ad - Vysoce kvalitní materiál: naše vzdělávací hračka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva dřevěné figurky a pevné lepenky hrací deska. Kromě toho podporuje rozpoznávání tvarů a podporuje fantazii, kreativitu a koncentraci batolete.

Tato pedagogická hračka se skládá z 12 rozkošných dřevěných figurek k navlékání a živého herního prkénka, což podporuje volné hraní dítěte. Praktická úložná taška ze 100% bavlny pomáhá uchovávat všechny hrací figurky na jednom místě. Podporuje rozvoj dětí: v naší zábavné hře od 2 let se zaměřuje podpora jemné motoriky. Od prvního návrhu až po testování v nezávislé německé laboratoři TÜV SÜD je bezpečnost u nás vždy na prvním místě.

Perfektní dárek pro dívky a chlapce k narozeninám, jako ideální dárek pro hosty k dětským narozeninám nebo jako vynikající vánoční dárek pro děti. Testovaná bezpečnost: všechny naše výrobky odpovídají bezpečnostní normě din en 71. Vyvinuto pedagogy/uvnitř a perfektně přizpůsobeno potřebám dítěte.
ZnačkaMerle Toys #ad
VýrobceMerle Toys GmbH #ad
Výška2.28
Délka8.15
Hmotnost1.63
Šířka7.95

8. KmmiFF

#ad

Formsortierer Montessori-Spielzeug für 1 Jahr, KmmiFF Holzspielzeug 1 Jahr alt, Ostergeschenke für Kleinkinder, Lernspielzeug, sensorisches Spielzeug für Autismus

#ad
KmmiFF #ad - Definitiv tolles Montessori-Spielzeug für Kinder ab 1 Jahr. Darüber hinaus können Kinder mit diesen Holzstücken wie Dominosteine spielen. Montessori spielzeug für kleinkinderdieses sortieren und stapeln holzpuzzle enthält 20 blöcke und eine rechteckige Basis mit Blöcken, die 4 Farben und 5 geometrische Formen enthalten.

Es ist lustig und lehrreich, hervorragende Verarbeitung, Thanksgiving und Weihnachten. Lernspielzeug: unsere früherziehungsspielzeuge wurden entwickelt, um Kindern dabei zu helfen, Phantasie, Hand-Augen-Koordination und Feinmotorik zu entwickeln. Babys können frühe differenzierungsfähigkeiten in Form, wenn sie versuchen, Farbe und Größe aufbauen, die Blöcke zu kombinieren oder verschiedene Kombinationen zu erstellen. Kinderfreundliches design: dieses holzsortierspielzeug ist aus natürlichem, ungiftigem Holz und lebensmittelechter Wasserfarbe, kindersicher. Kreatives lustiges geschenk für kleinkinder: kmmiff holzspielzeug in hellen Farben, definitiv ein Überraschungsgeschenk für den Geburtstag Ihres Kindes, Ostern, exquisite Verpackung und mehrere Möglichkeiten zum Spielen.

Sortieren und stapeln - kinder können nach form, farbe oder anzahl der löcher in den heringen sortieren, farbe und Sortierung und Zählfähigkeiten aufzubauen. Die oberfläche ist glatt und gratfrei und schadet der zarten Haut Ihres Babys nicht. Stapeln und kombinieren sie verschiedene holzstücke, um Modelle wie Windmühlen, um frühzeitig Formenerkennung, Boote und Raketen zu kreieren, um die Fingermuskulatur des Babys zu trainieren.
ZnačkaKmmiFF #ad
VýrobceKmmiFF #ad
Hmotnost0.97

9. KMTJT

#ad

KMTJT Hračka Montessori | třídění barev a stohování Vhodné třídění hraček pro malé děti od 1 do 3 let | naučná hračka jako dárek pro 2leté chlapce a dívky

#ad
KMTJT #ad - Senzorická hračka ve věku 1–2 let je perfektním a krásným vánočním dárkem, narozeninovým a vánočním dárkem pro děti předškolního věku. Perfektní dárek pro malé děti pokud hledáte skvělý dárek pro 1letou dívku ve věku 1 2 3 nebo 4 chlapce, bude se vám líbit naše barevně sladěná krabička.

Dřevo je hladké. Tvar a povrchová úprava jsou vynikající, dřevo je vysoké kvality a barvy jsou plynulé a živé. 18měsíční dítě miluje třídění a stohování s pomocí maminky. Pedagogická hračka pro malé děti ve věku 2–4 let tato hračka se velmi doporučuje pro výuku třídění barev a jemné motoriky. Vše je řádně zabaleno, aby pomohlo při učení a zábavě. Baby safe come first tento produkt je velmi dobře zpracován.

Vnější hrany jsou hladce broušené. Obsahuje 50 stavebních kostek z masivního dřeva v 5 zářivých barvách a 5 běžných tvarů a 14 listů odpovědi pro pokročilý režim pro procvičování logického myšlení. Karty mají také velmi dobrou kvalitu! Autistické děti tuto hračku milují a mohou na sebe dlouho přitáhnout pozornost. Dejte svému dítěti fascinující volbu pro zábavu bez obrazovky. Velmi dlouhá životnost, silná a těžká.
ZnačkaKMTJT #ad
VýrobceKMTJT #ad
Hmotnost1.74

10. LEADSTAR

#ad

Motorická hračka, hračka, počítání koala, rozpoznávání barev, dívky, hračka, chlapce, LEADSTAR Montessori hračka od 3 4 5 let, matematika, vzdělávací hračka dárek s třídicími pohárky pro děti, učení

#ad
LEADSTAR #ad - Dinosaurus a miska mají šest barev, oranžová, triceratops, modrá, zelená, Pterosauria, žlutá, červená, Tyrannosaurus Rex, 2 klipy, Ankylosaurus. Perfektní hračka pro Montessori a STEM programy. Perfektní dárek děti milují počítání, halloweenu, přiřazování a hraní. Ideální hračka montessori pro 3-6leté chlapce a dívky k narozeninám, Díkůvzdání, Novému roku, třídění, Vánocům, Velikonocům a svátkům.

Tato smyslová sada hraček pro učení čísel je perfektním dárkem pro soustředění a pobavení malých dětí. Hračka pro počítání dinosaurů dinosaurus k počítání v barvách duhy – montessori hračka pro třídění a počítání obsahuje 48 dinosaurů, stegosaurus, brachiosaurus, 6 misk, fialová. Hračka montessori se dodává v průhledném kbelíku pro snadné skladování a přenášení. Upozornění: malé děti do 3 let by měly tuto hračku používat pod přísným dohledem dospělé osoby. Montessori výuková hračka hračka pro učení barev koala může pomoci simulovat rozvoj jemné motoriky, že se pinzetou počítá, kreativity a představivosti dětí tím, koordinaci rukou a očí, myšlení, rozpoznávání barev, třídí a umístí různé barevné koaly do barevných misek.

Hračka pro učení matematiky tyto montessori hračky pomáhají zlepšovat matematické schopnosti dětí, seskupování, modely a porovnávání a také rozvíjet matematické pojmy jako sčítání, zvládnout rané matematické dovednosti jako počítání, odčítání, násobení a dělení. Bezpečný materiál naše třídicí hra pro malé děti je vyrobena z odolného plastu se zaoblenými hladkými hranami, bez zápachu a bez bpa, netoxický, aby byla zajištěna bezpečnost a zdraví dětí. A třídicí hračka má šest dinosaurů, 2 kostky a 1 plastový úložný pohár.
ZnačkaLEADSTAR #ad
VýrobceLEADSTAR #ad
Výška6.69
Délka4.13
Šířka4.13
Číslo dílu2023-LING-Counting Koala
ModelkaLING-Counting Koala
Záruka1 rok