Top 10 WOLTU WC Sitz – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOLTU

#ad

S dekorem, WC sedátko #2 Premium s automatickým sklápěním od Woltu, dřevěné jádro MDF, závěsy Softclose, antibakteriální

#ad
WOLTU #ad - Antibakteriální ochrana, bez rizika hluku v důsledku tření. Sedátko se systémem Softclose, stabilní kloub. Vhodné pouze pro všechna běžně prodávaná stojací WC, nevhodné pro závěsná WC. Z vysoce kvalitního dřevěného jádra. Snadné čištění a příjemný komfort sezení.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost7.17
Šířka14.88
Číslo díluWS2635
ModelkaWS2635

2. WOLTU

#ad

Antibakteriální vrstva, WC sedátko s automatickým sklápěním, Softclose, duroplast, WOLTU Víko na toaletu, WC sedátko hranaté bílé WS2615, Fast Fix/rychlé upevnění

#ad
WOLTU #ad - Pro toto wc sedátko existují dvě možnosti montáže: možnost shora a jednou zespodu. Protiskluzový nárazník: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové nárazníky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá.

Funkce rychlého uvolňování: pomocí tlačítka můžete wc sedátko rychle sejmout a důkladně vyčistit wc mísu a wc sedátko. Panty, které spojují víko a toaletu, robustní a mají dlouhou životnost. Vysoce kvalitní materiály: wc sedátko je vyrobeno z duroplastu. Je hladký, jsou vyrobeny z nerezové oceli, antibakteriální a snadno se čistí. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny.

Zároveň dodáváme veškeré potřebné díly příslušenství a montážní nástroje a podrobný návod, aby se montáž co nejvíce usnadnila. Antibakteriální ochrana: bez rizika hluku při tření, snadná montáž, ověřená bezpečnost pro nosnost 150 kg.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška2.95
Délka19.69
Hmotnost4.41
Šířka16.3
Číslo díluWS2615
ModelkaWS2615

3. WOLTU

#ad

WOLTU WC sedátko s automatickým sklápěním, antibakteriální oválné, béžová skořepina, stabilní víko na záchod, vysoká kvalita, víko toalety z duroplastu, motiv toaletního sedátka

#ad
WOLTU #ad - Duroplastické wc víko: wc sedátko je vyrobeno z duroplastu. Zesílený materiál navíc zajišťuje vysokou nosnost až 175 kg. Protiskluzové tlumicí záchodové brýle: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové podložky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá.

Kromě toho má sedadlo díky potisku krásný a módní vzhled a je dobrou dekorací pro vaši koupel. Nejprve změřte svou toaletu, 5 x 37, abyste se ujistili, 1 x 29, že WC sedátko WOLTU sedí na vaši toaletu. Snadná montáž, antibakteriální ochrana wc sedátka: wc prkénka se montuje zespodu. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny.

Vhodné pro standardní wc mísu ve tvaru o: wc víko měří 45, 1 cm Š x d a vnitřní kruh je 23, 0 cm Š x d. K tomu vám dodáme potřebné příslušenství a ilustrovaný návod, který vám může usnadnit montáž. Povrch připomíná keramické glazury, antibakteriální a snadno se čistí. Panty, je hladký, jsou vyrobeny z nerezové oceli, které spojují víko a toaletu, robustní a mají dlouhou životnost. Víko toalety se velmi snadno čistí.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0.99
Délka1.79
Hmotnost4.45
Šířka1.46
Číslo díluWOLTU
ModelkaWS2839

4. WOLTU

#ad

Víko na záchod, Fast Fix WC sedátko, bílé, WC prkénko, antibakteriální WC sedátko, WOLTU WC prkénko, WC sedátko s automatickým sklápěním

#ad
WOLTU #ad - Pro toto wc sedátko existují dvě možnosti montáže: možnost shora a jednou zespodu. Antibakteriální ochrana záchodových brýlí: bez rizika hluku při tření, dbejte na to před nákupem. Protiskluzové tlumicí wc víko: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové podložky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nehýbe.

Zároveň dodáváme veškeré potřebné díly příslušenství a montážní nástroje a podrobný návod, aby se montáž co nejvíce usnadnila. Wc prkénko s automatickým sklápěním, je hladké, jsou vyrobeny z nerezové oceli, které spojují víko a toaletu, antibakteriální a snadno se čistí. Vysoce kvalitní materiály: wc sedátko je vyrobeno z plastu. Panty, robustní a mají dlouhou životnost.

Zesílený materiál navíc zajišťuje vysokou nosnost až 175 kg. Rychlé uvolnění víčka: stisknutím tlačítka můžete wc sedátko rychle sejmout, abyste důkladně vyčistili wc mísu a wc sedátko. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny. Před nákupem změřte velikost toalety.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.34
Hmotnost3.97
Šířka14.69
Číslo dílu2423
ModelkaWS2423

5. WOLTU

#ad

černý kámen, záchodové prkénko z duroplastu, víko na záchod s funkcí Quick Release a antibakteriální, motiv toaletního sedátka, prémiové víko na toaletu, WOLTU WC sedátko s automatickým sklápěním

#ad
WOLTU #ad - Kromě toho má sedadlo díky potisku krásný a módní vzhled a je dobrou dekorací pro vaši koupelnu. Protiskluzový nárazník: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové nárazníky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá.

Zároveň dodáváme veškeré potřebné díly příslušenství a montážní nástroje a podrobný návod, aby se montáž co nejvíce usnadnila. Zesílený materiál navíc zajišťuje vysokou nosnost až 150 kg. Vysoce kvalitní materiály: wc sedátko je vyrobeno z duroplastu. Funkce rychlého uvolňování: pomocí tlačítka můžete wc sedátko rychle sejmout a důkladně vyčistit wc mísu a wc sedátko. Vhodné pro standardní wc mísu ve tvaru o: wc víko měří 37, 1 x 45, aby vzdálenost otvorů byla mezi 10 – 18, 1 x 29 cm Š x d. Panty, je hladký, robustní a mají dlouhou životnost. Pro toto wc sedátko existují dvě možnosti montáže: možnost shora a jednou zespodu.

Pro wc v designu o je sedadlo WOLTU tou správnou volbou. Před nákupem dbejte na to, 8 cm Š x D a vnitřní kruh je 23, 5 cm. Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny. Povrch připomíná keramické glazury, které spojují víko a toaletu, jsou vyrobeny z nerezové oceli, antibakteriální a snadno se čistí.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.65
Hmotnost6.17
Šířka14.61
Číslo díluwS2499

6. WOLTU

#ad

Rychlá montáž shora nebo zdola, záchodové víko s povolením jedním tlačítkem, WC sedátko s automatickým sklápěním pro rodinu, WS2931, WOLTU Víko na WC s dětskou sedačkou, antibakteriální záchodová drážka ve tvaru D

#ad
WOLTU #ad - Antibakteriální a dlouhá životnost: wc víko s dětskou sedačkou z plastu je antibakteriální, má dlouhou životnost a unese až 175 kg, aniž byste se museli obávat prasklin nebo škrábanců. Po montáži je stabilní a robustní. Wc víko ve tvaru d: bílé záchodové prkénko s nastavitelnými závěsy se hodí na většinu toaletních sedátek ve tvaru d.

Wc sedátko 2v1: rodinné wc sedátko nabízí 1 toaletní sedátko pro dospělé a 1 pro děti, což vašemu dítěti pomůže při nácviku používání toalety. Je zdravý a bezpečný pro rodiny s dětmi. Povolení jedním tlačítkem a rychlá montáž: díky tlačítku pro rychlé odemknutí můžete wc sedátko pro čištění sejmout pouhým jedním stisknutím tlačítka. Dětská sedačka se dá magneticky připevnit na víko toalety a v případě potřeby je odnímatelná.

2 způsoby instalace: shora nebo zespodu. Změřte si prosím před nákupem velikost toalety, velikost víka: 454 x 361 mm š x h; kruh sezení pro dospělé: 290 x 217 mm Š x H; vnitřní obvod dětské sedačky: 230 x 158 mm š x h. Jemné a tiché zavírání: wc víko s automatickým sklápěním lze pouhým jedním dotykem pomalu a tiše spouštět, což je bezpečné a neruší rodinný spánek.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0.01
Délka17.87
Hmotnost4.85
Šířka14.21

7. WOLTU

#ad

Záchodové sedátko Softclose antibakteriální záchodová drážka s funkcí Quick Release Duroplast Oválný jednoduchá montáž, WOLTU Víko na toaletu s automatickým sklápěním

#ad
WOLTU #ad - Pro wc v designu O je sedadlo Woltu správnou volbou. Kromě toho má sedadlo díky svému potisku krásný a módní vzhled a je dobrou dekorací pro vaši koupelnu. Wc sedátko s automatickým sklápěním: víko toalety s brýlemi je vybaveno technologií soft-close český jazyk nelze zaručit.

Závěsy spojující víko a wc jsou vyrobeny z nerezové oceli, robustní a mají dlouhou životnost. Funkce quick release wc sedátko: pomocí tlačítka můžete toaletní sedátko rychle sejmout, abyste důkladně vyčistili wc mísu a wc sedátko. Pro toto wc sedátko existují dvě možnosti montáže: jednou možnost shora a jednou zespodu. Navíc zesílený materiál zajišťuje vysokou nosnost až 150 kg. Protiskluzový nárazník: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové tlumiče, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá.

Před nákupem dbejte na to, 5 cm. Vhodné pro standardní wc mísu ve tvaru o: wc víko měří 36, 5 cm Š x d a vnitřní kruh je 23 x 29, aby vzdálenost otvorů byla mezi 13–17, 5 x 44, 2 cm Š x D. Současně dodáváme veškeré potřebné díly příslušenství a montážní nástroje a podrobné pokyny, které usnadní montáž co nejvíce. Vysoce kvalitní materiály: wc sedátko je vyrobeno z duroplastu. Povrch připomíná keramické glazury, je hladký, antibakteriální a snadno se čistí.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0.01
Délka17.91
Hmotnost6.17
Šířka14.57

8. WOLTU

#ad

Sedátko na WC Woltu #62, závěs s pomalým dovíráním, umělá hmota, antibakteriální povrch, automatické sklápění, rychlé upevnění

#ad
WOLTU #ad - S technologií automatického sklápění s jemným dovíráním. Vysoká stabilita a dlouhá životnost. Z kvalitní umělé hmoty, upevnění z nerezové oceli Fix-Clip. Antibakteriální ochrana, bez rizika hluku vznikajícího třením. Vhodné pro všechny standardní WC mísy.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška1.57
Délka18.31
Hmotnost3.53
Šířka14.21
Číslo díluWS2543
ModelkaWS2543

9. WOLTU

#ad

Rychlé uvolnění, WC sedátko s automatickým sklápěním, víko Softclose, WC prkénko, snadná montáž, antibakteriální, duroplast, 2 možnosti montáže, WOLTU Prémiové WC prkénko matně černé

#ad
WOLTU #ad - Trvanlivé víko toalety: wc sedátko vyrobené z vysoce kvalitního uf je stabilní, s dlouhou životností a vydrží až 175 kg. Pro toaletní sedátko: víko ve tvaru o má rozměry 44, 1 cm. Snadná montáž wc sedátka: dodávané příslušenství pro horní a spodní a 360° nastavitelné panty umožňují jednoduchou montáž víka dle pokynů.

Rychlé a snadné čištění záchodové brýle: jednoduše stiskněte tlačítko uprostřed wc sedátka a vytáhněte nahoru, víko WC a WC brýle lze rychle uvolnit pro snadné a důkladné čištění nebo výměnu. Je funkční a hodí se na většinu závěsných závěsů ve tvaru o, 5 x 37, 7 x 5, změřte prosím před nákupem velikost vaší toalety.

Víko toalety s automatickým sklápěním: wc sedátko s funkcí softclose lze zavřít bez hluku a umožní vám a vaší rodině klidný spánek. Ergonomické víko umožňuje lidem sedět do 100 kg a užívat si tak uvolnění a klid. Nárazník pod víkem a sedákem pro větší stabilitu. Zabraňuje také poškození způsobenému tvrdými nárazy a prodlužuje životnost sedadla.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0.99
Délka14.61
Hmotnost6.22
Šířka17.91

10. WOLTU

#ad

Antibakteriální, oválné, stabilní víko na toaletu, delfín, WOLTU WC sedátko s automatickým sklápěním, víko toalety z duroplastu, prémiové toaletní brýle, motiv toaletního sedátka

#ad
WOLTU #ad - K tomu vám dodáme potřebné příslušenství a ilustrovaný návod, který vám může usnadnit montáž. Duroplastické wc víko: wc sedátko je vyrobeno z duroplastu. Nejprve změřte svou toaletu, 5 x 37, 1 cm Š x d a vnitřní kruh je 23, abyste se ujistili, že WC sedátko WOLTU sedí na vaši toaletu.

Wc sedátko s automatickým sklápěním: wc sedátko s brýlemi je vybaveno technologií soft-close Pomocí integrovaného mechanismu Soft-Close je možné víko tiše a jemně zavřít, takže při použití v noci neruší spánek vaší rodiny. Kromě toho má sedadlo díky potisku krásný a módní vzhled a je dobrou dekorací pro vaši koupel. Povrch připomíná keramické glazury, je hladký, jsou vyrobeny z nerezové oceli, antibakteriální a snadno se čistí. Panty, které spojují víko a toaletu, robustní a mají dlouhou životnost.

Protiskluzové tlumicí záchodové brýle: pod toaletním sedátkem se nachází čtyři protiskluzové podložky, které rovnoměrně rozdělují tlak a současně zajišťují, že se víko toalety při používání nekývá. Zesílený materiál navíc zajišťuje vysokou nosnost až 175 kg. Víko toalety se velmi snadno čistí. Snadná montáž, antibakteriální ochrana wc sedátka: wc prkénka se montuje zespodu. Vhodné pro standardní wc mísu ve tvaru o: wc víko měří 45, 1 x 29, 0 cm Š x d.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška2.56
Délka18.9
Hmotnost6.17
Šířka15.35
Číslo díluWOLTU