Top 10 Hama Wlan Steckdosenleiste – Chytré zásuvky na dálkové ovládání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Shelly

#ad

Shelly Plus 1PM | WiFi & Bluetooth chytrý spínač relé s měřením výkonu | domácí automatizace | kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Home | není nutný rozbočovač | bezdrátové ovládání

#ad
Shelly #ad - Automatizace a řízení elektrických přístrojů – s shelly plus 1pm můžete automatizovat a ovládat každý elektrický spotřebič ve vašem domě na dálku. Nastavte shelly plus 1pm tak, aby hlásil otevření dveří verandy a aktivoval Shelly Plus 1PM tak, aby aktivoval uživatelsky definované scény na základě času, aby topení vířivky zapnulo až po 20 hodin.

Shelly plus 1 pm je inteligentní reléový spínač s 1 kanálem provozovaný přes wifi a bluetooth, až 16 a s měřením výkonu, který lze použít také jako WiFi opakovač. Zařízení můžete zcela jednoduše nakonfigurovat a spravovat jejich nastavení jednotlivě, nebo můžete vytvářet personalizované scény kombinací zařízení Shell a spouštět určité akce ve vaší domácí automatizaci. Shelly plus 1pm může ovládat zařízení s velkým zatížením, což je perfektní pro monitorování a ovládání kuchyňských přístrojů a domácích systémů. Shelly zÁkaznickÝ service – shelly je jednou z nejrychleji rostoucích značek smart home na světě se zařízeními, která nabízejí řešení pro automatizaci soukromých domů, budov a podniků.

S aplikací shelly smart control můžete svá zařízení shell ovládat na dálku a budete informováni o všech automatizovaných událostech ve vašem domě. Shelly plus 1pm lze použít ke sledování spotřeby a k individuálnímu ovládání domácích spotřebičů, elektrických obvodů a kancelářských přístrojů. Můžete přesně měřit spotřebu proudu každého zařízení a dálkově jej zapnout a vypnout, ať jste kdekoli.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceShelly Europe #ad
Výška1.69
Délka2.64
Hmotnost0.25
Šířka1.85
Číslo dílu702
Modelka3800235267035

2. DEWENWILS

#ad

2300W Funksteckdose für Feiertagsdeko, 30M Reichweite, 5er Steckdosen mit 2er Fernbedienung, DEWENWILS Funksteckdosen mit Fernbedienung, Weiß, Programmierbar und Erweiterbar

#ad
DEWENWILS #ad - 30 m lange reichweite: starkes rf signal funktioniert durch wände und Türe ohne Interferenz; bis zu 30 Metern Reichweite im Freien ohne Hindernisse; benötigt keine Sichtverbindung zwischen Fernbedienung und Steckdose; Betriebsfrequenz 433, 92 MHz. Energieeinsparung: aufwendige standby-leistung eliminieren und Energieverbrauch senken; Die Steckdose bleibt auch nach einem Stromausfall ausgeschaltet, um Energie und Ihre Stromkosten zu sparen; Der Standby-Stromverbrauch der Steckdose beträgt nur 0, 6 W.

Selbstlernfunktion: zusätzliche tragbare Fernbedienung und Steckdose nur beim gleichen Modell verfügbar; Handsender und Funkempfänger sind für den sofortigen Gebrauch im Voraus programmiert. Plug & play: problemlose installation; keine programmierung oder Werkzeuge erforderlich; Batterie inbegriffen; integrierte Kindersicherung; ideal für Ältere und Menschen mit eingeschränkter Mobilität oder Rückenschmerzen.

Drahtlose fernbedienung: 5 kanal; innenräumliche beleuchtung wie weihnachtsbeleuchtung, Keller, schwer erreichbare elektronische Einrichtungen ferngesteuert ein oder aus, und andere elektronische Geräte beim Drücken auf den Knopf; 2 Fernbedienungen bieten mehr Komfort für Treppenhäuser, Plug-In Hängeleuchte, Garagen und Dachböden.
ZnačkaDEWENWILS #ad
VýrobceDewenwils #ad
Výška3.11
Délka2.2
Šířka1.53
Číslo díluDHRS205A
ModelkaSTOP-MV-55501
Záruka1 Jahr

3. Aqara

#ad

Benötigt Aqara Hub, Kompatibel mit Apple HomeKit, 3-Wege-Mehrzweck-Steuerknopf für Smart Home-Anwendungen, IFTTT, Aqara Mini-Funkschalter, Zigbee-Verbindung

#ad
Aqara #ad - Hinweise: dieses gerät benötigt aqara hub für den betrieb. 3 steuerparameter: stellen sie einen einzelnen druck, einen doppelten Druck und einen langen Druck ein, um programmierbare Funktionen wie das Ein-/Ausschalten eines Geräts, das Aktivieren einer Umgebung etc.

Erfordert eine sichere 2, 4-GHz-WLAN-Netzwerkverbindung. One-touch-steuerung: eine vielseitige drahtlose Fernbedienung zur Steuerung Ihrer Smart Home-Geräte. Notfallknopf: wenn ein notfall in ihrem haus auftritt, können Ihre Angehörigen die Taste drücken, um eine Warnbenachrichtigung an Ihr Gerät zu senden oder den akustischen Alarm am Aqara Hub in einem anderen Raum einzustellen. Klingeltaste: das gerät kann auch als türklingel verwendet werden, wenn es an den Aqara Hub angeschlossen wird, der eine Auswahl verschiedener Klingeltöne bietet. Zu steuern. Ein aqara hub kann bis zu 32 Aqara Geräte verbinden.
ZnačkaAqara #ad
VýrobceAqara #ad
Výška0.47
Délka1.77
Hmotnost0.04
Šířka1.77
Číslo dílu6010346
ModelkaWXKG11LM
Záruka2 jahre herstellergarantie.

4. Amazon

#ad

Funktioniert mit Alexa, Amazon Smart Plug WLAN-Steckdose, Zertifiziert und generalüberholt

#ad
Amazon #ad - Programmieren sie lampen, sodass sie sich automatisch an- und abschalten, Kaffeemaschinen und andere Geräte, oder bedienen Sie sie per Fernsteuerung von unterwegs. Kein smart home-hub erforderlich — erstellen Sie Routinen und Zeitpläne über die Alexa App. Amazon smart plug funktioniert mit Alexa — steuern Sie jede Steckdose mit Ihrer Stimme. Einfache einrichtung und bedienung — einfach einstecken, die Alexa App öffnen und mit der Sprachsteuerung loslegen.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška3.13
Délka3.98
Hmotnost0.38
Šířka2.23
Číslo dílu53-024077
ModelkaHD34EU

5. TESSAN

#ad

TESSAN Rádiová zásuvka s dálkovým ovládáním, přepínatelná s magnetem, 3600 W uvnitř, programovatelná, zásuvka s dosahem 30,5 m

#ad
TESSAN #ad - 1 magnet je součástí dodávky. Magnetické dálkové ovládání: na zadní straně dálkového ovládání je umístěn magnet, který lze upevnit na kovové povrchy jako chladničky, dveře atd. Síťový spínač se nachází na straně zásuvky, 4 cm. Nabízí místo pro dvě zásuvky, které lze používat vedle sebe, aniž by se tlačily, což je pro ruční ovládání pohodlnější.

Pomáhá lépe šetřit vaši zásuvku s dálkovým ovládáním a zabránit ztrátě. Kompaktní velikost: velikost bezdrátové bezdrátové zásuvky tessan je 7 x 5, 5 x 3, a hodí se také pro instalaci v úzkých rozích. Jednoduchá obsluha: předprogramovaná zásuvka dálkového ovládání je okamžitě připravena k použití. Síťový spínač na zásuvce podporuje manuální a dálkové ovládání zásuvky, zvukové systémy, vhodné pro domácí osvětlení, světelné dekorace a nabíječky.

Energeticky úsporné a spolehlivé: zásuvka s dálkovým ovládáním uvnitř je kompatibilní s většinou elektrických přístrojů 3600 W a pomáhá při snadném ovládání lamp, 8 W, televizorů a ventilátorů. Dosah rf 30, 5 m: dosah signálu pro bezdrátové zásuvky s dálkovým ovládáním může dosáhnout 30, 5 m, silný RF signál může být veden stěnami, dveřmi a okny a elektrický přístroj lze rychle ovládat pro zapnutí nebo vypnutí. Spotřeba proudu v pohotovostním režimu činí pouze 0, pomáhá šetřit spoustu proudu.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceTESSAN #ad
Výška3.54
Délka2.64
Šířka3.39
Číslo díluTS-WRC01-DE
ModelkaTS-WRC01-DE

6. Shelly

#ad

Shelly Plus 1 balení 4 ks

#ad
Shelly #ad - Shelly Řada plus nyní nabízí také bluetooth, ochranu proti přehřátí, vylepšené rozhraní API a další. Integrujte svá stávající zařízení do své chytré domácnosti a ovládejte pohodlně pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo hlasového ovládání. Dálkově ovládaný wi-fi spínač pro zabudování do stávající elektroinstalace. Ideální pro vypínač světla, hodí se do normální spínací zásuvky velikost pouze 41 mm x 36 mm x 16 mm. Vlastní webový server umožňuje lokální spínání.
ZnačkaShelly #ad
Výrobce‎Allterco Robotics EOOD #ad
Číslo dílu120418

7. Tapo

#ad

Dálkový přístup, bílá, mini, TP-Link Tapo Wi-Fi Smart zásuvka Tapo P100, Google Home, funguje s Alexa, Tapo App, příslušenství Alexa, Smart Home WiFi zásuvka, hlasové ovládání, není nutný rozbočovač

#ad
Tapo #ad - Vytváření časových plánů – automaticky zapínejte a vypínejte svá zařízení v různých časech. Přístup i na cestách – ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli.

S fritzbox os. Rozsah dodávky: tapo p100 pouze na 2, 4 GHz, návod k rychlé instalaci. Jednoduché nastavení a použití – rychlé a snadné každodenní nastavení a správa přes bezplatnou aplikaci zdarma pro iOS a Android. 7. 20 pro bezproblémové připojení tapo P100 potřebujete svůj standard šifrování stanovit na WPA2.

VarovÁnÍ: Žádná uzemňovací zásuvka evropská zásuvka, pouze pro zdířku typu C nebo zásuvky. Režim nepřítomnosti – zapínejte a vypínejte světla v nejrůznějších časech, abyste simulovali přítomnost osoby. Hlasové ovládání – aktivujte svou chytrou zásuvku hlasovými příkazy přes Amazon Alexa nebo Google Assistant.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTapo #ad
Výška2.83
Délka2.01
Hmotnost0.22
Šířka3.03
Číslo dílu1
ModelkaTapo P100
Záruka2 roky.

8. Tapo

#ad

Není nutný žádný rozbočovač, hlasové ovládání, Alexa příslušenství, funguje s Alexa, dálkový přístup, Smart Home WiFi zásuvka, Tapo, mini, TP-Link Tapo Smart Wi-Fi zásuvka, Google Home, Alexa zásuvka 4 ks

#ad
Tapo #ad - Režim nepřítomnosti – automaticky zapíná a vypíná zařízení a vytváří dojem, že je někdo doma. Asovač a časový plán – s funkcemi plánování a časovače můžete vytvářet plány týdenního plánování a odpočítávání. Pozor: žádná uzemňovací zástrčka euro zástrčka, pouze pro jednu zdířku typu C nebo zásuvky.

DÁlkovÉ ovlÁdÁnÍ a hlasovÉ ovlÁdÁnÍ - okamžité zapnutí/vypnutí všech připojených zařízení odkudkoli prostřednictvím aplikace Tapo v chytrém telefonu a tabletu Android/iOS nebo správa připojeného hlasového ovládání pomocí Amazon Alexa nebo Google Assistant. Snadné nastavení a používání – není nutný rozbočovač, během pár sekund, jednoduchá správa přes bezplatnou aplikaci Tapo, patice 10-A, velmi rychlé nastavení, jež spravuje i monitorovací kameru Tapo C200 a oprávnění může sdílet s celou rodinou.

Zaručená bezpečnost – vysoká kvalita, certifikace světovou autoritou, nehořlavý materiál ABS, posuvný bezpečnostní box zabraňuje úrazu elektrickým proudem, automatické skladování. Všechna připojená elektronická zařízení fungují automaticky v okamžiku přednastavení, takže váš život je chytrý, pohodlný a energeticky účinný. Kompaktní zástrčka – miniaturní velikost 72 mm x 51 mm, aby neblokovala sousední evropské zástrčky, balení po 4 kusech. Remarque power supply ac 220-240 v, 50/60/ hz / max load 23000 W, 10A+.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTapo #ad
Výška3.5
Délka5.91
Hmotnost0.22
Šířka4.69
Číslo díluTAPO P100
ModelkaTAPO P100(4-PACK) (EU)
Záruka2 years.

9. Amazon

#ad

Chytrá zásuvka Amazon Smart Plug s hlasovým ovládáním Alexa

#ad
Amazon #ad - Není vyžadováno žádné středisko pro chytrou domácnost - opakování a rozvrh nastavíte v aplikaci Alexa. Jednoduché nastavení a použití - zapojíte, otevřete aplikaci Alexa a začnete mluvit. Chytrá zásuvka amazon smart plug s hlasovým ovládáním Alexa - ovládejte každou zásuvku pomocí svého hlasu. Nastavte si automatické zapnutí a vypnutí světel, kávovaru a dalších spotřebičů, nebo je ovládejte na dálku, když nejste doma.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška3.13
Délka3.98
Hmotnost0.38
Šířka2.23
Číslo dílu53-024071
ModelkaHD34EU

10. Shelly

#ad

Shelly 1 One Switch Relais Wireless WiFi domácí automatizace balení 2 ks

#ad
Shelly #ad - Istý kontakt pro vymazání. Google home, Alexa kompatibilní s Amazon. Rest Api. Držák mqtT. Spínací výkon 110–265 v, 12 v dc, 50/60 hz ac, 24–48 V DC.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceSHELLY #ad
Výška1.57
Délka2.56
Šířka2.56
Číslo dílucoolguy-dd1
ModelkaX2Shelly 1