Top 10 iPhone 15 Pro Max Hülle Echtleder – Flipová pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Peakally

#ad

Peakally Pouzdro pro iPhone 15 Pro prémiová pravá kůže blokování RFID přihrádka na karty magnet stojan TPU nárazuvzdorné ochranné pouzdro zaklapávací pouzdro kompatibilní s iPhone 15 Pro -

#ad
Peakally #ad - Měkká vnitřní skořepina účinně zabraňuje poškrábání telefonu. Rfid-signal blokující přihrádky na peněženky a karty se dvěma přihrádkami na karty a jednou peněženkou, materiál peněženky s blokováním RFID signálu funguje lépe pro bezpečnost vaší kreditní karty.

Vysoce kvalitní materiál vnější pouzdro je vyrobeno z kvalitní umělé kůže, nabízí protiskluzovou rukojeť a chrání před pády. Zjednodušte si své tašky s touto multifunkční peněženkou. Pokud se vám pouzdro nelíbí, takže nemáte co ztratit. Kromě toho jste po celý život chráněni, abychom toho dosáhli. Magnetický uzávěr a stojan na telefon silný magnetický uzávěr zabraňuje nechtěnému otevření pouzdra. Prémiové pouzdro z pravé kůže pro iphone 15 pro vyvinuto speciálně pro váš mobilní telefon a nabízí kompletní ochranu před poškrábáním a poškozením.

Spokojenost zákazníků je pro nás nanejvýš důležitá a uděláme vše pro to, vrátíme vám kdykoli 100% vašich peněz. Všechny své každodenní potřeby můžete uložit na jednom místě. Stojánek s nastavitelným úhlem s nastavitelným úhlem umožňuje postavit váš přístroj na šířku pro sledování médií nebo videochatů. Přesné výřezy udržují každou přípojku a každou funkci snadno přístupné, aniž by se pouzdro otevíralo.
ZnačkaPeakally #ad
VýrobcePeakally #ad
Číslo díluPK-IP15P-WAL-BK-2
ModelkaPK-IP15P

2. Peakally

#ad

Peakally Pouzdro na mobil pro iPhone 15 Pro Max prémiová pravá kůže blokování RFID přihrádka na karty stojan kompletní ochrana nárazuvzdorné ochranné pouzdro skládací pouzdro kompatibilní s

#ad
Peakally #ad - Magnetický uzávěr a držák telefonu toto kožené pouzdro na telefon je vybaveno externí magnetickou přezkou, která disponuje silnou magnetickou funkcí, aby se zabránilo nechtěnému otevření pouzdra na telefon. A tam, je přidán nový stínící materiál s funkcí stínění signálu rfid, kde je karta umístěna, která může lépe chránit bezpečnost vaší kreditní karty před krádeží.

Vnitřní tpu měkké pouzdro se perfektně přizpůsobí telefonu a nabízí kompletní ochranu. Vysoce kvalitní kůže s měkkým vnitřním pouzdrem tpu pouzdro na mobil je vyrobeno z kvalitní hovězí kůže, je kompletně ručně vyrobené, odolné proti poškrábání a otiskům prstů, dlouhá životnost a může zachovat lesk vnější strany kůže mobilního telefonu. S nastavitelným stojanem na hands-free můžete umístit svůj přístroj v podélném formátu pro sledování médií nebo videochat.

Pokud by byl výrobek poškozen nehumánními faktory, poskytneme vám bezplatně nový produkt. V případě dotazů nás můžete kontaktovat přes Amazon. Multifunkční pouzdro na mobilní telefon s 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na hotovost je toto pouzdro na mobil perfektní kombinací přihrádky na karty a peněženky. Uspokojivý servis spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá a vynaložíme veškeré úsilí, abychom tohoto cíle dosáhli. Kompatibilní modely kompatibilní pouze s iPhone 15 Pro Max 6, 7 palců.
ZnačkaPeakally #ad
VýrobcePeakally #ad
Číslo díluPK-IP15PM-WAL-BK-2
ModelkaPK-IP15PM

3. Peakally

#ad

Peakally Obal na mobil pro iPhone 15 Pro prémiová pravá kůže blokování RFID přihrádka na karty stojan kompletní ochrana nárazuvzdorné ochranné pouzdro skládací pouzdro kompatibilní s iPhone 15

#ad
Peakally #ad - Pokud by byl výrobek poškozen nehumánními faktory, poskytneme vám bezplatně nový produkt. Magnetický uzávěr a držák telefonu toto kožené pouzdro na telefon je vybaveno externí magnetickou přezkou, která disponuje silnou magnetickou funkcí, aby se zabránilo nechtěnému otevření pouzdra na telefon.

Vnitřní tpu měkké pouzdro se perfektně přizpůsobí telefonu a nabízí kompletní ochranu. Vysoce kvalitní kůže s měkkým vnitřním pouzdrem tpu pouzdro na mobil je vyrobeno z kvalitní hovězí kůže, odolné proti poškrábání a otiskům prstů, je kompletně ručně vyrobené, dlouhá životnost a může zachovat lesk vnější strany kůže mobilního telefonu. S nastavitelným stojanem na hands-free můžete umístit svůj přístroj v podélném formátu pro sledování médií nebo videochat. Kompatibilní modely kompatibilní pouze s iPhone 15 Pro 6, 1 palců.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat přes Amazon. Uspokojivý servis spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá a vynaložíme veškeré úsilí, abychom tohoto cíle dosáhli. Multifunkční pouzdro na mobilní telefon s 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na hotovost je toto pouzdro na mobil perfektní kombinací přihrádky na karty a peněženky. A tam, kde je karta umístěna, je přidán nový stínící materiál s funkcí stínění signálu RFID, která může lépe chránit bezpečnost vaší kreditní karty před krádeží.
ZnačkaPeakally #ad
VýrobcePeakally #ad
Číslo díluPK-IP15P-WALBX-BK

4. Peakally

#ad

Peakally Obal na mobil pro iPhone 15 Pro Max prémiová pravá kůže blokování RFID přihrádka na karty stojan kompletní ochrana nárazuvzdorné ochranné pouzdro skládací pouzdro kompatibilní s

#ad
Peakally #ad - V případě dotazů nás můžete kontaktovat přes Amazon. Vysoce kvalitní kůže s měkkým vnitřním pouzdrem tpu pouzdro na mobil je vyrobeno z kvalitní hovězí kůže, je kompletně ručně vyrobené, odolné proti poškrábání a otiskům prstů, dlouhá životnost a může zachovat lesk vnější strany kůže mobilního telefonu.

Uspokojivý servis spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá a vynaložíme veškeré úsilí, abychom tohoto cíle dosáhli. Multifunkční pouzdro na mobilní telefon s 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na hotovost je toto pouzdro na mobil perfektní kombinací přihrádky na karty a peněženky. Vnitřní tpu měkké pouzdro se perfektně přizpůsobí telefonu a nabízí kompletní ochranu. Magnetický uzávěr a držák telefonu toto kožené pouzdro na telefon je vybaveno externí magnetickou přezkou, která disponuje silnou magnetickou funkcí, aby se zabránilo nechtěnému otevření pouzdra na telefon.

Pokud by byl výrobek poškozen nehumánními faktory, poskytneme vám bezplatně nový produkt. Kompatibilní modely kompatibilní pouze s iPhone 15 Pro Max 6, 7 palců. S nastavitelným stojanem na hands-free můžete umístit svůj přístroj v podélném formátu pro sledování médií nebo videochat. A tam, je přidán nový stínící materiál s funkcí stínění signálu rfid, kde je karta umístěna, která může lépe chránit bezpečnost vaší kreditní karty před krádeží.
ZnačkaPeakally #ad
VýrobcePeakally #ad
Číslo díluPK-IP15PM-WAL-BL
ModelkaPK-IP15PM

5. Peakally

#ad

Peakally Obal na mobil pro iPhone 15 Pro Max prémiová pravá kůže blokování RFID přihrádka na karty stojan kompletní nárazuvzdorné ochranné pouzdro skládací pouzdro kompatibilní s iPhone 15 Pro

#ad
Peakally #ad - Vnitřní tpu měkké pouzdro se perfektně přizpůsobí telefonu a nabízí kompletní ochranu. Multifunkční pouzdro na mobilní telefon s 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na hotovost je toto pouzdro na mobil perfektní kombinací přihrádky na karty a peněženky. A tam, je přidán nový stínící materiál s funkcí stínění signálu rfid, kde je karta umístěna, která může lépe chránit bezpečnost vaší kreditní karty před krádeží.

Uspokojivý servis spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá a vynaložíme veškeré úsilí, abychom tohoto cíle dosáhli. Magnetický uzávěr a držák telefonu toto kožené pouzdro na telefon je vybaveno externí magnetickou přezkou, která disponuje silnou magnetickou funkcí, aby se zabránilo nechtěnému otevření pouzdra na telefon. V případě dotazů nás můžete kontaktovat přes Amazon. Kompatibilní modely kompatibilní pouze s iPhone 15 Pro Max 6, 7 palců.

S nastavitelným stojanem na hands-free můžete umístit svůj přístroj v podélném formátu pro sledování médií nebo videochat. Pokud by byl výrobek poškozen nehumánními faktory, poskytneme vám bezplatně nový produkt. Vysoce kvalitní kůže s měkkým vnitřním pouzdrem tpu pouzdro na mobil je vyrobeno z kvalitní hovězí kůže, odolné proti poškrábání a otiskům prstů, je kompletně ručně vyrobené, dlouhá životnost a může zachovat lesk vnější strany kůže mobilního telefonu.
ZnačkaPeakally #ad
VýrobcePeakally #ad
Číslo díluPK-IP15PM-WALBX-BK

6. Peakally

#ad

Peakally Pouzdro na mobil pro iPhone 15 Pro Max prémiová pravá kůže blokování RFID přihrádka na karty magnet stojan kompletní ochrana nárazuvzdorné ochranné pouzdro skládací pouzdro

#ad
Peakally #ad - Multifunkční pouzdro na mobilní telefon s 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na hotovost je toto pouzdro na mobil perfektní kombinací přihrádky na karty a peněženky. Kompatibilní modely kompatibilní pouze s iPhone 15 Pro Max 6, 7 palců. Uspokojivý servis spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá a vynaložíme veškeré úsilí, abychom tohoto cíle dosáhli.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat přes Amazon. Vysoce kvalitní kůže s měkkým vnitřním pouzdrem tpu pouzdro na mobil je vyrobeno z kvalitní hovězí kůže, odolné proti poškrábání a otiskům prstů, je kompletně ručně vyrobené, dlouhá životnost a může zachovat lesk vnější strany kůže mobilního telefonu. S nastavitelným stojanem na hands-free můžete umístit svůj přístroj v podélném formátu pro sledování médií nebo videochat. A tam, je přidán nový stínící materiál s funkcí stínění signálu rfid, kde je karta umístěna, která může lépe chránit bezpečnost vaší kreditní karty před krádeží.

Magnetický uzávěr a držák telefonu toto kožené pouzdro na telefon je vybaveno externí magnetickou přezkou, která disponuje silnou magnetickou funkcí, aby se zabránilo nechtěnému otevření pouzdra na telefon. Pokud by byl výrobek poškozen nehumánními faktory, poskytneme vám bezplatně nový produkt. Vnitřní tpu měkké pouzdro se perfektně přizpůsobí telefonu a nabízí kompletní ochranu.
ZnačkaPeakally #ad
VýrobcePeakally #ad
Číslo díluPK-IP15PM-WAL-RD
ModelkaPK-IP15PM

7. OCASE

#ad

OCASE Pouzdro iPhone 14 odnímatelné magnetické pouzdro bezdrátové nabíjení ochranná displej přihrádka na karty pouzdro na mobil RFID ochranné pouzdro Etui zaklapávací pouzdro kompatibilní pro iPhone 14 černé

#ad
OCASE #ad - Pouzdro na mobil můžete použít také jako stojan pro sledování videí nebo filmů z nejlepších úhlů. Vysoká kapacita a víceúčelové: naše pouzdro na mobil má magnetický uzávěr, 3 sloty na karty a jednu kapsu na bankovky a jiné karty. Neváhejte nás kontaktovat, odpovíme vám do 24 hodin v pracovních dnech a uděláme vše pro to, abychom problém vyřešili.

Pokud máte pochybnosti, zkontrolujte prosím model svého telefonu před provedením objednávky. Kompatibilita: toto pouzdro na iphone je kompatibilní pouze s iphone 14 5g 6, 1palcový displej. Vnitřní skořepina se zvýšeným okrajem a dodatečným tlumením nabízí po celém obvodu nárazuvzdorný design, který chrání váš přístroj před poškrábáním povrchu, pády a promáčknutím. Vynikající ochrana: naše pouzdro na peněženku z kvalitní pu měkké kůže, zachovává pevnost vláken a její přirozená struktura povrchu vám dává uklidňující a luxusní pocit dotyku.

Naše pouzdro je vybaveno technologií stínění rfid, která chrání informace o vaší kartě inovativním blokovacím materiálem před krádeží identity. Kromě toho má magnetický uzávěr, který váš telefon bezpečně chrání před pádem. Oddělitelný design: s tímto koženým pouzdrem 2 v 1 můžete používat jak odnímatelné pouzdro na mobil, tak i magneticky odnímatelnou flipovou peněženku. Magsafe a indukční nabíjení: toto pouzdro na iphone 14 je kompatibilní také s držáky na telefon do auta, ochranné fólie displeje, selfie tyčinkami, platbami, nabíječkami MAGSAFE nebo jinými bezdrátovými nabíječkami.
ZnačkaOCASE #ad
VýrobceOCASE #ad
Výška0.63
Délka5.98
Hmotnost0.35
Šířka3.03
Číslo dílu1190
Modelka1190

8. SHIELDON

#ad

SHIELDON Pouzdro pro iPhone 14 5G nárazuvzdorné pouzdro na mobil prvotřídní pravá kůže přihrádka na karty magnet funkce stojánku RFID-Slock, skládací ochranné pouzdro kožené pouzdro

#ad
SHIELDON #ad - Doživotní záruka po nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Zesílená tpu skořepina je měkčí než normální vnitřní skořepina jako PC a současně nabízí vynikající ochranu displeje nebo těla mobilního telefonu. Styl knihy a rfid se 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na peníze se toto pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace ochranného pouzdra a peněženky.

V případě poškození člověkem jsme připraveni Vám zdarma dodat nový produkt. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. Rfid bariéra jak pro efektivní blokování signálů, ale také jako náprsní taška, ale také jako náprsní taška si s sebou bere karty nebo hotovost. Použitelný model před nákupem potvrďte model vašeho mobilu. Prvotřídní pravá kůže a zesílený tpu lehké a praktické celokožené pouzdro, se kompletně ručně vyrábí. Chrání mobilní telefon nejen jako ochrana proti nečistotám, které se skládají z materiálu RFID, bude pohodlnější, když nakupujete nebo cestujete.

Toto kožené pouzdro platí pouze pro iPhone 14 5G 2022 6, 1 palců. Není pro iphone 14 pro/iphone 14 Plus/iPhone 14 Pro Max. Praktická funkce stojánkuskládací pouzdro se dodává s integrovaným stojanem, malá videa, romány nebo mobilní telefon, filmy, televizní seriály, takže můžete bez rukou sledovat fotbalové show, kromě toho zajišťuje optimální komfort a úhel pohledu. Díky praktickým přihrádkám, nárazům a poškrábání, tak k ochraně osobních údajů před zločinci.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška6.06
Délka3.11
Hmotnost0.22
Šířka0.67
Číslo díluSD2022072001

9. SHIELDON

#ad

Magnetické pouzdro na mobil skládací kožené pouzdro kompatibilní s iPhone 14 6,1, nárazuvzdorné ochranné pouzdro pravá kůže přihrádka na karty zhuštěné TPU, SHIELDON Pouzdro pro iPhone 14 5G

#ad
SHIELDON #ad - Díky praktickým přihrádkám, bude pohodlnější, nárazům a poškrábání, které se skládají z materiálu RFID, ale také jako náprsní taška, tak k ochraně osobních údajů před zločinci. Prvotřídní pravá kůže a zesílený tpu lehké a praktické celokožené pouzdro, elegantní vzhled, se kompletně ručně vyrábí.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. Zesílená tpu skořepina je měkčí než normální vnitřní skořepina jako PC a současně nabízí vynikající ochranu displeje nebo těla mobilního telefonu. Chrání mobilní telefon nejen jako ochrana proti nečistotám, když nakupujete nebo cestujete. Doživotní záruka po nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Toto kožené pouzdro platí pouze pro iPhone 14 5G 2022 6, 1 palců. Praktická funkce stojánkuskládací pouzdro se dodává s integrovaným stojanem, takže můžete bez rukou sledovat fotbalové show, filmy, televizní seriály, malá videa, romány nebo mobilní telefon, kromě toho zajišťuje optimální komfort a úhel pohledu.

Rfid bariéra jak pro efektivní blokování signálů, ale také jako náprsní taška si s sebou bere karty nebo hotovost. Styl knihy a rfid se 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na peníze se toto pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace ochranného pouzdra a peněženky. Isté švy, které je vyrobeno z pravé kvalitní hovězí kůže, měkká textura a rychlý odvod tepla.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška6.06
Délka3.11
Hmotnost0.22
Šířka0.67
Číslo díluSD2022072003

10. SHIELDON

#ad

Pouzdro na mobil z pravé kůže odnímatelné bezdrátové nabíjení přihrádka na karty stojan RFID blokátor nárazuvzdorné skládací pouzdro kompatibilní s, SHIELDON Pouzdro pro iPhone 15 Pro Max

#ad
SHIELDON #ad - Kůže si zachovává sílu vláken a přirozenou strukturu povrchu, což činí každé pouzdro jedinečným. 2 odnímatelné magnetické vnitřní pouzdro lze použít samostatně a hodí se k většině magnetických doplňků jako: bezdrátová nabíječka, baterie atd. 2 kožené pouzdro shieldon je exkluzivně šité z kvalitní hovězí kůže, má nepravidelnosti a barevné rozdíly, dlouhá životnost, prodyšné a měkké.

Multifunkční1 neviditelný stojan lze umístit do horizontální polohy a slouží jako pevný stojan pro nastavitelný úhel pohledu, aby byly vaše ruce volné. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. 2 protiskluzová tvrdá protiskluzová pc zadní strana je vybavena nárazuvzdorným TPU rámem a nárazníkem, který chrání váš mobil před pády a nárazy. Před objednáním prosím potvrďte model vašeho telefonu.

Tip – čím více karet vložíte, tím slabší bude funkce magnetického uzávěru. 1 peněženka obsahuje 3 přihrádky na karty a 1 přihrádku na hotovost, držák peněženky, držák na peněženku, takže můžete jít ven, držák do auta, aniž byste museli nosit neskladné peněženky. Speciální design 2 v 1 1shieldon wallet case perfektně kombinuje peněženku s odnímatelným magnetickým pouzdrem. 3 přesné výřezy vám umožňují jednoduché použití všech přípojek a funkcí. Pravá kůže1 pouze odnímatelné magnetické pouzdro pro iphone 15 pro max.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška0.79
Délka6.5
Hmotnost0.33
Šířka3.39
Číslo díluSD2023101903