Top 10 Magx pro I 5-in-1 Ladestation Belna – Indukční nabíječky mobilních telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. QTlier

#ad

Kompatibilní s nabíječkou Magsafe, nabíjecí stanicí QTlier Watch a iPhone, bezpečná nabíjecí stanice Mag pro Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/SE a AirPods 3/2/Pro, kompatibilní se sérií iPhone 15/14/13/12

#ad
QTlier #ad - Vážený kovový podstavec a protiskluzová spodní strana : zlepšili jsme stabilitu této nabíjecí stanice 3 v 1 pro přístroje apple. Co obdržítemagnetická bezdrátová nabíjecí stanice 3 v 1, kabel 4 stop, usb kabel, síťový adaptér 30 W QC 3.0, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Bezdrátová nabíjecí stanice 3 v 1 s adaptérem: upevněte svůj iphone bez problémů na nabíječku mag-safe a umístěte své apple watch na magnetický nabíjecí modul.

Moderní a umělecká indukční nabíjecí stanice: jedinečná konstrukce s jedním tělem a strukturovaný design naší bezdrátové nabíjecí stanice mag-safe z ní dělají stylový a vkusný výběr dárků. Silné magnetické nastavení zaručuje, že vaše přístroje budou přesně umístěny uprostřed bezdrátové nabíjecí stanice. Během nabíjení nabíjejte svůj iPhone pomocí této nabíječky Mag-safe po boku. Tato inovativní struktura umožňuje naší indukční nabíjecí stanici Mag-safe zajistit bezpečnost.

Jedinečná chladicí struktura: tato nabíjecí stanice 3 v 1 je vyrobena z materiálů s pasivním chlazením – tepelně vodivý silikon a kovový chladič, nikoli ze zabudovaného ventilátoru, zajišťuje, který fouká na přístroj. Doufejme, aby nabíjecí stanice dosáhla maximálního výkonu pro všechny 3 přístroje, že vám ušetří náklady na dodatečný adaptér a umožní vám nabíjet zařízení ihned po vybalení. Spodní strana této nabíjecí stanice je z ušlechtilé oceli. To zvyšuje účinnost a bezpečnost bezdrátové nabíječky.
ZnačkaQTlier #ad
VýrobceQTlier #ad
Hmotnost1.37
Číslo díluW328
ModelkaW328
Záruka1 rok záruka výrobce

2. QTlier

#ad

30W bezdrátová nabíječka pro Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/SE a AirPods 3/2/Pro, Indukční nabíjecí stanice kompatibilní s nabíječkou Magsefe, QTlier 3 v 1 nabíjecí stanice pro iPhone pro řadu 15/14/13/12

#ad
QTlier #ad - Naše indukční nabíjecí stanice je vyrobena z kovového materiálu a má tmavý vzor. Erná a bílá jsou volitelné a hodí se skvěle pro zasílání přátelům nebo rodině. Proto jsme do naší rychlonabíjecí stanice integrovali síťový adaptér 30 W QC 3. 0 a usb-c kabel, který dokonale uspokojí aktuální potřeby rychlého nabíjení 3 zařízení.

Silné magnetické nastavení zaručuje, že vaše přístroje budou přesně umístěny uprostřed bezdrátové nabíjecí stanice. Spodní strana této nabíjecí stanice je z ušlechtilé oceli. Regulace teploty a chladicí struktura: tato nabíjecí stanice 3 v 1 je vyrobena z materiálů s pasivním chlazením – tepelně vodivý silikon a kovový chladič, že zařízení při rychlém nabíjení zůstane v chladu. Perfektně se hodí pro iOS iOS 17 Standby. Zabraňuje přehřátí čipu, zajišťuje, nikoli ze zabudovaného ventilátoru, a genera a není Hluk způsobený ventilátorem pro chlazení.

Nabíjecí stanice 3 v 1 s adaptérem 30 w : jako vše v nabíjecí stanici mag-safe chceme zajistit, aby nabíjecí stanice poskytovala maximální výkon pro všechny 3 přístroje, pokud se nabíjí současně. Vážený kovový podstavec a protiskluzová spodní strana : zlepšili jsme stabilitu této nabíjecí stanice 3 v 1 pro přístroje apple. Tato inovativní struktura umožňuje naší indukční nabíjecí stanici Mag-safe zajistit bezpečnost. Během nabíjení nabíjejte svůj iPhone pomocí této nabíječky Mag-safe do strany.
ZnačkaQTlier #ad
VýrobceQTlier #ad
Hmotnost1.32
Číslo díluW328
ModelkaW328
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. yootech

#ad

Indukční nabíjecí stanice skládací pro Apple Watch Ultra 9 8 7 6 SE 5 4 3, 3 v 1 Mag-Safe nabíječka pro iPhone 15 14 13 12 Pro Max/Pro/Mini/Plus, bezdrátová nabíječka pro Air Pods Pro -s 20W USB C

#ad
yootech #ad - Zasuňte ji do tašky a vezměte si ji všude s sebou. 4 pro/1113/13 pro max/13 mini/13 pro/12/12 pro/12 pro max/12 mini, pro jiné bezdrátově dobíjecí telefony musíte použít magnetické pouzdro na mobilní telefon. Tato bezdrátová nabíjecí stanice obsahuje magnetickou nabíječku pro hodinky.

Tato nabíječka je určena pro i-watch řady ultra 9 8 7 6 se 5 4 3, air pods pro 3 2 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a podporou rychlého nabíjení je kompatibilní s iphone 15 pro max/15 Pro/15 Plus/15/14/14 Plus/14 Pro Max/111. Odpovídá nabíjecí stanici pro hodinky, nabíjecí stanici pro mobilní telefon a nabíjecí stanici Air Pods. Položte své hodinky jednoduše na stanici. Vybaveno protiskluzovými silikonovými podložkami, aniž by bylo nutné pouzdro na mobil před nabíjením odstranit. Může zabránit tomu, přepětí, přehřátí, chrání přístroj úplně.

Malý a kompaktní design zabírá méně místa, takže máte více místa na vašem nočním stolku, psacím stole nebo pracovním prostoru. S touto nabíječkou 3 v 1 můžete ušetřit čas a místo tím, že svůj přístroj jednoduše postavíte na nabíjecí stanici. Nemusíte je instalovat sami. Kromě toho může bezdrátová nabíjecí stanice pracovat s většinou pouzder o velikosti až 4 mm, aby se baterie přístroje poškodila nadměrným nabitím. Tato bezdrátová nabíječka 3 v 1 má ochranu proti nadproudu, zkratu a detekci cizích těles.
Značkayootech #ad
Výrobce‎ShenZhen ChengGuo Electronics Co.,Ltd #ad
Číslo díluKW500+PD
ModelkaKW500+PD
Záruka2 měsíce

4. tigratigro

#ad

Tigratigro Wireless Charger für Magsafe Ladegerät Faltbar,iPhone Ladestation Kompatibel mit Magsafe Ladestation iPhone 12/13/14/15 Serie, Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/SE und AirPods 3/2/ProSchwarz

#ad
tigratigro #ad - Strong magnetic & adjustable indicatorbuilt-in strong magnetism and larger coil, can fix your phone firmly on the wireless charging stand, automatically calibrate the charging area and achieve efficient charging. The 3 in 1 mag-safe wireless charger can also be used as a phone holder, and the angle can be adjusted arbitrarily.

3 in 1 wireless charging stationmag-safe fast wireless charging station can charge iphone, iwatch and airpods at the same time and will not affect other charging speed. There are three adjustable standby lights, bright light, dark light and breathing light. The charging suction cup and the bottom can adjust the angle, which is very convenient to carry out after folding and can be put into your pocket. Foldable & easy to carrythe wireless charging base adopts an innovative foldable design, you can use your phone vertically or horizontally. 2.

5w for iwatch se2/8/7/6/se/5/4/3/2 not for other watches, 5w for AirPods 2/3 Pro 1/2 and other earbuds that support wireless charging for saving space is neat. Package includes1*foldable charger stand, 1*QC3. 0 charger, 1*cable and 1*instruction manual. Cooling holes and dedicated smart chips ensure fast and stable charging. Multiple protections & fast chargingthe 3 in 1 wireless charger is certified by QI, built-in overheat protection, overcharge and short circuit protection, with multiple protection mechanisms, foreign object detection function can keep your devices safe.
Značkatigratigro #ad
VýrobceTigratigro #ad
Výška4.72
Délka5.39
Hmotnost0.75
Šířka3.19
Číslo díluw79
ModelkaW79
Záruka2

5. KLiHD

#ad

3 v 1 nabíjecí stanice pro iPhone bezdrátová nabíječka pro Apple – rychlá bezdrátová nabíječka pro iPhone 15 14 13 12 11 Pro SE X XS XR 8 a Apple Watch 9 8 7 6 SE 5 4 3 2 Air Pods Pro s rychlým

#ad
KLiHD #ad - Je energeticky úsporný a zajišťuje rychlý odvod tepla. Ujišťujeme vás, kontaktujte nás a my vám nabídneme nejlepší řešení do 24 hodin! . Pokud máte dotazy k kompatibilitě s bezdrátovou nabíjecí stanicí pro iphone, že každý produkt, adaptér 18 W, 1 metr dlouhý nabíjecí kabel typu C, návod k obsluze a přátelský zákaznický servis.

Bezdrátová nabíjecí stanice 3 v 1: speciálně vyvinutá pro produkty apple, apple watch a podů pouze jedním kabelem. Díky integrovanému čipu smart sensing a technologii bezdrátového nabíjení vám umožňuje pohodlné a praktické nabíjení bez změti kabelů. Uživatelsky přívětivý, prostorově úsporný design disponuje modrým led displejem během nabíjení. Lehký, kovových dílů nebo kreditních karet se zobrazí přerušení nabíjení. Vysoce kompatibilní: perfektní indukční nabíjecí stanice pro apple, kompatibilní s iphone 15/15plus/15pro/15 pro max/14/14pro/14 pro max/13/13pro/13pro max/13 mini/12/12Pro/12Pro Max/12 mini/11/11Pro/11Pro Max/XS/XR/XS MAX/X/XXX/8 Plus & Apple iWatch 8 7/6/5/4/3/2/1/SE & Pods 1/2/3/Pro1/Pro2.

Nepoužívejte prosím kryt, který je silnější než 0, umožňuje současné bezdrátové nabíjení iPhone, 5 centimetru. To je o 30 % rychlejší než jiné bezdrátové nabíječky. Když je váš telefon plně nabitý, přehřátím a přebitím. Co obdržíte: nabíjecí stanici pro různá zařízení apple, který vám zasíláme, prošel kompletní řadou postupů kontroly kvality.
ZnačkaKLiHD #ad
VýrobceSHEN ZHEN GTL TECHNOLOGY CO .,LTD #ad
Výška0.39
Délka4.09
Hmotnost0.64
Šířka3.7
Číslo dílu350
ModelkaCW350

6. INIU

#ad

Mini iWatch 8, 6, 11, indukční nabíjecí stanice, 7, 13, INIU Bezdrátová nabíječka 3 v 1, 12, 15 W, stojan na iPhone 15, SE 5 4, bezdrátová nabíječka na mobilní telefon, 14, Pro Max

#ad
INIU #ad - Příkon: 15, 0 wattů. Technologie propojení: USB. Speciální vlastnosti: Bezdrátové nabíjení. Typ hlavního napájecího konektoru: 2 pin. Typ konektoru: USB typ C. Power source type : Kabelové připojení.
ZnačkaINIU #ad
Číslo díluWI-222
ModelkaWI-220

7. JoyGeek

#ad

Skládací nabíjecí stanice pro iWatch 2-Ultra 2, 3 v 1 pro Apple Watch a iPhone 15/14/13/12/Plus/Pro Max, bezdrátová nabíječka pro AirPods 2-Pro, JoyGeek Nabíječka s nabíjecí stanicí MagSafe, 2 černá

#ad
JoyGeek #ad - Kompaktní a přenosný design: tato skládací, ultra kompaktní nabíjecí stanice 3 v 1 pro iphone se skládací kovovou rukojetí na zadní straně se snadno vejde do dlaně nebo kapsy, takže ji můžete vzít všude s sebou, abyste získali dodatečný nárůst energie hmotnost: 213 g, tloušťka: 1 cm. Vezměte si zážitek ze sledování sami do ruky a vychutnejte si novou úroveň komfortu! Indikátorová světla vhodná pro spaní: buďte v klidu, protože naše bezdrátová nabíječka je koncipována tak, aby respektovala vaše spánkové návyky.

Upozornění: pro stabilnější orientaci vašeho iPhonu použijte jednoduše naši bezdrátovou nabíječku s magnetickým pouzdrem na telefon nebo jděte bez obalu. Můžete použít svůj iphone 15/15 plus/15 pro/15 pro max/14/14 plus/14 pro/14 pro max/13/13 mini/13 pro/13 Pro Max/12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max, Apple Watch Ultra 2/9/Ultra/8/SE/7. 6/6/5/4/3/2, airpods pro/pro 2/3/2 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem nabíjejte vše najednou.

Magnetické zaměření pro efektivní nabíjení: se silnými magnety uvnitř naší nabíječky magsafe lze váš iphone pro efektivnější nabíjení přesně nasměrovat na optimální nabíjecí bod. Pokud byste měli špatnou zkušenost, okamžitě nás kontaktujte!3 v 1 kompatibilní s apple: kombinuje tři nabíjecí moduly v jedné nabíječce magsafe, můžete nabíjet svá 3 zařízení současně. Co obdržíte: obdržíte: 1 x 3 v 1 apple charging station, 1 x qc3. 0 18w nabíjecí adaptér, 1 x nabíjecí kabel a 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaJoyGeek #ad
VýrobceJoyGeek #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluG335
ModelkaZ3

8. Orshinal

#ad

12, skládací nabíjecí stanice, 11 Pro Max Plus, 15 W pro iPhone iWatch a AirPods Pro/2/3 s adaptérem, bezdrátová nabíječka Apple, Nabíječka Mag-Safe 3 v 1, Apple Watch a iPhone 14, 13

#ad
Orshinal #ad - A na obou stranách se nachází magnety, které lze jednoduše složit do trojúhelníkové struktury, práce, jídelního stolu, kterou lze použít také jako držák mobilního telefonu při nabíjení vašeho mobilního telefonu. Generace / ultra a airPods 2/3 / Pro/Pro 2. Nabíjecí stanici apple watch a iphone lze složit o 180 stupňů a postavit se pro pohodlné nabíjení ve svislé poloze.

Umístěte telefon jednoduše správně. Magnetický design pro stabilní nabíjení nabíječka mag-safe od apple umožňuje magnetické nabíjení iphone a iwatch. Magnetická bezdrátová nabíječka 3 v 1 můžete nabíjet své iphone, 2 w pro airpods a 2, který je součástí dodávky, apple watch a airpods současně přes tuto nabíjecí stanici Apple. Rychlé nabíjení a certifikace qi sejfe indukční nabíjecí stanice prošla certifikací qi a používá několik inteligentních ochranných technologií, ochrana proti přebití, přebití. Což poskytuje větší komfort při sledování televize, čtení atd.

Podporuje nabíjení iphonu pomocí magnetického pouzdra na mobil nebo jiných magnetických pouzder s tloušťkou cca 1 mm. Iroká kompatibilitanabíjecí stanice apple watch a iphone je kompatibilní s iphone 12/13/14 Series, iWatch 2/3/4/5/6/SE/7/8/SE 2. Skládací a přenosná indukční nabíjecí stanice bezdrátová nabíjecí stanice pro iphone je vyrobena z měkkého silikonového materiálu a složená velikost činí pouze 7, 5 × 7 × 3 cm. Balení obsahuje bezdrátovou nabíjecí stanici apple 3 v 1, síťový kabel typu C, aniž byste si museli dělat starosti s poškozením baterie, přepěťová ochrana, regulace teploty atd.
ZnačkaOrshinal #ad
VýrobceOrshinal #ad
Číslo díluCW340
ModelkaW312
Záruka2

9. UGREEN

#ad

Magnetický nabíjecí stojan, bezdrátová nabíječka podporuje funkci, UGREEN 2 v 1 iPhone nabíjecí stanice bezdrátová nabíječka pro iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max/14/13/12, AirPods 3/2/Pro

#ad
UGREEN #ad - Kontrolní kontrolka výrobku se nerozsvítí, abyste byli kdykoli informováni o stavu nabíjení. Bezdrátová nabíječka má led kontrolku na nabíjecí podložce, je proces nabíjení abnormální. Magnetický nabíjecí stojan vhodný pro iphone 15, 13, 13 pro, 15 Plus, 5 W a maximální výkon sluchátek činí 5 W.

Ideální nabíjecí pozice: Úhel indukční nabíjecí stanice lze přizpůsobit podle potřeby. Adaptivní rychlé nabíjení: nabíjecí stanice pro iphone podporuje bezdrátové nabíjení qi, které automaticky rozpozná váš iphone, airpods nebo jiná sluchátka a zafixuje je v ideální poloze a pak zajišťuje efektivnější a stabilnější rychlé nabíjení. Telefon můžete nastavit do správného úhlu pro vaše potřeby, v režimu na výšku můžete chatovat, nakupovat nebo posílat zprávy, v podélném formátu můžete sledovat videa a e-maily. Bezpečné a spolehlivé: exkluzivní kryt z matné hliníkové slitiny zlepšuje výkon odvádění tepla a je vybaven vysoce kvalitními kovovými deskami, které umožňují bezpečné nabíjení bez obav ze zkratů, přepětí, ohnivzdorným PC krytem a inteligentními čipy, přehřátí a nadproudu.

Jednoduše postaví vaše zařízení do volných míst a nabíjecí podložka je všechny současně napájí. Pokud led svítí zeleně, nabíjí se přístroj maximální rychlostí; pokud LED bliká zeleně, pokud se mobilní telefon pouze nabíjí. Nabíjení pro 2 zařízení současně: magnetická bezdrátová nabíječka 2 v 1 s perfektně uspořádanými magnety, airpods 3/2/pro.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUGREEN #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.44
Šířka5.91
Číslo dílu90668
Modelka90668

10. ESR

#ad

ESR Nabíjecí stanice 3 v 1 pro MagSafe , magnetická bezdrátová nabíječka rychlonabíjení kompatibilní s iPhone 15/14/13/12, Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/SE a AirPods Pro/3/2, bílá

#ad
ESR #ad - Pohodlné vidění: nabíjecí podložka mobilu je zvednutá a ergonomicky nakloněná, aby bylo dosaženo perfektního úhlu pro FaceTiming nebo sledování videí během nabíjení. Magnetické nabíjení 3 v 1: nabíjejte svůj iphone, sluchátka a apple watch společně; kompatibilní se sérií iPhone 15/14/13/12, airpods pro/3/2, Apple Watch Ultra, Apple Watch řady 8/7/6/5/4/3/2/1 a Apple Watch SE 2/1.

Přenosná nabíječka hodinek: s malou, lehkou nabíječkou usb-c můžete nabíjet na cestách přes mnoho zařízení, takže si můžete kdykoli a kdekoli užívat magnetické bezdrátové nabíjení svých hodinek.

Vyrobeno pro apple watch: nabíječka hodinek je oficiálně certifikována, aby umožnila bezpečné a spolehlivé rychlé nabíjení. Silný magnetický uzávěr: 1 000 g magnetické přídržné síly udrží váš mobil během nabíjení bezpečně na místě, protože integrované magnety v nabíječce hodinek a nabíjecí podložce AirPods zajišťují okamžité a bezpečné vyrovnání.
ZnačkaESR #ad
VýrobceElectronic Silk Road Corp #ad
Výška6.02
Délka3.74
Šířka3.74
Číslo dílu2C566
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects